Treść opublikowana przez jolley
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
fajnie temat się kręci Sam mam b7 1.8t Q więc jeszcze bardziej mnie wszystko interesuje Jak odczucia po chipie? Te kilkanaście kucy i Nm są w miarę odczuwalne?
-
A4 B7 1.8T początek przygody : )
Bardzo ciekawy temat! Duużo się dzieje Czekamy na aktualizację kolejnych modów...
-
Jaja w postaci "GIGANTA" czyli UBEZPIECZALNIA PZU
@Miras92 i jak się sprawa zakończyła? Jestem ciekaw czy udało się coś wycisnąć od nich.
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
Panowie, odgrzeję temat Doszliście może do konsensusu, czy jest to norma czy usterka? U mnie to samo zauważyłem ostatnio. Na LO dmucha zimnym i siła nawiewu rośnie. Na 16st (i klima i econ) z nawiewów wydostaje się praktycznie pożar Ps. niedługo po odpaleniu samochodu, słyszę (prawodopodobnie) te klapy, jak się ustawiają?, gdyż sobie klikają/wydają plastikowy dźwięk przeskakiwania - ciężko to opisać. Czy u Was również to tak wygląda? Niedawno mechanik podpinał się i nie było żadnych błędów.
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Dopieszczony wózek ! Tak trzymać ! Na bodajrze drugiej stronie Twojego tematu jest foto po montażu blend lusterek z A6. Gdzie je dorwałeś i za ile, jeżeli można wiedzieć?
-
Przód przeskakuje przy kręceniu kierownicą na postoju
Witam Ciekawi mnie pewna sprawa. Może i u Was tak jest, a ja się czepiam. Sytuacja zaistniała, kiedy spadł śnieg . Kręcąc kierownicą na postoju/parkowanie przód dziwnie przeskakuje (gładki, płytki śnieg). Kierownica nie chodzi gładko, jak na suchym. Na suchym, podczas parkowania, coś czasami delikatnie skrzypi w zawieszeniu (podejrzewam łożysko amortyzatora), ale czasem tego w ogólnie słychać i zapominam o tym. Podczas jazdy na nierównościach - cisza. Na przeglądzie chłop również nie wybadał nic podejrzanego. Jak ma się sytuacja u Was? Pozdrawiam
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
No! Przebrnąłem przez cały temat. Przede wszystkim gratuluję tak zadbanej furki. Nie żałujesz PLN'ów Całość świetnie się prezentuje Sam zastanawiam się "oczernić" moje bixy. Jaki koszt wyszedł? Ile soczewki a ile robota?
-
dokładka co sądzicie ?
Panowie, z ciekawości zapytam jak te Wasze gumowe dokładki? Ktoś montował? Sprawdza się? Z Leona ogólnie mi się podoba, ale mam wizję gdzie przy parkowaniu spada to za krawężnik, ja tego nie dostrzegam a przy cofaniu mam logo audi przed oczami haha (znajomy tego doświadczył w C6)
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciekawy temat ! Autko rozwija się z miesiąca na miesiąc, gratulacje Mam pytanie odnośnie rolki zimowej, czy to jest ori dtm auti 18"? Kurcze, choruję na ten model. Może na lato uda mi się je zakupić ;> Pytanie nr 2, pionowy chrom w grillu jest fabryczny? Ja mam sline, ale środek jest czarny, dlatego mnie to ciekawi
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Kupiłem g&h jakiś miesiąc temu. Przez tydzień było je trochę czuć. Jednak mimo tego jestem bardzo zadowolony. Pasują idealnie i mają ładny wzór. Kwadraciki petexów średnio mi się podobały
-
Pasek Rozrządu
ddawid, u mnie sytuacja jest podobna. Kupiłem teraz auto z 211000 przebiegu. Rozrząd był wymieniany w ASO w Szwajcarii przy 115kk w 2011 roku. Poprzedni właściciel mówił, że do 240kk na tym można jeździć. Mechanik oglądał pasek i wychodzi na to, że się zgadza, a sam pasek jest w dobrej kondycji (sam mechanik, pracujący w aso mówił, że na ori częściach to nawet i 10 lat jeżdżą i nie ma się co przejmować) Nie wiem czy pojeździć max z 10kk na tym rozrządzie (bo 25kk to bym nie zaznał świętego spokoju ) czy zmieniać już.
