Treść opublikowana przez dawid221
-
1.9 TDI AJM - Czujnik G62
najlepiej to kup oryginalny z aso ponieważ z zmienikami rożnie bywa i często źle działają od razu po założeniu Kolor nie będzie miał większego znaczenia zwróć uwagę na kształt wtyczki bo były półokrągłe i kwadratowe
-
1.8T ANB tiptronic wycieki skąd?
jeśli leci ci płyn z tyłu sinika to sprawdź króciec z tyłu głowicy a co do oleju to nie ubywa ci płynu od wspomagania ?
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
no to jak wąż robi się ciepły po odpaleniu to znaczy ze termostat masz uchylony cały czas i puszcza cały czas płyn na chłodnice przez co nie łapie temperatury . na allegro znalazłem niby oryginalny : http://allegro.pl/vw-passat-b2-b3-b4-b5-1-6-1-8-t-1-9-tdi-termostat-i7247176225.html Ale najlepiej zadzwoń sobie do aso i zapytaj w jakiej cenie maja bo czasem bywa ze jest taniej niż na internecie
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
tak ten będzie dobry ale jak poszukasz na internecie to za około 50 złoty można dostać oryginalny jak masz kanał to bez problemu go wymienisz ale bez też się da obudowa termostatu jest przykręcana na 2 śruby do bloku odkręcasz wyciągasz stary wkładasz nowy zalewasz płyn i śmigasz dalej ?
-
Co to jest?
zawór regulacji ciśnienia paliwa
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
nie ma sprawy wracając do twojego pytania wyżej to u ciebie jak coś to jest sam wkład wiec cena nie wielka
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
nie termostat masz pod kolektorem dolotowym od niego idzie wąż na duł do chłodnicy Jeśli nie robi się ciepły przed osiągnięciem ~90c to znaczy ze termostat jest sprawny ale z tego co piszesz to wychodzi 100% termostat
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
odpal samochód i po paru minutach jak zacznie łapać temperature sprawdź czy wąż idący od termostatu robi się ciepły jak tak to 100% termostat
-
1.8T pytanie
pisz po grupach na facebooku na pewno ktoś ma
-
1.8T pytanie
058145735D , 058145735E szukaj z którymś z tych numerów od passata też może być
-
Obce elementy w komorze spalania po SWAPIE
kolego wyciągnij tłok i zobacz czy przypadkiem nie jest to kawałek któregoś pierścienia
-
Pęknięcie na kolektorze wydechowym
szukaj używki allegro szroty itp
-
2.75 cala 2 tłumiki słaby dźwięk
wiec tak wydech robiony był jeszcze przez Niemca tłumiki nie mam pojęcia jedyne co na nich jest to ten numer ale nic w internecie na ich temat nic nie znalazłem
-
2.75 cala 2 tłumiki słaby dźwięk
Witam Chłopaki mianowicie mam cały wydech z kwasówy od samego kata 2.75 cala na 2 tłumikach niestety dźwięk mnie w ogóle nie zadowala jest strasznie plaski nijaki taki jak seria tyle ze 3 razy głośniejszy a chwiałbym uzyskać bardziej basowy dźwięk co byście polecali . wymiana kocowego ? wywalenie środkowego lecz wtedy boje się ze już łeb rozerwie w trasie . Prosiłbym o jakieś propozycje .
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
to prawda u mnie poza łącznikami wszystko w oryginale
-
A4 B5 1.8T AEB Dziwny dzwięk z turbo.
no to powodzenia
-
A4 B5 1.8T AEB Dziwny dzwięk z turbo.
nikt nie mówił że to tania zabawa
-
A4 B5 1.8T AEB Dziwny dzwięk z turbo.
ja bym na pewno zainwestował w hamulce za względu na bezpieczeństwo a nawet dlatego ze koszt hamulców przy całkowitym koszcie projektu jest niewielki w porównaniu z tym co tracisz przy kolizji/wypadku nawet nie z twojej winy bo ubezpieczalni w 99% nie będzie obchodziło co ty zrobiłeś i ile pieniędzy wsadziłeś w samochód
-
A4 B5 1.8T AEB Dziwny dzwięk z turbo.
powiem szczerze że dla mnie te hamulce to przy seryjnej mocy są za słabe
-
A4 B5 1.8T AEB Dziwny dzwięk z turbo.
dodatkowo trzeba pamiętać o hamulcach i zawieszeniu
-
A4 B5 1.8T AEB Dziwny dzwięk z turbo.
no jak chcesz robić 350hp to mody przekroczą wartość samochodu
-
A4 B5 1.8T AEB Dziwny dzwięk z turbo.
to jest ten sam sterownik co aeb jak chcesz obd to musisz przejść na ME 7.5
-
A4 B5 1.8T AEB Dziwny dzwięk z turbo.
ale po co ci sterownik z ajl ?
-
A4 B5 1.8T AEB Dziwny dzwięk z turbo.
teraz zobaczyłem że jesteś z okolic gregor10.pl wiec z nim bym się kontaktował gość zjadł zeby na tych silnikach jak pogadasz powiesz na jaka moc chcesz robić samochód to na pewno ci powie jakie graty są potrzebne bez niepotrzebnego pakowania się w koszty
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
No na różne rzeczy trzeba się nastawiać nie są to nowe samochody ale i tak w porównaniu do innych marek samochodów to audi na duży + pod względem korozji itp