Treść opublikowana przez krzysiek91x
-
B6 DIVISION
Panowie rozglądam się za autem i upatrzyłem sobie jedną sztukę w kombi, wykupiłem raport na autodna i w tym raporcie widnieje że to jest sedan. Czy możliwe że w takich raportach zachodzą pomyłki? Czy po prostu handlarz podał zły vin?
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Naprawiałem zawias schowka u tego Pana, wyszło bardzo fajnie i estetycznie, polecam https://www.olx.pl/d/oferta/dwa-metalowe-zawiasy-schowka-audi-tt-a3-a4-b6-b7-seat-exeo-naprawa-CID619-ID991LN.html
-
A4 B6 1.8T quattro - wyje pompa paliwa po wielu wymianach
Miałem kilka filtrów paliwa, przy filtrach z ASO, Mann i Knecht pompa paliwa wydawała różne dźwięki, dwa razy montowałem Bosha i za każdym razem była cisza.
-
Problem z odpalaniem
Też tak miałem na jednym z filtrów, jak miałem mało paliwa to pompa wyła, po zalaniu do pełna była cisza. Staram się też nie trzymać bardzo długo paliwa w baku, raz na jakiś czas jeżdżę tylko na benzynie żeby wyjeździć, zatankować od nowa i dodaje przy okazji środki do czyszczenia układu paliwowego STP
-
Problem z odpalaniem
Z tymi filtrami to naprawdę jest jakaś loteria. Po zakupie auta siedział Mann i pompa zaczęła wyć po zapłonie, wymieniłem na Knechta z allegro i pompa wyła cały czas, żeby nie jeździć z takim dźwiękiem od razu kupiłem Bosha z Intercarsu i przez niecałe 40 tyś km było ok, ale ostatnio auto przestało odpalać za pierwszym razem. Sprawdziłem ciśnienia paliwa i było ok, zaryzykowałem i kupiłem stacjonarnie oryginalny filtr z ASO, odpala za pierwszym razem ale pompa znowu wyje po zapłonie i kilka sekund po uruchomieniu auta...
-
A4 B6 AVJ przerywanie podczas przyśpieszania
Ok, dzięki za podpowiedź, jak będę miał możliwość to podjadę do gazownika
-
A4 B6 AVJ przerywanie podczas przyśpieszania
Aktualizuję temat, zauważyłem, że jak wyłączę instalację gazową z przycisku to szarpania występują na benzynie, a jak zakręcę zawór w butli i wypalę to co zostało w układzie to na pb jest ok. Wychodzi na to że coś jest nie tak z lpg...
-
A4 B6 AVJ przerywanie podczas przyśpieszania
Około 100tyś, teraz ma nalatane 250 tyś
-
A4 B6 AVJ przerywanie podczas przyśpieszania
Szarpnięcia występują przy mocniejszym przyspieszaniu, zaczynają się od około 3 tyś i kończą się na 5-6 tyś (przynajmniej mi się tak wydaje), przypomina mi to wypadanie zapłonu, ale jeździłem z podpiętym vagiem i nic nie pokazuje w grupach 014,015,016...
-
A4 B6 AVJ przerywanie podczas przyśpieszania
Masz jakiś pomysł co mógłbym jeszcze sprawdzić?
-
A4 B6 AVJ przerywanie podczas przyśpieszania
Witam, Proszę o pomoc, A4 B6 1.8t AVJ auto szarpie/przerywa podczas przyśpieszania, problem występuje na PB jak i na LPG (na LPG szarpie bardziej). Brak błędów w komputerze, świece nowe NGK PRF6Q, cewki Beru wymienione 13 tyś temu, niedawno wymieniłem filtr paliwa na oryginalny z ASO i zaczęła wyć pompa po zapłonie, logi dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-002_033_J2NL7.html http://vaglogi.pl/log-003_020_43yXHcE.html http://vaglogi.pl/log-115_118_8J27Bv.html
-
A4 B6 1.8t AVJ logi
Po wymianie filtra paliwa na oryginalny z ASO auto zaczęło odpalać normalnie za pierwszym razem, ale pojawiło się delikatne wycie pompy po włączeniu zapłonu...
