Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jolley

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jolley

  1. Jak z głośnością tych Hankooków? 71db Hankook vs 66/7db Dębica. Faktycznie ta głośność/szumy jest uporczywa? Ogólnie jest kilka opon polecanych np. Firestone Roadhawk, z bardzo dobrymi parametrami na suchym/mokrym ale głośność ma też na poziomie 70db. Nie wiem czy nie będę się wku**iał
  2. Dałem sobie spokój z używkami i kupuję nowy komplet. Na początku miała być Dębica, bo widzę sporo pochlebnych opinii, ale może warto niewiele dopłacić do innych? Myślę nad: - Dębica UHP 2 - Fulda Sportcontrol 2 - Vredestein Ultrac Satin - Firestone Roadhawk wydaje się być b. Dobrą propozycją Mają podobne etykiety, głośność, a opory. Co kupić Panoćki? Btw. Natrafiłem na ciekawy test Motoru.
  3. Doradca, jak te Fuldy po sezonie oceniasz? Warte zakupu? Na mokrym trzymają i nie pływają w zakrętach? pozdr
  4. Problem rozwiązany? Sprawdź poduszki silnika/skrzyni
  5. jakie macie zdanie na temat Handlopexu? Zajmują się tylko wymianą opon, ale sama obsługa, gdzie chamstwo, goni chamstwo pozostawia wiele do życzenia. Na dodatek ładują ciśnienie po 3.5 bara
  6. Moja pali w na krótkich odcinkach ok. 12 PB, więc 14 gazu jest jak najbardziej realne. A przy jeździe 2 km i gaszę itd, to i 14 komputer pokaże
  7. jolley odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    Fak, czyli do 1.8T chcąc wkładać sprzęgło z AWX, to razem z dwumasą? :/ W takim razie muszę zamówić do BFB jednak
  8. Jeszcze nie. Pewnie dzisiaj podjadę i obejrzę. 3 letnie opony raczej nie stwardnieją Kupując na np. oponeo, mogą Ci sprzedać opony z produkcji do 36 miesięcy wstecz, gdyż wciąż ten produkt jest uważany za nowy. Aczkolwiek też się skłaniam ku nowym, bo średnio robię 15kk na rok, czyli na komplecie letnich z 5 lat jazdy mam. A dunlopy za 5 lat będą miały 8 :/ Chociaż, nie wiadomo czy będę tyle jeździł moim rydwanem
  9. jolley odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zasugerowałem się ceną podaną przez Gabalo
  10. Znajomy dziś wystawił Dunlopy sportmaxy z końcówki 2015 roku, przejechane 6 tys na nich. Co byście wzięli, te Dunlopy czy dopłacić z trzy stówy i kupić nową Dębice UHP2 (polecana na forum)?
  11. Panowie, a tak z trochę innej beczki. Znajomy dziś wystawił Dunlopy sportmaxy z początku 2015roku, przejechane 6 tys na nich. Co byście wzięli, te Dunlopy czy dopłacić z trzy stówy i kupić nową Dębice UHP2 (polecana na forum)?
  12. jolley odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeżeli chodzi o wycieraczki, to z mojej strony mogę polecić Oximo. W poprzednim aucie przelatały 2 lata i dalej jak nowe, a cena 1/5 tych z ASO
  13. Wiem właśnie, że rzeźba, bo co ma Sava do Conti Leżą u mnie w bagażniku i czekają na decyzję
  14. Panowie, złapałem fajną okazję i zakupiłem prawie nowe pary SAVA UHP2 i Conti 5. Czyli wychodzi na to że lepiej je oddać i kupić 4 identyczne? Nośność itp mają taką samą, różnica tylko we wzorze bieżnika.
  15. Panowie, ktoś jeszcze się może wypowiedzieć na temat opon Dębicy? Miałem kupić jakieś "nówki używki" za 600zł, ale stwierdziłem, że chyba się skuszę na Dębicę UHP 2, skoro jest tak polecana.
  16. Panowie, na szybko pytanie Bridgestone Turanza T001 - macie jakieś doświadczenia z tymi oponami? Kleją dobrze? Na mokrym trzymają? Znalazłem komplet w śmiesznych pieniądzach i się zastanawiam. btw. jedna z opon ma dziurę po wkręcie. Czy miejsce jest newralgiczne? Czy raczej nic nie powinno się dziać?
  17. B7 było dopieszczone, więc i tutaj widzę, rozczarowania nie będzie ! Śledzik zostawiony
  18. jolley odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli do BFB Q 6b powinno wejść z AVF tak? bo AWX to 228 Zagmatwany temat
  19. Witam Potrzebuję małej porady. Zatrzymałem się przed nieoznakowanym skrzyżowaniem, kobieta z tyłu się zagapiła i uderzyła we mnie. Szkody, to porysowany zderzak, dokładka oraz lekko obniżony lewy komin wydechu. Czujniki działają. Nic poza tym nie sprawdziłem, bo mam nogę złamaną i jestem uziemiony, także w jakim stanie są zaczepy itp, nie wiem. Zgłosiłem sprawę do TU. Zdecydowali się wycenić to przez telefon (bez zdjęć). Całość wycenili na 1800zł + 300zł ekwiwalent za nie skorzystanie z auta zastępczego. Godzić się na 2100zł? Sprawa może być inna, kiedy przyjedzie rzeczoznawca i stwierdzi, że zderzak do lakierowania a nie wymiany. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdr Ps. Ewentualnie jak z nimi rozmawiać, żeby coś dorzucili, a nie trzeba było się jednak użerać z likwidatorem
  20. jolley odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki serdeczne
  21. jolley odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Masz więc nr zwykłego "pod ręką" ? Ja moje rozkładam
  22. jolley odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie szukam bezskutecznie nr oem dla zderzaka tylnego sline w avancie. Pomożecie?
  23. Pany, myślę wlać nową oliwę do mojej skrzyni GJW. Właściwie żadnych objawów nie ma, aby to robić. Raz auto stało z 3 dni na lekkim mrozie ok. -6, na biegu i kiedy wsiadłem i chciałem zbić na luz przed odpaleniem, to dosyć ciężko było. Nim się zagrzeje to raczej u każdego na mrozie chodzi lekko ciężej? Co lać do 6B GJW? Ravenol? Castrol?
  24. Dałem sobie spokój. Sprzedający miał mega kolejkę do zakupu, ode mnie chciał 200zł zaliczki "w razie gdybym nie odebrał i on żeby nie był w plecy". Odpuściłem bo nie lubię takiego płacenia w ciemno. Podejrzewam że może to być jego sposób na biznes. Kilka osób w Polsce i hajs się zgadza
  25. https://www.olx.pl/oferta/kola-audi-18-5x112-opony-225-40-18-z-2016r-ponad-7mm-bieznika-CID5-IDsRIpj.html#78f0e49fcf Dzięki, chociaż nie wiem czy chłop poczeka do jutra, bo niby ma kolejnego kupca, tyle że na miejscu. Aczkolwiek dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.