Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Ale patrząc na twój temat i graty już zgromadzone w garażu i na biurku to u mnie jest kropla w morzu cały czas do przodu..........
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No coś w tym jest co piszesz... tak jak mówie, może być źle oznaczone u mnie. Faktycznie 23mm to spora różnica.. Masz jakąś fotke tak żeby było widać ile tylne koło jest schowane?? Ja poszukam bo gdzieś miałem..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Tak Tu na zdjęciu z dystansem.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Niewiem.. tak mam.. może włosi nayebani robili te felgi i któremuś się nabiło co innego bo jednak to nie ori
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Felgi mają ET35
-
Spociki w Kielcach
Kurła tydzień Udanego wypoczynku W domu będę cały luty to może się gdzieś złapiemy na mieście...
-
Spociki w Kielcach
No to ładnie Ja w sobotę nie mogę bo na wesele jadę. Na ile jedziesz????
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
No to super, że trasa bezproblemowo i bez ubytków oleju tak właśnie być powinno To jak była fotka, to ile € przyjdzie
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Tak dla przypomnienia pokaże jeszcze raz, ale..... nie. ??? Mam. Co to za literka A???
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
A dlaczego wolałbyś przykręcane??? Ja mam przelotowe. 13 przód i 20 tył.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
No to polać i rezać Raczej skromne i bez szalenstw - mysle o rns-e zwyklym Rnse to już nie tak skromnie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No to zadzwoń do firmy Dystom i powiedz jakie masz felgi te i te, a napewno coś pod nie dobierze odpowiedniego.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Aha To do letnich jeszcze dopisze że to ET35, a zimowe.... nie mam pojęcia jakie mają parametry... najwcześniej mogę dopiero w poniedziałek zobaczyć. Hmm.. aż się sam teraz zastanawiam czemu tego nie sprawdzałem......
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
A radio jakie będzie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
@the_naturat_com felgi letnie to Fake RS4 B7 produkcji włoskiej 19" 8.5J.. a zimowe to są ori 16" ale szcze4ze to niewiem jak się one nazywają Poszukam i dam Ci znać
-
Julo Audi A4 B7 BRD 170KM S-line
Dobrze powiedziane
-
Julo Audi A4 B7 BRD 170KM S-line
A firma FUTURUM gdzie się mieści, jak to wygląda.. zostawiasz auto u nich, czy jak??? Czyli z dpf chciałeś być eko ale wyszło jak zwykle niestety. Wywal go i tyle.
- B7 Crew
-
A4 b6 sline 1.8t quattro bfb
Fajne auto 210/328 to już fajny wynik nawet i dla quattro.. Hebel 320 już fajnie hamuje, też mam taki i jestem mega zadowolony. Tył jaki masz??? Radyjko to jak znajdziesz rnse w dobrych pieniądzach to bierz. Bezawaryjności życze Pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
Siema Jakiś spocik w niedziele??? Będę na weekend w PL
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Powiem Ci, że te dystanse pasują mi też do zimówek, choć nie dobierałem do nich. Także podwójne zadowolenie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Cześć Marcino Z dystansami to miałem tak, że właściciel firmy Dystom to mój znajomy a dobry kolega mojego brata... ale nie w tym rzecz. Ogólnie pojechałem do niego i powiedziałem jakie felgi tj. ET i ile cali i Tomek poprostu powiedział, że max może mi dać do tego to co mam czyli 13mm z przodui 20mm z tyłu. Tył naprawde jest na maxa a z przodu jeszcze ze 2mm więcej by weszło ale nie chciałem, żeby coś obcierało.. Sumując zadzwoń do firmy Dystom powiedz jakie masz felgi i powie Ci co i jak i ile. Jaki ma wpływ na jazdę?? Hmm napewno samochód stabilniejszy bo szerszy, więc i zakręty jakoś pewniej się pokonuje. I przedewszystkim wygląd Także same plusy za niewielką kase