-
A4 B6 1.8t AVJ logi
Butla zakręcona, gaz wypalony z układu i dalej ciężko pali. Brak wypadania zapłonów w vcds, cewki beru (zrobione na nich 12 tyś km), świecie ngk pfr6q (zrobione 38 tyś km), filtr paliwa bosh (39 tyś km). Sprawdziłem czujnik temperatury na rozgrzanym, wartości czujników G2 i G62 są zbliżone. Jakby pompa paliwa nie domagała to byłoby to widoczne w logach, dobrze myślę? Jakieś pomysły?
-
A4 B6 1.8t AVJ logi
ok, dzięki
-
A4 B6 1.8t AVJ logi
Czujnik spalania stukowego może powodować problemy z odpalaniem?
-
A4 B6 1.8t AVJ logi
Witam, Proszę o analizę logów, auto ciężko odpala, wyskakuje błąd: 16712 - Knock Sensor 1 (G61): Signal too High P0328 - 35-10 - - - Intermittent http://vaglogi.pl/log-115_118_H569p.html http://vaglogi.pl/log-090_093_947YL0V.html http://vaglogi.pl/log-003_020_s46F3N.html http://vaglogi.pl/log-002_033_r7Ael.html http://vaglogi.pl/log-002_033_43kq9.html http://vaglogi.pl/log-001_003_Ai2Lsf.html
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Chciałem się upewnić czy w moim przypadku przełożenie pinów powinno wyglądać tak jak napisałeś wyżej: Pin 1 idzie do Pinu 2 Pin 2 idzie do Pinu 3 Pin 3 idzie do Pinu 4 Pin 4 idzie do Pinu 1
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Witam, Zmieniłem panel klimatyzacji z 8E0 820 043 na 8E0 820 043 BL i dodatkowo czujnik nasłonecznienia na 8P0907539A w takim razie jakie piny powinienem przełożyć?
-
Problem z wyświetlaczem w liczniku
Całkiem zanika na chwilę? Jak się to objawia?
-
Kilka problemów - prośba o pomoc
Odświeżam temat, walczę już tylko z zanikaniem ekranów na liczniku przy przyśpieszaniu, ktoś pomoże? https://drive.google.com/file/d/1OWQixgXjS_yogmazyH4tGI4XJsAatxto/view?usp=sharing
-
Ciężko pali rano
Ile km masz zrobione na instalacji lpg? Miałem taki sam problem, winne okazały się wtryskiwacze LPG. Podepnij auto pod komputer czy nie ma błędów
-
Pytanie
Witam, Wczoraj zabrałem się za wymianę zbiorniczka wyrównawczego od płynu chłodniczego, czy wy też macie tyle syfu w swoich zbiornikach? Płyn wymieniony 2 lata temu przy robieniu rozrządu.
-
Zapalająca się podczas jazdy kontrolka ESP w Audi A4 B6 1.9 TDI
Miałem ostatnio podobny problem, podczas jazdy migała albo zapalała mi się na stałe ikona ESP, po podpięciu kompa brak błędów, czujniki ABS pracują według vaga normalnie. Problem sam się rozwiązał kiedy przyszły cieplejsze dni, prawdopodobnie gdzieś dostała się wilgoć
-
A4 B6 1.8t AVJ - ocena logów
Coś nie tak z ciśnieniem paliwa?
-
A4 B6 1.8t AVJ - ocena logów
Witam, Proszę o ocenę logów http://www.vaglogi.pl/log-001_003_7yFuK81.html http://www.vaglogi.pl/log-002_033_nWr59Ic.html http://www.vaglogi.pl/log-002_033_fVFjU.html http://www.vaglogi.pl/log-003_020_53X90P5.html http://www.vaglogi.pl/log-090_093_w1wQ78.html http://www.vaglogi.pl/log-115_118_patN2.html