Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid221

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid221

  1. chłopaki bo głowinie polecacie tylko motula i lm a co powiecie np o Valvoline ?
  2. dawid221 odpowiedział(a) na majami112 temat w 1.8T
    płyn nie ma znaczenia jaki kolor co do rozrządu to jeśli kupiłeś samochód to wymieniaj go bez zastanowienia chyba ze masz jakieś faktury z wymiany ale i tam bym nie ryzykował Ja bym proponował jeszcze ściągnąć miskę i wyczyścić smoka ? przy wymianie oleju możesz też wymienić uszczelkę chodniczki oleju koszt smieszny a można zaoszczędzić dużego problemu w przyszłości
  3. dawid221 odpowiedział(a) na skinu44 temat w 1.8T
    przegub wewnętrzny ?
  4. Wleciał dzisiaj nowy DV properfekta do tego zostały wymienione wszystkie podciśnienie i wreszcie samochód trzyma ciśnienie
  5. Tak rozrząd był robiony razem z pompą wody wytrzymała 20tyś
  6. nie ma tego złego przynajmniej jak przód zdjąłem to wyszło kilka rzeczy do wymiany jak na przykład pompa wody,rolka napinacz czy co ciekawe zawór DV który w ciągu pół roku rozleciał się już 3 raz i były to oryginały z aso wiec zamówiłem i czekam teraz na dv z properfekta i mam nadzieje że będzie już z tym spokój .
  7. Tak od czasu jak kupiłem samochód wiskoza była zrobiona na sztywno nie robiłem tego bo podobał mi się dźwięk ?
  8. dawid221 odpowiedział(a) na SU45-156 temat w Audi A4 B5
    regeneruj swoje . Nie ma sensu kupować drugich używanych bo nie masz pewności czy nie będą w takim samym stanie
  9. Ostatnio audi niestety nie dojechało o własnych siłach do domu a to było przyczyną naszczescie skonczylo sie tylko na chlodnicy,wiatraku i nowej wiskozie Zdemontowałem też tylna wycieraczkę wraz z silniczkiem na razie zaślepiłem to zwykłą plastikową zaślepką
  10. tu kolega opisał dokładnie jak masz wyregulować tą sztangę :
  11. dawid221 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    kolego jeśli turbo nie jest pęknięte przy klapce wg to nic nie rób tak jak koledzy pisali większość tych turbin jest tak popękana i na nic to nie wpływa . DV wyciągnij i sprawdź ja w rekach będziesz miał wtedy pewność
  12. dawid221 odpowiedział(a) na Gustawek temat w Audi A4 B6/B7
    tak powinien unieść się do góry ale nie wiem czy ustami będziesz miał tyle siły żeby się podniósł
  13. dawid221 odpowiedział(a) na darek8517 temat w 1.8T
    napinacz sam powinien napiąć pasek jak tylko go puścisz skoro go nie napina to jest uszkodzony
  14. a przetoczony zamach z audi 80 ci nie odpowiada ? chyba mam cały komplet zamach przetoczony do tego docisk z 80 S2 po 20k przebiegu w idealnym stanie nie przypalony itp i tarcza tyle że do obicia
  15. dawid221 odpowiedział(a) na darek8517 temat w 1.8T
    1. luzujesz śrubę napinacza ampul bodajże 6 lub 7 ściągasz pasek klimatyzacji 2 klucz płaski 17 nakładasz na ten wystający kwadracik zaznaczony na zdjęciu odciągasz napinacz ściągasz pasek i zakładasz nowy Da się to zrobić bez odchylania przodu ale trzeba się trochę nagimnastykować ?
  16. dawid221 odpowiedział(a) na darek8517 temat w 1.8T
    kolego napisz dokładnie o który pasek ci chodzi ?
  17. numer paska bosch 1 987 948 143 Wymiary Szerokość [mm]11Długość [mm]528
  18. dawid221 odpowiedział(a) na banano7 temat w 1.8T
    1.do sprawdzenia turbina 2. sprawdź kompresja na cylindrach 3.ewentualnie uszczelniacze zaworowe puszczają
  19. ja mam akumulator bosch s4 od 2012 roku i cały czas bez problemu działa ?
  20. pierwsze słyszę jak chcesz coś taniego to SKV albo mastersport .
  21. dokładnie tak jak pisze kolega wyżej to co ty wysłałeś to jest tuleje przedniego dolnego wahacza "banana"
  22. tu masz 2 szt za 140zł wiec myślę ze cena nie wielka http://mpbs.pl/b5-1994-2001/890-tuleje-tylnej-belki-mpbs-0601653.html
  23. na tył wsadzaj LEMFORDER lub poliuretan ceny nie są wysokie
  24. w takim razie sory nie wczytywałem się
  25. kolego tyle że ten pasek nie idzie na koło pasowe tylko na pompę wody i na nic więcej Tu masz jak on idzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.