Treść opublikowana przez jolley
-
Poduszka silnika 1.8t
Dzwoniłem do sklepu z częściami i dowiedziałem się, iż zamienniki produkują olejowe. Lewą z wtyczką zaproponowano mi za 306zł z Mayle, prawą z Febi za 234zł - obie olejowe. Tak więc praktycznie za cenę prawej ori mam obie nówki olejowe. Warto to brać?
-
PORSCHE 911 GT3 991.2 4.0 6-BOKSER
no ku**a ! Wszystkie wózki są Twoje? Nie ma to jak mieć marzenia każdego mężczyzny na jednym podwórku
-
Poduszka silnika 1.8t
Poduszkę tak czy owak muszę wymienić, bo jest wylana na 0. Ale czy dwumas generuje drgania na jałowym? Wydaje mi się, że nie. Raczej przy ruszaniu.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
@Dev dzięki! W takim razie muszę się wziąć za smoka. Szkoda, że od razu tego nie zrobiłem - niestety mechanik mi rozradził. A teraz znów, nowy olej i filtr, więc kasa w błoto. Ahh to oszczędzanie
-
Emblemat quattro duży
Bajka. Z dalsza praktycznie tego nie widać Dzięki za fotki
-
Emblemat quattro duży
Masz to przymocowane trytkami?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Panoćki, luźne pytanie Zalałem swój 1.8t olejem Valvoline Synpower 5W40 + płukanka LM. Wcześniej za granicą jeździł na Castrolu LL. Na tymże zalanym castrolu (nie pamiętam ile mógł mieć przebiegu na danym oleju 15-20tys) nigdy nie usłyszałem napinacza przy porannym odpalaniu. Nawet po wymianie, przy pierwszym uruchomieniu przez mechanika - cisza (zdziwił się, bo mówił że 90% wtedy zaterkocze). Teraz na Valvoline mam zrobione ok. 2.5 tysiąca i praktycznie za każdym razem na sekundę czy półtorej zaterkocze napinacz/łańcuch. Czyżby przepracowany już szwajcarski Castrol był lepszy od świeżego Valvoline Synpower?
-
House of Detailing Lublin :)
Jestem pod wrażeniem prac !
-
Poduszka silnika 1.8t
ja kupiłem auto z kompletnie rozwaloną poduchą. Drży mi kabina, a przy odpaleniu słychać charakterystyczne puknięcie.
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Panowie, nie znalazłem nic w tym temacie, więc pytam. Próbowaliście coś podkładać/modyfikować przy osłonie suba? U mnie po zamknięciu ma luz i brzęczy kiedy gra muzyka. Kiedy docisnę palcem tą osłonę jest cisza. Jak zniwelowaliście ten luz?
-
Emblemat quattro duży
Muunv przypominam się. Dej te fotkie z bliska
-
A4 b8 2008 - Wnętrze i OneStep/komora silnika
Robota pierwsza klasa ! Trochę to czasu kosztowało, ale auto odżyło pięknie
-
Emblemat quattro duży
@muunv mógłbyś wrzucić fotkę tego emblematu? Swój kupiłeś na aliexpress? Miałem na niego chrapkę, ale kilka opinii czytałem, że źle siedzi to z ali
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Panowie, u mnie też wszystko skrzypiało na nierównościach, a roleta się zwijała sama. Parcianą taśmą owinąłem te bolce z rolety, które się zahacza o otwory tapicerki. Dodatkowo, ktoś pisał, żeby popsikać jakimś smarowidłem miejsca styku zaczepów kanapy (tzn. tam gdzie są zatrzaski kanapy z obu stron). Poszedł w ruch smar sylikonowy w sprayu i mam ciszę.
-
Rysy na szybie
@Bruuuum również chciałbym się dowiedzieć jakiy byłby koszt i czas takiej operacji.
-
Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer
Tak z ciekawości Panowie. Ile majster może sobie policzyć za operację wstawienia końcówek wydechów do 1.8TQ? Mam na myśli całą operację - wycięcie starych i wspawanie nowych. Jakie koszty wyszły u Was?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
@HOLMATRO czyli właściwie zabieg jest na plus nawet pod tym względem, że klapą się nie trzaska jak dotychczas? U mnie jak puszczę klapę tak poniżej wysokości twarzy to leci w dół pięknie
-
Poduszka silnika 1.8t
Witam Pytanie, odnośnie poduszek. Mam kompletnie wylaną lewą i chcę ją wmienić, jednak opinie są podzielone, czy zamiennik (ryzyko) czy ori. Jedni mówią, że corteco bądź lem się sprawdzą. Inni mówią, że tylko ori jest olejowa i robi robotę. Jak to jest faktycznie z tymi poduchami? Czyżby żadna firma jeszcze nie wpadła na zrobienie zamiennika olejowego? Pozdro
-
Czyszcze/pranie tapicerki
Siemanko Jak się mają podgrzewane fotele do prania tapicerki? Wiadomo, że nadmiernie nie można jej zamoczyć, ale zawsze tej wody będzie w materiale. Czy jest prawdopodobieństwo uszkodzenia mat grzewczych?
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
nie mówię, że rodzynków nie ma. Oczywiście mają swoją cenę oraz są, tak jak wspomniałem "rodzynkami" W sprzedaży niestety większość ma przysłowiowe 202tys.
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
3 lata i 150tys przebiegu. I to jest realny przebieg diesla, a nie jakieś 10tys rocznie, jak w każdej B6 1.9
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
@choco jak Twoja klima przez zimę? Nic nie śmierdzi? Zaciekawił mnie Twój sposób, bo zajmuje namniej czasu (brak demontażu schowka). Zakupiłem auto i zaczyna mi podśmierdywać, więc chciałbym się zająć tym jak najszybciej.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
ciekawy projekt z tym licznikiem. Czekamy na finał Tomek, jaki rozmiar masz tego felunku z a5? 18" ? Dystanse musiały wjechać? Mógłbyś jakieś zdjęcie od boku wrzucić?
-
Szukam dobrego gazownika Rzeszów
A co sądzicie o warsztacie Staga na ul. Malowniczej w Rzeszowie? Wiem, że kiedyś ogarniał temat dobrze, bo zamówień ma sporo - kwestia czy idzie to w parze z jakością.
-
A4 B7 Avant 1.8T STAGE I, DP, 373cc, Full S-Line, 1BV, Cupra, Radio Android 6.0 7" à la RNS-E :), LPG
Temat bardzo ciekawy, tylko dlaczego taka cisza? Jak sytuacja po remoncie? Turbo poszło do wymiany? Poprawło się? Pozdrawiam