Treść opublikowana przez Falcone
-
wycieraczki - przestawiona pozycja
Witam, Klika dni temu zgasiłem auta gdy wycieraczki nie zdążyły skończyć cyklu tzn. było około 10cm od pozycji spoczynkowej. Na drugi dzień okazało się że wycieraczki zostały w tej pozycji na amen tzn. dalej stoją 10cm wyzej od pozycji spoczynkowej a po włączeniu najpierw schodzą o te 10cm do samego dołu, potem normalnie do góry, wracają w dół i zatrzymują się 10cm wyżej nie powinny. Ktoś ma pomysł co z tym zrobić? Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Tak wygląda Dębica Presto HP2 225/45 17 założone w sierpniu 2019 to pojezdzily ze 3 miesiące do zimy no i teraz cały sezon 2020, obie wyglądają tak samo, popękane w każdy rowku na całym obwodzie. Ktoś miał podobnie?
-
Silnik na tabliczce BfB a głowica AGN
głowica padła i taniej wyszło wsadzić używkę niż robić regenerację starej.
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Co do samego klejenia to sobie poradzę, już dwie podsufitki zrobiłem i żadna przez kilka lat nie odpadła Tylko problem z tym materiałem, zamówiłem próbki z tej aukcji, popiel i jasny szary wyglądają bardzo podobnie do platin hell PODSUFITKA AUTO TKANINA BOCZKI 4 kolory 9280068679 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 11 zł - PODSUFITKA AUTO TKANINA BOCZKI 4 kolory (9280068679). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! A jak nie będzie ładnie się komponowało to kupię gąbkę tapicerską, przykleję na stary materiał i jeszcze raz stary przykelję....
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Ma ktoś może namiar na materiał najbardziej zbliżony do platin hell? Ewentualnie co innego dobrze by się komponowało z reszta słupków?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Witam, A czy ktoś podczas wymiany napinacza zwracał uwagę na siteczko na jego dole? To jest chyba miejsce przez które napinacz jest zasilany olejem, skoro pierwszy krokiem w przypadku problemów z napinaczem jest wyczyszczenie smoka i to może trochę pomóc to zapchanie bądź nie zapchanie tego siteczka też powinno mieć wpływ na pracę napinacza? ?
-
Trzęsie całym autem - nie zawsze!?
wrzucenie na luz nie robi żadnej różnicy, dopiero ostre hamowanie pomaga.
-
Trzęsie całym autem - nie zawsze!?
Witam, Mam dziwny problem, otóż czasami podczas jazdy pojawiają się drgania na całym aucie. Co zauważyłem: - najczęściej i praktycznie zawsze te drgania pojawiają się gdy jadę dłuższą chwilę z jednostajną prędkością (na tempomacie) - w momencie gdy są drgania czuć je strasznie na kierownicy i pedale hamulca podczas hamowania (tak jakby tarcze były krzywe) i jak podczas tych drgań mocno zahamuję to potem przez jakiś czas ich w ogóle nie ma - są takie dni że tych drgań w ogóle nie ma Uprzedzam że koła proste, wyważone, opony nowe. Według mnie coś z półosiami albo przegubami, tak jakby przeguby były już wywalone ale przy ostrym hamowaniu się ustawiały na chwilę w prawidłowej pozycji?? Co myślicie? Pozdrawiam
-
b6 oklejenie podsufitki
A kolor jakiś podobny do ori czy coś całkiem innego? PS. Podziwiam za chęci, z oklejeniem słupków będzie w ciul roboty
-
b6 oklejenie podsufitki
Sam, raz już kleiłem w vectrze i dopóki auto jeździło w rodzinie (jakieś 4 lata) to się trzymało elegancko i bardzo fajnie wyszło gdyby nie to że też oczywiście identycznego materiału nie zanalazłem.
-
b6 oklejenie podsufitki
Witam, Zaczęła odklejać mi się podsufitka (kolor platin hell) i zastanawiam się co z tym zrobić. Myślę nad oklejeniem ale znowu nie mogę znaleźć identycznego materiału , i skoro kolor i tak po oklejeniu będzie się różnił to może jakiś całkiem inny wybrać np czarny, ma ktoś może tak zrobione i mógłby wstawić zdjęcie? Chciałbym zobaczyć jak to się komponuje?? Co do kupna używki to też nie wiadomo ile wytrzyma a i tak nie mogę znaleźć w promieniu 100km (przecież nie będę gonił 300km po sufit ? ), a ceny kompletu sline od 500 ^^. Pozdrawiam
-
1.8t poduszki silnika z b5
w b6 są poduszki gumowo-olejowe, raczej tylko ori, nawet zamienników nie ma takich.
-
Katalizator....
odzyskuje się platyny a nie srebro, czasy że płacili po 600 zł za kata już minęły no chyba że masz jakiegoś bydlaka z 4 litrowego diesla
-
1.8t termostat - sprawdzenie
Witam, Czy ktoś wie jaka powinna być oporność na tej niebieskiej wtyczce termostatu do 1.8t?
-
Brak ogrzewania na wolnych obrotach w Audi A4 B6 1.8T
dalej ubywa płynu?
-
Zapowietrzony układ chłodzenia silnika
A jak odpowietrzałeś układ?
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Bo zrozum człowieku że Twoje światła nie są tylko dla Ciebie, źle ustawione hidy czy xenony to jest dramat dla osoby jadącej z naprzeciwka. Jak jest kijowa pogoda, deszcz o zmroku czy mgła i jedzie taki debil z naprzeciwka to tylko mam ochotę kamieniem niego rzucić...
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
jak nie masz za dużo kasy to lepiej nie oszczędzać na instalacji a odpuścić sobie chipa, bez chipa da się jeździć a z kijową instalacją i kijowym chipem nie.
-
Problem z ogrzewaniem BFB
Ja też miałem taki problem to pomogło odpowietrzenie całego układu i nagrzewnicy.
-
Wibracje podczas powyżej 100 km/h
warto też sprawdzić półoś, szczególnie przegub wewnętrzny.
-
Kontrolka DPF w Audi A4 B7 1.8T
W tych silnikach nigdy nie było montowanych dpf.
-
Czujnik? elektronika? POMOCY!
całą noc na parkingu, silnik nie odpalony i zegary pokazują prawie 80 st??
-
Hamulce raz zylety, raz słabe.
Nie smaruję się prowadnic zacisków, z początku będą chodziły bardzo fajnie ale po krótki czasie jak dojdzie bród to się zrobi z tego smaru gęsta masa i zaciski staną na aman.
-
1.8t półoś
Fabrycznie od jakiego silnika była jedna i druga skrzynia? i jeszcze orientujesz się czy są różnice miedzy lewą i prawą półosią, bo na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie?
-
1.8t półoś
Witam, Do wymiany ma przegub wewnętrzny, stwierdziłem że kupie całą półoś, tylko problem mam z numerami. Generalnie lewe pólosie mają numery 8E0407271 a prawe 8E0407272 i różnią się tylko literkami na końcu w zależności od wersji silnikowej. I teraz pytanie: czy półosie pasują zamiennie czy muszę szukać z dokładnie takimi samymi numerami? skoro skrzynie pasują zamiennie to półosie chyba też? i jest jakaś różnica miedzy prawą a lewą półosią? Pozdrawiam