Treść opublikowana przez jolley
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż komplet grzanych spryskiwaczy mgłowych z adapterami
-
Spoty wrocławskie
Bylo by lepiej, szybciej, no ale może chłop nie sprzeda Ok, w kontakcie. Może ktoś jeszcze się odezwie
-
Spoty wrocławskie
Witam Panów z odległego województwa Czy ktoś z Was mieszka w okolicy Lwówka Śląskiego? Znalazłem tam błotnik w moim kolorze, tyle że sprzedawca nie ma jak go wysłać, bo pracuje za granicą. Jego ojciec jest na miejscu. Czy byłaby możliwość żeby ktoś go obejrzał i kupił dla mnie? Oczywiście stawiam ogromną flachę za fatygę i podrzucę kasę na paliwko. Z góry dziękuję!
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Witam Panów z odległego województwa Czy ktoś z Was mieszka w okolicy Lwówka Śląskiego? Znalazłem tam błotnik w moim kolorze, tyle że sprzedawca nie ma jak go wysłać, bo pracuje za granicą. Czy ktoś mógłby go obejrzeć i kupić dla mnie? Oczywiście stawiam ogromną flachę za fatygę i podrzucę kasę na paliwko. Z góry dziękuję!
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Panowie, zakupiłem ów opony Dębica w rozmiarze 225/45/17, produkcja Polska, 3ci tydzień 2018 roku i zaniepokoiły mnie dwie sprawy: - brak kolorowych pasków wzdłuż bieżnik. Z tego co widzę np. na allegro, na większości opon one są. Dzwoniłem z ciekawości do Dębicy, ale nie potrafili sprecyzować, czy wypuszczali partie bez pasków. "Uspokajali" mówiąc, iż na bank jest to opona nowa, oczywiście objkęta 5letnią gwaracją. - wysokość bieżnika. Mierzyłem je z ciekawości suwmiarką i wyszło mi 7.7mm. Na allegro niektórzy sprzedawcy wrzucali zdjęcia wraz z pomiarem głębokości bieżnika i było różnie : 8.15, 8,5 , 8,75. Pomiędzy moim, a najwyższym bieżnikiem różnica wynosi 1mm. Może kupiłem jakąś kiepską partię od "Oficjalnego sklepu allegro". Mierzyliście może swoje opony przed założeniem?
-
Polecane opony letnie
Ja również (jednak) zakupiłem opony Dębica UHP2 225/45/17. Produkcja 3ci tydzień 2018 roku - Polska. @rosati miałeś kolorowe linie wokół bieżnika? Ja nie i zacząłem się zastanawiać czy opony to nie fake W google'owych grafikach jest różnie. Jedne opony je mają, niektóre nie. Nie wiem od czego to zależy.
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Non stop coś się dzieje. Tak trzymać ! Przy okazji mam 2 pytania: 1. Dużo roboty jest z zamontowaniem talerzyków z b5? Kupowałeś używki czy w aso? 2. Ten zestaw naprawczy lewarka, też dużo z tym roboty? Do każdej skrzyni podchodzi? Tunel rozwalałeś chyba przy okazji?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev, odezwę się, jak mi się skończą klocki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie, wychodzi na to, że u mnie w 1.8t Q ori siedzą 312/255 . Czy można zamontować zestaw 320/300 ? (zima felga 16") Ma ktoś na stanie taki set i w jakiej cenie?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
ET 42, zapomniałem dopisać
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Felunek klasa sam miałem takie 18 tki wrzucić, ale ostatecznie zatrzymałem się na 17". Jak myślisz przy 7.5j i 225/45/17 jakie dystanse można wrzucić? Na tył to aż się prosi o 20mm
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panoćki ! Umówiłem się do mechanika na wymianę rozrządu + czyszczenie michy, gdyż lubi mi zaterkotać z rana. Co mnie zaskoczyło, mechanik mówi, iż zawsze kiedy czyści smoka to 9 na 10 decyduje się od razu na nową pompę oleju, gdyż one "zużywają się". Ja mu na to, że to kwestia ciśnienia, czy domaga czy nie, bo właściwie po co zmieniać pompę na jakąś Febi za 300zł (zapropoował), skoro pewnie siedzi ori i narazie przy potwierdzonym przebiegu 220kk ma się dobrze (chyba). Osobiście nie jestem fanem wymiany czegoś co działa, chyba, że się okaże, że ciśnienie nie bardzo, to wiadomo. Co sądzicie? Też robiliście zabieg wymiany pompy oleju "na zaś"? A jeżeli montowaliście nową, to jaką? Swag? Ori? Febi?
