Treść opublikowana przez jolley
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panoćki, mam prośbę. Czy jest ktoś z Was z Bemowa i byłby w stanie coś dla mnie obejrzeć? Znalazłem fele "łopaty" w całkiem przyzwoitym stanie, na prawie nowych oponach, tylko chciałbym, żeby ktoś je obejrzał, czy warte są swojej ceny. Na zdjęciach to różnie bywa, niby coś widać, niby zdjęcia takie, żeby było to widać mniej... Piwko stawiam
- Regulacja biegu jalowego
-
Tatusiowóz - Laguna 3 2.0 Turbo Initiale Paris
Ehh. Różni ludzie są W tamtym tygodniu od babeczki, która się zagapila i wjechała mi w d*pę usłyszałem : "zderzak jest po to, żeby się zderzać" Heheheh
-
Regulacja biegu jalowego
Soul, w różnych tematach wypowiadają się różni ludzie, także opinii chciałem zaciągnąć, tam gdzie temat był poruszany. Mimo wszystko temat nie jest wyczerpany, bo nie jest jednoznaczne, czy SWAG jest pakowaczem dla ori.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Super. Dzięki za pomoc Panowie Jeszcze jedno. Czy przy łopatach RS6 18" z ET42/45chyba, potrzebuję dystanse? Tzn czy są niezbędne, czy kwestia że koła będą lekko schowane?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Adam, przy 1bv na 18tkach przód nie siedzi jakoś wysoko? Do zniesienia?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Kolejny porządny wózek na podkarpaciu @majty2009, powiedz, jaki to warsztat w Rzeszowie, o którym pisałeś, że zepsuł robotę? Dla potomnych, żeby tam nie wbijać Btw. szukam info na temat Twoich opon Matador. Jak się spisują/spisywały? Jak na morkym-suchym? Jak z hałasem?
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
@Toczi1 kozak wózek no i projekty Btw. Jak Matadory spisały się po jednym sezonie? Głośność/zużycie/zachowanie na mokrym-suchym. Jak w porównaniu do innych opon?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam Panowie, planuję zakup 18tek na lato. Zawieszenie sline 1bv. Aktualnie mam 215 55 16. Jaki z Waszego doświadczenia profil i felgi by najlepiej siadły, żeby auto nie stało wyżej. Skłaniam sie ku felgach s-line 9 ramiennych lub łopaty 5 ramienne.
-
Tatusiowóz - Laguna 3 2.0 Turbo Initiale Paris
Ja też się zraziłem do Reno, tak jak pisałem. Miałem II po lifcie, 104tys przebiegu po pierwszym właścicielu. Silnikowo ok, ale non stop jakieś pierdoły wychodziły, 2x auto na lawecie (królowa :D) przez jakąś pierdołę. Kilka dobrych tyś w nią wpakowałem w ponad rok.No alevto była II gen. Btw. Jeżeli można wiedzieć, ile takie egzemplarze teraz cenią?
-
Tatusiowóz - Laguna 3 2.0 Turbo Initiale Paris
No no, Laguna III bardzo ładna. Ale posiadając wcześniej Lagunę II po lifcie benz. 2.0 16V ("poprawiona") totalnie zraziłem się do Reno Podobno III gen jest naprawę poprawiona i mam nadzieję, że tak jest. Szerokości życzę !
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki wielkie! Do zobaczenia pewnie w maju
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sorry, jednak nie wpadnę. Złamałem dziś nogę Gips na 4-6 tygodni
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja mogę się pojawić Wieczorny tj. 18? 19:00?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Dzięki wszystkim za pomoc ! Wczoraj wykonałem odgrzybianko metodą Choco - przez filtr kabinowy. Zobaczymy co wyjdzie. Na pewno powtórzę to tak za miesiąc, jak już na dobre zrobi się cieplej.
-
Regulacja biegu jalowego
Panowie, odgrzewam kotleta. Jak z tymi poduszkami? Faktycznie z biegiem czasu okazało się, że SWAG to AVON ? Różnica w cenie ogromna, bo za 2 sztuki 300zł SWAG a AVON ponad 800zł... Jak się Wasze sprawują? Ja muszę wymienić lewą, ale chyba zrobię od razu dwie + poduszka skrzyni, żeby to miało ręce i nogi. Z góry dzięki za opinie
-
[B6 1.8TQ] Uosiekwagen: ColorMFA, Avus 3 18", Hella Intemo, 345mm S4, HEL...
@uosiek pięknie lecisz z modami Od razu zapytam. Jak się sprawuje poduszka silnika SWAG? Muszę wymienić u siebie i niby nie polecają zamienników. Aczkolwiek widzę już drugą osobę, która włożyła SWAGA. Kwestia jak się sprawuje? Nie czuć drgań/mrowienia silnika?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja będę do 17:30 jak będzie ktokolwiek, jak do 16:20 nikogo nie będzie to się zawijam Dobra, Majster zrobię tak żeby na 16 tam być. Do zobaczenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja również nie wiem czy się wyrobię na 16
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Czyli właściwie, jeżeli wleję do opakowania po np. płynie do szyb i będę z niego psikał do tej komory, to uzyskam to samo? Czy lepiej pod ciśnieniem z wężyka? Sorki, pytania może błahe, ale nie robiłem tego nigdy, zawsze tylko ozon
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
@choco powiedz jeszcze. Tą IPĄ psikasz jakoś tak głęboko tam gdzie jest filtr? Masz ją w sprayu z wężykiem? Możesz link wrzucić jaką kupujesz? Ja znalazłem na Allegro o pojemności max 600ml. Chyba że będziesz na dniach w Rzeszowie i pokażesz jak to robisz hehe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie będzie ktoś w tą niedzielę na podpromiu? Myślę wybrać się pierwszy raz
-
Poduszka silnika 1.8t
@soul87 zamienniki olejowe powinny być ok? Tzn powinny pochodzić chwilę? Czytałem różne opinie o zamiennikach, ale dotyczyły zamienników, które miały być olejowe, a były metalowo-gumowe, przez co drgania były jeszcze większe niż na zużytej Ori. Meyle właśnie chodzi mi po głowie
-
Poduszka silnika 1.8t
Wg vin mam poduchę lewą z wtyczką, więc nie wiem Ok, dzięki, skontaktuję się z Tomkiem
-
Rzeszów - polecany/zaufany warsztat?
Witam Panowie, możecie polecić jakiś warsztat w Rzeszowie, który wykonuje robotę fachowo no i nie zdziera jak za zboże? Chciałbym oddawać swój samochód w dobre ręce, nie martwiąc się czy coś innego się nie "zepsuje". Różnie to bywa z tymi majstrami.