Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mastek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mastek

  1. Spokojnie, przerabiałem już kompresor Klimy SKV, przed wakacyjnym wyjazdem do Chorwacji i Czarnogóry. Nie zawiódł i nie zrujnował kieszeni. Warto przy wyborze zorientować się czy jest zalany olejem, czy był testowany na produkcji. Takich informacji powinien udzielić sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym.
  2. Najlepsze jest to, że po tych nr OE wychodzi 7 zł za sztukę na alle... ?
  3. I jak? Działałeś coś w tym temacie?
  4. Jakoś Tobie to uwierzyć mi trudno Panie ASO ...
  5. Jakiego rodzaju jest to zapach? Wilgoci, stęchlizny czy smrodu smrodu ?
  6. Ori ori, nie baw się w tym wypadku w zamienniki
  7. Jak dla mnie jedno i drugie rozwiązanie będzie ok. Pytanie tylko ile chcesz wydać. Na SKV swoje polatasz i będziesz zadowolony to samo na Regum. Wątek długi i można samemu wyciągnąć jakieś sensowne wnioski. Pozdrawiam
  8. Co niektórzy po prostu nie wyciągają wniosków z doświadczeń innych.
  9. Mastek odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    Trzymaj wysoki stan paliwa w baku,tzn często dolewaj i powinno być ok.Aczkolwiek tak jak kolega wyżej najbardziej bałbym się o pompę za jakiś czas.
  10. Mastek odpowiedział(a) na Patii temat w 2.0
    Check nie wyświetlił się na bank przez błąd anteny...Na pewno nie masz innych błędów ??
  11. bierz SKV, nie będziesz żałować.
  12. Te są naprawdę ok
  13. Tom możesz polecic cos z tanszych zamiennikow co nie wraca tak jak NTY? Opinie o NTY są bardzo kiepskie
  14. jakiej firmy jest to pompa? to ze nowa to nic nie znaczy
  15. NTY slabej jakosci chinczyk, nie polecam
  16. bezpiecznik nie przepalil sie bez przyczyny patrzyles stan lozysk na wentylatorze?
  17. aa nie wymieniales przy okazji pompy chlodnicy? jak tak to calkiem normalne bo nowa chlodnica nie jest zarypana kamieniem i duzo lepiej oddaje cieplo
  18. Jakościowo ok , tylko jak kolega wyżej napisał ... z tą mieszalnością to ja bym uważał , a dokładniej nie mieszałbym ...
  19. Widzę koledzy pulpecik i tobias doświadczeni to mogą po ''świeżaku'' jechać tylko ciekawe czy w realu też tacy wygadani Aż mi się sunie na język '' Kozak w necie pi....a w świecie''
  20. Nie chce krytykować ale gaz to jest dobry do kuchenki Zastanów się dobrze kolego czy warto ładować gaz
  21. Kolego a nie lepiej udać się do mechanika?
  22. Jeśli chcesz bardzo twardo- gwint Jeśli chcesz obniżenie i trochę komfortu- springi
  23. Mastek odpowiedział(a) na piotr827 temat w Audi A4 B6/B7
    W moich okolicach ok 60zł za stronę tył
  24. Ja jeżdżę jakiś czas już na wahaczach skv i nic się nie wybiło, samochód prowadzi się dobrze bez luzów czy problemów. Jeśli miałbym komuś polecać to oczywiście polecam. Oglądałem przed montażem i wyglądało to solidnie
  25. Mastek odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    1- raczej tak jak mówisz do wymiany przeguby( na dziurach też się odzywają ? ) 2- też winne mogą być przeguby, sprawdź jeszcze w jakim stanie końcówki drążków daj znać co było po robocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.