Treść opublikowana przez Mastek
-
Zatarty kompresor klimatyzacji w Audi A4 B6 1.8T
Spokojnie, przerabiałem już kompresor Klimy SKV, przed wakacyjnym wyjazdem do Chorwacji i Czarnogóry. Nie zawiódł i nie zrujnował kieszeni. Warto przy wyborze zorientować się czy jest zalany olejem, czy był testowany na produkcji. Takich informacji powinien udzielić sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym.
-
Wkręty mocujące grill w A4 B8
Najlepsze jest to, że po tych nr OE wychodzi 7 zł za sztukę na alle... ?
-
A4 B8 2.0TDI słabo grzeje
I jak? Działałeś coś w tym temacie?
-
Nowe paliwo E10 na stacjach benzynowych od 2024r
Jakoś Tobie to uwierzyć mi trudno Panie ASO ...
-
Smród z bagażnika avant B6
Jakiego rodzaju jest to zapach? Wilgoci, stęchlizny czy smrodu smrodu ?
-
Wygłuszenie plastikowej osłony komory silnika
Ori ori, nie baw się w tym wypadku w zamienniki
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak dla mnie jedno i drugie rozwiązanie będzie ok. Pytanie tylko ile chcesz wydać. Na SKV swoje polatasz i będziesz zadowolony to samo na Regum. Wątek długi i można samemu wyciągnąć jakieś sensowne wnioski. Pozdrawiam
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Co niektórzy po prostu nie wyciągają wniosków z doświadczeń innych.
-
Dolalem benzyny do diesla
Trzymaj wysoki stan paliwa w baku,tzn często dolewaj i powinno być ok.Aczkolwiek tak jak kolega wyżej najbardziej bałbym się o pompę za jakiś czas.
-
Check Audi a4b6
Check nie wyświetlił się na bank przez błąd anteny...Na pewno nie masz innych błędów ??
-
Łożysko SKV czy GSP?
bierz SKV, nie będziesz żałować.
-
Gniazdo, wtyczka żarówki H7 ciągle się przepala - foto
Te są naprawdę ok
-
Cewka Japońskej firmy NTY macie jakieś opinie skąd to jest?
Tom możesz polecic cos z tanszych zamiennikow co nie wraca tak jak NTY? Opinie o NTY są bardzo kiepskie
-
Grzeje się płyn wspomagania w A4 B5
jakiej firmy jest to pompa? to ze nowa to nic nie znaczy
-
Cewka Japońskej firmy NTY macie jakieś opinie skąd to jest?
NTY slabej jakosci chinczyk, nie polecam
-
a5 1.8tfsi cjeb nie działają wentylatory
bezpiecznik nie przepalil sie bez przyczyny patrzyles stan lozysk na wentylatorze?
-
Ogólnie o pompie wody
aa nie wymieniales przy okazji pompy chlodnicy? jak tak to calkiem normalne bo nowa chlodnica nie jest zarypana kamieniem i duzo lepiej oddaje cieplo
-
Czy Petrygo faktycznie lepiej unikać?
Jakościowo ok , tylko jak kolega wyżej napisał ... z tą mieszalnością to ja bym uważał , a dokładniej nie mieszałbym ...
-
Problem z parującymi szybami
Widzę koledzy pulpecik i tobias doświadczeni to mogą po ''świeżaku'' jechać tylko ciekawe czy w realu też tacy wygadani Aż mi się sunie na język '' Kozak w necie pi....a w świecie''
-
Instalacja gazowa KME czy stag? 1,8T bfb
Nie chce krytykować ale gaz to jest dobry do kuchenki Zastanów się dobrze kolego czy warto ładować gaz
-
Audi A4 b6 1.8t, problem ABS
Kolego a nie lepiej udać się do mechanika?
-
Wymiana amortyzatorów
Jeśli chcesz bardzo twardo- gwint Jeśli chcesz obniżenie i trochę komfortu- springi
-
Jaka cena?
W moich okolicach ok 60zł za stronę tył
-
Wahacze do B7 skv- opinie czy kupic
Ja jeżdżę jakiś czas już na wahaczach skv i nic się nie wybiło, samochód prowadzi się dobrze bez luzów czy problemów. Jeśli miałbym komuś polecać to oczywiście polecam. Oglądałem przed montażem i wyglądało to solidnie
-
Skrzypienie / stukanie
1- raczej tak jak mówisz do wymiany przeguby( na dziurach też się odzywają ? ) 2- też winne mogą być przeguby, sprawdź jeszcze w jakim stanie końcówki drążków daj znać co było po robocie