-
Czy poduszki pod AFN są takie same w AJM/AWX ?
Pisz priv jak coś będziesz mieć
-
Polecane opony letnie
Zeetexy ma mój tata w Bravie 1.2. Jak za tę cenę są ok. Do miasta itp nie ma co przepłacać tylko brać. Ale jeżeli ktoś lubi jeździć szybciej, a do tego auto ma te ~160km to wolałbym założyć np. Debicę. W testach wypada bardzo ok, niekiedy zaraz za klasą premium (Goodyear, Dunlop), a prześledziłem bardzo dużo testów bo sam stałem przed wyborem nowych opon - kupiłem Dębicę bo piszą o niej oponie w superlatywach a do tego faktycznie nie odstaje od czołówki (jedynie ceną). Reasumując chyba wolałbym używki premium niż chińskie za 650zł/kpl.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja niestety odpadam. Ale jutro ściągam gips więc tak za dwa tygodnie może się pojawię
-
Czy poduszki pod AFN są takie same w AJM/AWX ?
@JawoR36 masz poduszki do BFB na sprzedaż?
-
Polecane opony letnie
Na alledrogo jest też opcja rat 0% payU, więc można kupić oponki premium na raty i się tego nie odczuje
-
Polecane opony letnie
@Gibons różnica odczuwalna na XL? Chodzi mi o komfort na minus
-
Polecane opony letnie
Powiem tak, siedzę w domu ze złamaną nogą i mam kupę czasu na przeglądanie testów opon itd. Natrafiłem na FALKEN Azenis FK510 w rozmiarze 225/45R17 94Y - opona zajmuje wysokie miejsca w różnych testach, podobno na mokrym świetnie się zachowuje. Problemem jest to, że występuje głównie w formie XL, czyli wzmacniane. I tu pytanie, czy nie będzie za twardo przy zawiasie 1BV, który i tak jest twardy?
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Artur, jak te Vredsteiny się sprawdzały? Nie za głośne? Na mokrym ok?
-
Letnie opony 205/55 R16
@Kombi174 jak ocieniasz te goodyear'y? Jak z głośnością i zużyciem? Nie lecą szybko? Mierzyłeś je może po tych dwóch/trzech sezonach?
-
1.8 APT- napinacz łańcucha rozrządu, kilka pytań
Sama robota oczywiście :/
-
1.8 APT- napinacz łańcucha rozrządu, kilka pytań
I jak sprawa się zakończyła? Ile zapłaciłeś za czyszczenie smoka? Mi za 1.8tQ powiedział 500zł "bo jest ciężki dostęp".
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
@rafal83_1983 jak zużycie po jednym sezonie? Mierzyłeś ile ich uciekło i po ilu km? No i jak na mokrym się zachowywały? Można na mokrym "brać" zakręty dynamicznie?
-
B7 Crew
Panowie, chciałbym zdementować plotki. Potrzebuję zmienić sprzęgło w moim BFB, pomyślałem o wstawieniu tarczy i docisku z AWX (niby p&p). Ale ale, czy moja dwumasa z BFB podejdzie pod nowe sprzęgło? Jeżeli jest ok, wiadomo nie będę się pakował w koszty. Czy sprzęgło z AWX wiąże się z wstawieniem całego kompletu z dwumasą?