Treść opublikowana przez jolley
-
Polecane opony letnie
Jak z głośnością tych Hankooków? 71db Hankook vs 66/7db Dębica. Faktycznie ta głośność/szumy jest uporczywa? Ogólnie jest kilka opon polecanych np. Firestone Roadhawk, z bardzo dobrymi parametrami na suchym/mokrym ale głośność ma też na poziomie 70db. Nie wiem czy nie będę się wku**iał
-
Polecane opony letnie
Dałem sobie spokój z używkami i kupuję nowy komplet. Na początku miała być Dębica, bo widzę sporo pochlebnych opinii, ale może warto niewiele dopłacić do innych? Myślę nad: - Dębica UHP 2 - Fulda Sportcontrol 2 - Vredestein Ultrac Satin - Firestone Roadhawk wydaje się być b. Dobrą propozycją Mają podobne etykiety, głośność, a opory. Co kupić Panoćki? Btw. Natrafiłem na ciekawy test Motoru.
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Doradca, jak te Fuldy po sezonie oceniasz? Warte zakupu? Na mokrym trzymają i nie pływają w zakrętach? pozdr
-
Dobry mechanik, warsztat! - pomocy, drgania
Problem rozwiązany? Sprawdź poduszki silnika/skrzyni
-
Dobry warsztat wulkanizacji.
jakie macie zdanie na temat Handlopexu? Zajmują się tylko wymianą opon, ale sama obsługa, gdzie chamstwo, goni chamstwo pozostawia wiele do życzenia. Na dodatek ładują ciśnienie po 3.5 bara
-
Czy to normalne spalanie ?
Moja pali w na krótkich odcinkach ok. 12 PB, więc 14 gazu jest jak najbardziej realne. A przy jeździe 2 km i gaszę itd, to i 14 komputer pokaże
-
Sprzeglo 1.8t
Fak, czyli do 1.8T chcąc wkładać sprzęgło z AWX, to razem z dwumasą? :/ W takim razie muszę zamówić do BFB jednak
-
Polecane opony letnie
Jeszcze nie. Pewnie dzisiaj podjadę i obejrzę. 3 letnie opony raczej nie stwardnieją Kupując na np. oponeo, mogą Ci sprzedać opony z produkcji do 36 miesięcy wstecz, gdyż wciąż ten produkt jest uważany za nowy. Aczkolwiek też się skłaniam ku nowym, bo średnio robię 15kk na rok, czyli na komplecie letnich z 5 lat jazdy mam. A dunlopy za 5 lat będą miały 8 :/ Chociaż, nie wiadomo czy będę tyle jeździł moim rydwanem
- B7 Crew
-
Polecane opony letnie
Znajomy dziś wystawił Dunlopy sportmaxy z końcówki 2015 roku, przejechane 6 tys na nich. Co byście wzięli, te Dunlopy czy dopłacić z trzy stówy i kupić nową Dębice UHP2 (polecana na forum)?
-
Dwie różne pary opon a quattro?
Panowie, a tak z trochę innej beczki. Znajomy dziś wystawił Dunlopy sportmaxy z początku 2015roku, przejechane 6 tys na nich. Co byście wzięli, te Dunlopy czy dopłacić z trzy stówy i kupić nową Dębice UHP2 (polecana na forum)?
- B7 Crew
-
Dwie różne pary opon a quattro?
Wiem właśnie, że rzeźba, bo co ma Sava do Conti Leżą u mnie w bagażniku i czekają na decyzję
-
Dwie różne pary opon a quattro?
Panowie, złapałem fajną okazję i zakupiłem prawie nowe pary SAVA UHP2 i Conti 5. Czyli wychodzi na to że lepiej je oddać i kupić 4 identyczne? Nośność itp mają taką samą, różnica tylko we wzorze bieżnika.
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Panowie, ktoś jeszcze się może wypowiedzieć na temat opon Dębicy? Miałem kupić jakieś "nówki używki" za 600zł, ale stwierdziłem, że chyba się skuszę na Dębicę UHP 2, skoro jest tak polecana.
-
Polecane opony letnie
Panowie, na szybko pytanie Bridgestone Turanza T001 - macie jakieś doświadczenia z tymi oponami? Kleją dobrze? Na mokrym trzymają? Znalazłem komplet w śmiesznych pieniądzach i się zastanawiam. btw. jedna z opon ma dziurę po wkręcie. Czy miejsce jest newralgiczne? Czy raczej nic nie powinno się dziać?
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
B7 było dopieszczone, więc i tutaj widzę, rozczarowania nie będzie ! Śledzik zostawiony
-
Sprzeglo 1.8t
Czyli do BFB Q 6b powinno wejść z AVF tak? bo AWX to 228 Zagmatwany temat
-
Najechanie na tył A4 B7 Avant
Witam Potrzebuję małej porady. Zatrzymałem się przed nieoznakowanym skrzyżowaniem, kobieta z tyłu się zagapiła i uderzyła we mnie. Szkody, to porysowany zderzak, dokładka oraz lekko obniżony lewy komin wydechu. Czujniki działają. Nic poza tym nie sprawdziłem, bo mam nogę złamaną i jestem uziemiony, także w jakim stanie są zaczepy itp, nie wiem. Zgłosiłem sprawę do TU. Zdecydowali się wycenić to przez telefon (bez zdjęć). Całość wycenili na 1800zł + 300zł ekwiwalent za nie skorzystanie z auta zastępczego. Godzić się na 2100zł? Sprawa może być inna, kiedy przyjedzie rzeczoznawca i stwierdzi, że zderzak do lakierowania a nie wymiany. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdr Ps. Ewentualnie jak z nimi rozmawiać, żeby coś dorzucili, a nie trzeba było się jednak użerać z likwidatorem
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Pany, myślę wlać nową oliwę do mojej skrzyni GJW. Właściwie żadnych objawów nie ma, aby to robić. Raz auto stało z 3 dni na lekkim mrozie ok. -6, na biegu i kiedy wsiadłem i chciałem zbić na luz przed odpaleniem, to dosyć ciężko było. Nim się zagrzeje to raczej u każdego na mrozie chodzi lekko ciężej? Co lać do 6B GJW? Ravenol? Castrol?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dałem sobie spokój. Sprzedający miał mega kolejkę do zakupu, ode mnie chciał 200zł zaliczki "w razie gdybym nie odebrał i on żeby nie był w plecy". Odpuściłem bo nie lubię takiego płacenia w ciemno. Podejrzewam że może to być jego sposób na biznes. Kilka osób w Polsce i hajs się zgadza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
https://www.olx.pl/oferta/kola-audi-18-5x112-opony-225-40-18-z-2016r-ponad-7mm-bieznika-CID5-IDsRIpj.html#78f0e49fcf Dzięki, chociaż nie wiem czy chłop poczeka do jutra, bo niby ma kolejnego kupca, tyle że na miejscu. Aczkolwiek dzięki