Treść opublikowana przez Adam87
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dlatego ja mam na wkręty a nie właśnie na śruby.. już miałrm gotowe śrubki, żeby zamontować, ale mówie sobie, że będzie za sztywno Teraz jest ok
-
Kolejny Avancior V6
No właśnie dobre pytanie... Karol kupiłeś???
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Jeszcze śrubami można, ale później w razie co to już zostawiasz cały zderzak
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy do b8 avant pasuje kanapa z sedana??
-
Kolejny Avancior V6
No jakby silnik do wymiany to pewnie wyjdzie coś koło tego. Bmw e61... hmm .. ciekawe Daj znać jak wyjdzie. Trzymam kciuki
-
Kolejny Avancior V6
Karol coś dla Ciebie.. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-tdi-204km-s-line-quatrro-s4-bezwypadkowy-wszystko-w-orginale-ID6BB0bL.html?utm_source=rtbhousemediabuying&utm_medium=cpc&utm_campaign=rtbhouse-m
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
U siebie złapałem dłuższymi wkrętami z większą podkładką.
-
Kolejny Avancior V6
Niestety nie w polsce.. szkoda Norwegia
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Będzie ciekawie. Maluj i rzucaj foty
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Moja A4 też już raczej zostanie z nami No miało po zlocie a tu widzisz.. lekarz powiedział, że luty i już.. jeszcze do tego na 14 także jak coś prezent na walentynki z głowy
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
7 lat.. to pięknie Czyli pewnie znasz autko jak własną kieszeń Ze zlotem to wątpliwe abym się pojawił... żonka rodzi w lutym, więc mam cały luty wolny, a później dopiero przyjeżdżam na święta wielkanocne... także może być ciężko... tym bardziej z kilku tygodniowym dzieckiem
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
No Mareczku widzę, że miałeś postanowienia noworoczne Kolorek zacisków fajny.. mało spotykany, także to może być to.. Pozdrawiam
-
Kolejny Avancior V6
Jeśli nie ingerowałbyś w strukturę, to nie ma się czego bać.. choć czasami taka np. podłóżnica zmieniona lepiej wygląda i jest pewniejsza niż ori sprzed 12-15 lat.. no i wiadomo, żeby nie była zrobiona "u somsiada janusza w szopie" Nie zaśmiecając tematu, u mnie w firmie zmienialiśmy cały tył w tesli model x... tak to wyglądało na ramie..
-
Kolejny Avancior V6
No teoretycznie groźnie brzmi, ale wiesz, że czasami może tylko straszyć z zewnątrz.. hmm, ciekawe jak z podłóżnicami.. choć podejrzewam, że mogło nic im się nie stać. Bo jak struktura auta dobra, to kupujesz takie coś na graty i jeszcze zarobisz na reszcie.. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-s-line-bre-anglik-ID6zvlFw.html?utm_source=rtbhousemediabuying&utm_medium=cpc&utm_campaign=rtbhouse-m
-
Kolejny Avancior V6
W którą strone??
-
Kolejny Avancior V6
To znaczy, że miałbyś więcej do rezania
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
To też dobrze
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Marcin nie myślałeś o pomalowaniu grila na czarno??? Sam chrom. Zdjęcie super znaczy autko
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Hulajnoga na lato, a na zime jednak musisz kupić jakieś cuś...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Kurcze Dawid szkoda Najważniejsze, że żonce się nic nie stało, a z autkiem dasz rade poprawić Grzesiu a to u Ciebie większe szkody wynikają??? Z tego co pamiętam to raz tylko chyba drzwi...
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
No i najważniejsze, że się jeździ. "Coś tam" zawsze wyniknie, ale nie ma się czym przejmować Widziałem, że na zlot śmigasz... super ja niestety w tym roku nie dam rady
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Fajnie, że 3 latka już mineło bezawaryjnie
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Ja też czekam na fotki bo opis bajka
-
Audi A4 B7 Avant 1.8T Quattro
Noo teraz tak Jest na czym oko zawiesić Coś więcej planujesz??? Czy korekta lakieru, wydech i wywalić chromy to wszystko??? Wydech zmieniasz dla lepszego dźwięku czy chodzi o EU???