-
Nietypowe zdarzenie - parking
Sam napisałem wcześniej, że podejrzewam, czym jest to spowodowane. Jednak jedno jest pewne, dzień wcześniej tego nie było. Po w/w akcji pojawiło się. Tego się trzymam.
-
Nietypowe zdarzenie - parking
OC zarządcy. AC to byłaby krótka piłka Jawor36 No comment.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Te mają standardowo wtyczkę do grzania? Nic nietypowego? Dziś sprawdzę czy mam grzane i zamawiam te, bo cena przez pół, więc nie ma co się zastanawiać
-
Nietypowe zdarzenie - parking
Ok Dzięki! Zdam później relację, co mi się udało załatwić
-
Oświetlenie wnętrza
Jest moc Na nogi nie za mocne już jest? Czy okbw miarę? Do podświetlenia tablicy rejestracyjnej chyba też to podejdzie, tak? Chociaż tam to tylko biała poświata by się przydała a nie snop światła
-
Oświetlenie wnętrza
Czyli w teorii nie ma co przepłacać za ledy do środka, skoro nie są sprawdzane. Zdjęcia chętnie obejrzę
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Cenowo super wychodzą. Też się chętnie dowiem czy będą ok, bo mam w planie kupno
-
Nietypowe zdarzenie - parking
Czyli dzwonię do ubezpieczyciela (Uniqa) z prośbą o podanie warsztatów, z którymi mają umowę i wybieram jeden z nich tak?
-
Oświetlenie wnętrza
Nie wywala żadnego błędu?
-
AUDI A4 B8 AVANT CAGB
Takie felgi do swojej B7 chętnie bym wrzucił na lato Też mam taki kolor auta i pod światło jest super, ale ogólnie jest taki, nijaki :/ Chyba muszę się wybrać na korektę + jakiś wosk, żeby wydobyć trochę tego koloru
-
Konserwacja uszczelek
Ostatecznie wyczyściłem uszczelki gąbką nasączoną wodą z płynem do mycia dla dzieci i na to psik psik sylikon w sprayu. Póki co siedzi ok
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Dobra robota ! Autko rozwija się z miesiąca na miesiąc
-
Nietypowe zdarzenie - parking
Co mogę w tym wypadku zrobić? Dzwoniłem do ASO. Za oględziny samochodu chcą 699zł netto, chyba, że będę naprawiał u nich. Moje uszkodzenia będą niewiele więcej warte, więc trochę nie opłaca mi się tyle płacić. Jeszcze obawiam się, że sytuacja obierze całkiem inny bieg i w ogóle nic nie uwzględnią i będę tylko 1000zł w plecy za wizytę w ASO.
-
Nietypowe zdarzenie - parking
Dziękuję za odpowiedź Hak. Momentu uderzenia kontenera o samochód nie widziałem, więc ciężko coś powiedzieć. Sąsiadka zrobiła zdjęcie z okna, kiedy kontener już stał spokojnie dwa auta dalej - gdyby nie ta fotka, nie wiedziałbym o zdarzeniu i dopiero kiedyś tam zobaczyłbym odprysk. Jeszcze mogło być tak, że lakier mógł mieć np. jakieś mikro pęknięcie (lakier na masce Ori), a uderzenie kontenera spowodowało zaistniały odprysk. Tylko czy takie tłumaczenie w ogóle może być podstawą? Fskt, faktem tego ubytku nie było wcześniej. Miał ktoś taką sytuację i udowodnił ubezpieczycielowi swoją rację?