Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Falcone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Falcone

  1. Witam, Klika dni temu zgasiłem auta gdy wycieraczki nie zdążyły skończyć cyklu tzn. było około 10cm od pozycji spoczynkowej. Na drugi dzień okazało się że wycieraczki zostały w tej pozycji na amen tzn. dalej stoją 10cm wyzej od pozycji spoczynkowej a po włączeniu najpierw schodzą o te 10cm do samego dołu, potem normalnie do góry, wracają w dół i zatrzymują się 10cm wyżej nie powinny. Ktoś ma pomysł co z tym zrobić? Pozdrawiam
  2. Tak wygląda Dębica Presto HP2 225/45 17 założone w sierpniu 2019 to pojezdzily ze 3 miesiące do zimy no i teraz cały sezon 2020, obie wyglądają tak samo, popękane w każdy rowku na całym obwodzie. Ktoś miał podobnie?
  3. głowica padła i taniej wyszło wsadzić używkę niż robić regenerację starej.
  4. Co do samego klejenia to sobie poradzę, już dwie podsufitki zrobiłem i żadna przez kilka lat nie odpadła Tylko problem z tym materiałem, zamówiłem próbki z tej aukcji, popiel i jasny szary wyglądają bardzo podobnie do platin hell PODSUFITKA AUTO TKANINA BOCZKI 4 kolory 9280068679 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 11 zł - PODSUFITKA AUTO TKANINA BOCZKI 4 kolory (9280068679). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! A jak nie będzie ładnie się komponowało to kupię gąbkę tapicerską, przykleję na stary materiał i jeszcze raz stary przykelję....
  5. Ma ktoś może namiar na materiał najbardziej zbliżony do platin hell? Ewentualnie co innego dobrze by się komponowało z reszta słupków?
  6. Witam, A czy ktoś podczas wymiany napinacza zwracał uwagę na siteczko na jego dole? To jest chyba miejsce przez które napinacz jest zasilany olejem, skoro pierwszy krokiem w przypadku problemów z napinaczem jest wyczyszczenie smoka i to może trochę pomóc to zapchanie bądź nie zapchanie tego siteczka też powinno mieć wpływ na pracę napinacza? ?
  7. wrzucenie na luz nie robi żadnej różnicy, dopiero ostre hamowanie pomaga.
  8. Witam, Mam dziwny problem, otóż czasami podczas jazdy pojawiają się drgania na całym aucie. Co zauważyłem: - najczęściej i praktycznie zawsze te drgania pojawiają się gdy jadę dłuższą chwilę z jednostajną prędkością (na tempomacie) - w momencie gdy są drgania czuć je strasznie na kierownicy i pedale hamulca podczas hamowania (tak jakby tarcze były krzywe) i jak podczas tych drgań mocno zahamuję to potem przez jakiś czas ich w ogóle nie ma - są takie dni że tych drgań w ogóle nie ma Uprzedzam że koła proste, wyważone, opony nowe. Według mnie coś z półosiami albo przegubami, tak jakby przeguby były już wywalone ale przy ostrym hamowaniu się ustawiały na chwilę w prawidłowej pozycji?? Co myślicie? Pozdrawiam
  9. A kolor jakiś podobny do ori czy coś całkiem innego? PS. Podziwiam za chęci, z oklejeniem słupków będzie w ciul roboty
  10. Sam, raz już kleiłem w vectrze i dopóki auto jeździło w rodzinie (jakieś 4 lata) to się trzymało elegancko i bardzo fajnie wyszło gdyby nie to że też oczywiście identycznego materiału nie zanalazłem.
  11. Witam, Zaczęła odklejać mi się podsufitka (kolor platin hell) i zastanawiam się co z tym zrobić. Myślę nad oklejeniem ale znowu nie mogę znaleźć identycznego materiału , i skoro kolor i tak po oklejeniu będzie się różnił to może jakiś całkiem inny wybrać np czarny, ma ktoś może tak zrobione i mógłby wstawić zdjęcie? Chciałbym zobaczyć jak to się komponuje?? Co do kupna używki to też nie wiadomo ile wytrzyma a i tak nie mogę znaleźć w promieniu 100km (przecież nie będę gonił 300km po sufit ? ), a ceny kompletu sline od 500 ^^. Pozdrawiam
  12. Falcone odpowiedział(a) na Skrabio02 temat w 1.8T
    w b6 są poduszki gumowo-olejowe, raczej tylko ori, nawet zamienników nie ma takich.
  13. Falcone odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Audi A4 B5
    odzyskuje się platyny a nie srebro, czasy że płacili po 600 zł za kata już minęły no chyba że masz jakiegoś bydlaka z 4 litrowego diesla
  14. Witam, Czy ktoś wie jaka powinna być oporność na tej niebieskiej wtyczce termostatu do 1.8t?
  15. dalej ubywa płynu?
  16. A jak odpowietrzałeś układ?
  17. Bo zrozum człowieku że Twoje światła nie są tylko dla Ciebie, źle ustawione hidy czy xenony to jest dramat dla osoby jadącej z naprzeciwka. Jak jest kijowa pogoda, deszcz o zmroku czy mgła i jedzie taki debil z naprzeciwka to tylko mam ochotę kamieniem niego rzucić...
  18. jak nie masz za dużo kasy to lepiej nie oszczędzać na instalacji a odpuścić sobie chipa, bez chipa da się jeździć a z kijową instalacją i kijowym chipem nie.
  19. Ja też miałem taki problem to pomogło odpowietrzenie całego układu i nagrzewnicy.
  20. warto też sprawdzić półoś, szczególnie przegub wewnętrzny.
  21. W tych silnikach nigdy nie było montowanych dpf.
  22. całą noc na parkingu, silnik nie odpalony i zegary pokazują prawie 80 st??
  23. Nie smaruję się prowadnic zacisków, z początku będą chodziły bardzo fajnie ale po krótki czasie jak dojdzie bród to się zrobi z tego smaru gęsta masa i zaciski staną na aman.
  24. Falcone odpowiedział(a) na Falcone temat w Audi A4 B6/B7
    Fabrycznie od jakiego silnika była jedna i druga skrzynia? i jeszcze orientujesz się czy są różnice miedzy lewą i prawą półosią, bo na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie?
  25. Falcone opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Do wymiany ma przegub wewnętrzny, stwierdziłem że kupie całą półoś, tylko problem mam z numerami. Generalnie lewe pólosie mają numery 8E0407271 a prawe 8E0407272 i różnią się tylko literkami na końcu w zależności od wersji silnikowej. I teraz pytanie: czy półosie pasują zamiennie czy muszę szukać z dokładnie takimi samymi numerami? skoro skrzynie pasują zamiennie to półosie chyba też? i jest jakaś różnica miedzy prawą a lewą półosią? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.