Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fanatol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fanatol

  1. Fanatol odpowiedział(a) na tymek543 temat w Audi A4 B5
    Odbija poprawnie w wciśnięciu czy dochodzi do pewnego momentu i staje ?
  2. Udało się znaleźć przyczynę czy że tak powiem samo się naprawiło?
  3. Fanatol odpowiedział(a) na Łysy77 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki za odpowiedź
  4. Fanatol odpowiedział(a) na Łysy77 temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Czeka mnie regeneracja turbiny. Podpowie ktoś jak trwała jest turbina po taki procederze?? Czy faktycznie jak nówka, jak zapewnia firma zajmująca się stawianiem na nogi turbinek?? Ktoś ma doświadczenia jakieś z Turbo-Tec ??
  5. Ja skv polecam za tą kasę i naprawdę daje radę
  6. Mogą to być zużyte uszczelniacze zaworowe. Trzeba do mechanika i zdiagnozować muszą konkretnie.
  7. Fanatol odpowiedział(a) na Hubal88 temat w Audi A4 B6
    Czasem możne być uszczelka pod zbiornikiem nieszczelna , może i zbiornik być nieszczelny. Trzeba sprawdzić
  8. Może tamten się da reanimować, wyczyścić np albo warto może zaślepić?? Co do marki to moja znajoma montowała egr SKV z dwa lata temu u siebie, nic nie mówi, więc raczej działa.
  9. Zasugerowałem się trochę wypowiedzią kolegi i kupiłem MIVue tylko c541 i powiem , że jak na moje potrzeby idealnie. W nocy trochę gorzej, ale generalnie za ta kasę super. Dzięki
  10. Szukam też czegoś dobrego, bo to co się dzieje na ulicach toż to szok ... Co myślicie o Xiaomi ??
  11. Byle nie piasty Kamoki ! Denckermann też średnio raczej
  12. Nie wiem , możliwe , że jakieś wybrakowane , ale z reklamacją jeszcze cuda
  13. To może ja miałem pecha . Ojciec kupił zaciski Kamoki na tył do Corolli. Cena bardzo dobra, ale mądre przysłowie mówi, że chytry dwa razy traci .. Zaciski ciekły OBYDWA, po dwóch tygodniach, jeszcze droga przez mękę z reklamacją...
  14. Do sprawdzenia zamek prawych przednich drzwi, mogl pasc. ewentualnie sprawdz kable ktore wychodza z karoserii i wchodza w drzwi czy sie nie przerwaly
  15. Fanatol odpowiedział(a) na jpa4 temat w Audi A4 B8
    Probowaliscie przeplukac pompe i zalac nowym plynem? Nie moze tak byc ze pompa jeczy
  16. Dokładnie, przez 3 lata nakulałem 80kkm na skv a było jeżdżone po różnych drogach i autostrada i dziurawce. Nic się nie wybiło i nie stukało więc zawias oceniam jako bardzo dobry. Następca odjechał i pewnie jeszcze jeździ na tych wahaczach a nie ukrywam nie było wolno jeżdżone po dziurach Do tego auto miało springi -30mm i dużą felgę więc też ma to znaczenie
  17. Nie są to złe wahacze, nie rozumiem nagonki. Często też wypowiadają się osoby, który nie jeździły na ich zawieszeniu i powtarzają co ktoś napisał. Jakbym miał zamówić komuś z rodziny lub sobie to nie widzę przeszkód żeby zamówić znów
  18. Przez te 3 lata nakręciłem jakieś 80tyś km przy katowaniu i nie oszczędzaniu. Nie jest to wynik zły ani cudowny, nie wiem ile następny właściciel jeździł na tym zawieszeniu ale u mnie nie było problemu. Jakbym miał założyć to bym się zdecydował jeszcze raz patrząc na cenę i ile wytrzymały
  19. Miałem u siebie założone ich wahacze, przelatałem 3 lata upalając starą A4- wiadomo jak to pierwszy samochód Przez 3 lata się nie rozpadły, sprzedałem na nich, samochód odjechał i nie było problemu z nimi. Jeśli nie chcesz wydać dużo a polatać jakieś 3 lata lub więcej to możesz kupować
  20. Witam Nie wiem czy w dobrej kategorii piszę, chciałbym trochę poprawić wygląd swojego kluczyka, jest porysowany, klawisze powycierane i strasznie "szpecą". i teraz pytanie czy można to jakoś "zregenerować" chociaż nie jestem za tym a druga opcja zakup nowej obudowy i przełożenie środka. Co do drugiej opcji mam pytanie, załóżmy że kupie całą obudowę i co dalej .. nigdy tego nie robiłem i nawet nie wiem jak sie za to zabrać Liczę na jakieś wskazówki.. POZDRAWIAM *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
  21. jaki koszt takiego ustawienia ?
  22. Fanatol odpowiedział(a) na rafal12331 temat w 2.0TDI
    dokładnie wszytko zależy jak będzie jeździł
  23. Fanatol odpowiedział(a) na Kimas97 temat w 2.0TDI
    Ostatnio byłem 180 ze wszystkim
  24. Witam Ja też posiadam wahacze firmy SKV kupione na allegro zrobiłem na nich juz 55 tys km jak narazie bez żadnych większych problemów. Polecam
  25. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.