Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jolley

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jolley

  1. jolley odpowiedział(a) na jolley temat w Audi A4 B6/B7
    Dzwoniłem do sklepu z częściami i dowiedziałem się, iż zamienniki produkują olejowe. Lewą z wtyczką zaproponowano mi za 306zł z Mayle, prawą z Febi za 234zł - obie olejowe. Tak więc praktycznie za cenę prawej ori mam obie nówki olejowe. Warto to brać?
  2. no ku**a ! Wszystkie wózki są Twoje? Nie ma to jak mieć marzenia każdego mężczyzny na jednym podwórku
  3. jolley odpowiedział(a) na jolley temat w Audi A4 B6/B7
    Poduszkę tak czy owak muszę wymienić, bo jest wylana na 0. Ale czy dwumas generuje drgania na jałowym? Wydaje mi się, że nie. Raczej przy ruszaniu.
  4. @Dev dzięki! W takim razie muszę się wziąć za smoka. Szkoda, że od razu tego nie zrobiłem - niestety mechanik mi rozradził. A teraz znów, nowy olej i filtr, więc kasa w błoto. Ahh to oszczędzanie
  5. jolley odpowiedział(a) na patricoo temat w Audi A4 B7
    Bajka. Z dalsza praktycznie tego nie widać Dzięki za fotki
  6. jolley odpowiedział(a) na patricoo temat w Audi A4 B7
    Masz to przymocowane trytkami?
  7. Panoćki, luźne pytanie Zalałem swój 1.8t olejem Valvoline Synpower 5W40 + płukanka LM. Wcześniej za granicą jeździł na Castrolu LL. Na tymże zalanym castrolu (nie pamiętam ile mógł mieć przebiegu na danym oleju 15-20tys) nigdy nie usłyszałem napinacza przy porannym odpalaniu. Nawet po wymianie, przy pierwszym uruchomieniu przez mechanika - cisza (zdziwił się, bo mówił że 90% wtedy zaterkocze). Teraz na Valvoline mam zrobione ok. 2.5 tysiąca i praktycznie za każdym razem na sekundę czy półtorej zaterkocze napinacz/łańcuch. Czyżby przepracowany już szwajcarski Castrol był lepszy od świeżego Valvoline Synpower?
  8. Jestem pod wrażeniem prac !
  9. jolley odpowiedział(a) na jolley temat w Audi A4 B6/B7
    ja kupiłem auto z kompletnie rozwaloną poduchą. Drży mi kabina, a przy odpaleniu słychać charakterystyczne puknięcie.
  10. Panowie, nie znalazłem nic w tym temacie, więc pytam. Próbowaliście coś podkładać/modyfikować przy osłonie suba? U mnie po zamknięciu ma luz i brzęczy kiedy gra muzyka. Kiedy docisnę palcem tą osłonę jest cisza. Jak zniwelowaliście ten luz?
  11. jolley odpowiedział(a) na patricoo temat w Audi A4 B7
    Muunv przypominam się. Dej te fotkie z bliska
  12. Robota pierwsza klasa ! Trochę to czasu kosztowało, ale auto odżyło pięknie
  13. jolley odpowiedział(a) na patricoo temat w Audi A4 B7
    @muunv mógłbyś wrzucić fotkę tego emblematu? Swój kupiłeś na aliexpress? Miałem na niego chrapkę, ale kilka opinii czytałem, że źle siedzi to z ali
  14. Panowie, u mnie też wszystko skrzypiało na nierównościach, a roleta się zwijała sama. Parcianą taśmą owinąłem te bolce z rolety, które się zahacza o otwory tapicerki. Dodatkowo, ktoś pisał, żeby popsikać jakimś smarowidłem miejsca styku zaczepów kanapy (tzn. tam gdzie są zatrzaski kanapy z obu stron). Poszedł w ruch smar sylikonowy w sprayu i mam ciszę.
  15. jolley odpowiedział(a) na xBladex temat w Audi A4 B5
    @Bruuuum również chciałbym się dowiedzieć jakiy byłby koszt i czas takiej operacji.
  16. Tak z ciekawości Panowie. Ile majster może sobie policzyć za operację wstawienia końcówek wydechów do 1.8TQ? Mam na myśli całą operację - wycięcie starych i wspawanie nowych. Jakie koszty wyszły u Was?
  17. @HOLMATRO czyli właściwie zabieg jest na plus nawet pod tym względem, że klapą się nie trzaska jak dotychczas? U mnie jak puszczę klapę tak poniżej wysokości twarzy to leci w dół pięknie
  18. jolley opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Pytanie, odnośnie poduszek. Mam kompletnie wylaną lewą i chcę ją wmienić, jednak opinie są podzielone, czy zamiennik (ryzyko) czy ori. Jedni mówią, że corteco bądź lem się sprawdzą. Inni mówią, że tylko ori jest olejowa i robi robotę. Jak to jest faktycznie z tymi poduchami? Czyżby żadna firma jeszcze nie wpadła na zrobienie zamiennika olejowego? Pozdro
  19. Siemanko Jak się mają podgrzewane fotele do prania tapicerki? Wiadomo, że nadmiernie nie można jej zamoczyć, ale zawsze tej wody będzie w materiale. Czy jest prawdopodobieństwo uszkodzenia mat grzewczych?
  20. nie mówię, że rodzynków nie ma. Oczywiście mają swoją cenę oraz są, tak jak wspomniałem "rodzynkami" W sprzedaży niestety większość ma przysłowiowe 202tys.
  21. 3 lata i 150tys przebiegu. I to jest realny przebieg diesla, a nie jakieś 10tys rocznie, jak w każdej B6 1.9
  22. @choco jak Twoja klima przez zimę? Nic nie śmierdzi? Zaciekawił mnie Twój sposób, bo zajmuje namniej czasu (brak demontażu schowka). Zakupiłem auto i zaczyna mi podśmierdywać, więc chciałbym się zająć tym jak najszybciej.
  23. ciekawy projekt z tym licznikiem. Czekamy na finał Tomek, jaki rozmiar masz tego felunku z a5? 18" ? Dystanse musiały wjechać? Mógłbyś jakieś zdjęcie od boku wrzucić?
  24. A co sądzicie o warsztacie Staga na ul. Malowniczej w Rzeszowie? Wiem, że kiedyś ogarniał temat dobrze, bo zamówień ma sporo - kwestia czy idzie to w parze z jakością.
  25. Temat bardzo ciekawy, tylko dlaczego taka cisza? Jak sytuacja po remoncie? Turbo poszło do wymiany? Poprawło się? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.