Treść opublikowana przez jolley
-
Mata antyszronowa
Witam Poszukuję maty na przednią szybę. Jakich używacie? Zwykłe na samą szybę, czy może obejmująca również lusterka boczne? Przekopałem trochę allegro, ale nic specjalnie w oko mi nie wpadło. Za wszelkie propozycje będę wdzięczny
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Pytanie do użytkowników gumowych dywaników Geyer & Hosaja - sprawdzają się Wam? Nie zużyły się przedwcześnie? Myślę je właśnie nabyć
- B7 Crew
-
Boczek tapicerki a zmiana materialu
Również ciekawi mnie ten temat
-
Naprawa siedzenia kierowcy a4b6 s-line
A czy bawił się ktoś z Was w regenerację takiego boczka? Widziałem filmiki, gdzie czyścili, szpachlowali i malowali skórę. Czy efekt się utrzymuje? Jakieś Wasze doświadczenia?
- B7 Crew
-
Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
Krzysztof, minęło trochę czasu od Twojej naprawy. Jak się sprawuje zestaw? Nadal cisza rano? Ile w ogóle jeżeli można wiedzieć, zapłaciłeś za wszystko razem z robotą?
-
Sprowadzanie samochodu ze Szwajcarii
Marko, jak z tematem sprowadzenia samochodu ze Szwajcarii? Udało Ci się? Sam się powoli zastanawiam nad tym, bo mam znajomego, który tam mieszka, więc mógłby mi ogarnąć jakąś sztukę. Kwestia co dalej z tą całą papierologią, transportem i oczywiście opłatami (vat? + cło / czy tylko cło?)
-
2.4 BDV - rozrząd - kiedy i za ile?
Witam Nie mogę do końca znaleźć informacji na temat rozrządu w A4 B6 2.4 o oznaczeniu BDV. Ów rozrząd w tym silniku jest na pasku tak? Do tego dochodzą 2 łańcuchy + 2 napinacze? Co ile wymienia się rozrząd? Jaki koszt za części i nakład pracy? Co ile wymienia się łańcuchy i napinacze? (plus/minus bo wiadomo, że mogą się odezwać w różnym czasie) Czy ktoś z użytkowników w ogóle wymieniał powyższe łańcuchy i napinacze? Jeżeli tak, to przy jakim przebiegu? Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
-
Kilka pomocnych pytan na temat 2.4
Panowie, widzę, że temat żyje już o 2014 roku.? Jak Wasze 2.4 się sprawują na przestrzeni lat? Jakieś problemy? Ewentualne wycieki opanowane? Ile palą miasto/trasa? Nigdzie nie mogę też znaleźć info na temat ceny kompletnego rozrządu w 2.4 - trzeba liczyć ok. 3.5tys z łańcuchami i napinaczami?
-
Pomoc przy zakupie auta ze/w Szwecji - ARTYKUŁ
Mefjiu, o której naklejce mówiłeś, że świadczy o historii w wypożyczalni? Zaznaczony punkt? Przeglądam właśnie blocket, wrzucam auta i nie mogę przetłumaczyć/znaleźć kilku wyrazów np. pochodzenie (czy os prywatna używała, czy taxi, czy firma itp). Czy mógłbyś wrzucić kilka słówek, których znaczenie jest ważne? (kredyty, to pochodzenie itd)
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Z ciekawości zapytam, jak sprawy się potoczyły?
-
Opinie na temat silnika Audi A4 B6 2.4 V6
Witam Pozwoliłem sobie odgrzać temat. Panowie, chciałem zażyć Waszych opinii na temat 2.4 po jego dłuższym użytkowaniu (temat już trochę ma). Jak się sprawują te silniki? Czy jest tu ktoś z Was, kto żałuje np. z przejścia z 1.8t na 2.4? Biorę oba pod uwagę i nie do końca wiem jaką podjąć decyzję. Jedno wiem, iż 1.8t raczej nie będę modował, więc pewnie zostanę przy serii (max to jakiś chip). Więc kręcenia 200km+ u mnie na pewno nie będzie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Jestem nowy, aczkolwiek forum śledzę już od długiego czasu. Cieszę się, że tyle osób się udziela i można uzyskać wiele cennych informacji. O mnie. Nazywam się Łukasz, jestem z Rzeszowa i noszę się z zamiarem kupna B6'tki 1.8T lub 2.4 V6. Pozdrawiam