Treść opublikowana przez indyczes
-
Lejący pompowtrysk, a odpalanie + automatyczna skrzynia biegów
Kręci i nie odpala czy jak? Zadnego zabezpieczenia nie ma, korekcje może nie masz wzorowe,ale nie tutaj problem.
-
Ajm z 2000 r Klocki przod z czujnikiem?
Podnieś na podnośniku i odkręć koło i zobaczysz
-
Drgania lewarka zmiany biegów A4 B7 2.0 TDI
wykonaj komplet logów dynamicznych,może motorownia coś niedomaga?
-
Drgania lewarka zmiany biegów A4 B7 2.0 TDI
Poduszkę silnika dałeś oryginał czy zamiennik? Tutaj zdają egzamin poduszki tylko oryginał ale cena niemała. Poduszki silnika jak najbardziej wchodzą w grę.Swoją drogą na ten przebieg to raczej dwumasa i tak dogorywa żywota, ja w AVF 130ps wymieniłem przy przebiegu 230kkm, nagle w zimie zaczął się trząść jak traktor i nie dało się jechać, wcześnie szarpał delikatnie przy ruszaniu pod wzniesienia.
-
Drgania lewarka zmiany biegów A4 B7 2.0 TDI
Flansze na skrzyni mają normalnie luz wzdłużny i to dość znaczny, może jednak odzywa się dwumasa?
-
(Czasem) Problem z hamowaniem
Ale on ma ON, może coś z podciśnieniem typu gumowa przelotka na grodzi, vacum pompa.
-
Śmierdzący problem
Pytanie czy faktycznie ktoś mył ten parownik,czy tylko zainkasował pieniądze. Dzisiaj raczej trudno o dobrego uczciwego fachowca. Gdzieś na forum jest post gdzie po zdjęciu schowka pasażera należy nawiercić otwór i jest dojście do parownika i można tam zapodać chemię, ale raczej trzeba mieć sprzęt do tego.
-
Pęknięcie
to zwrotnica, zainteresuj się tym dokładnie bo to Twoje bezpeczeństwo.Ja bym natychmiast wymienił tą zwrotnicę, dopuki tego nie zrobisz maszyneria stop.
-
Pęknięta poduszka silnika
Tylko nówka oryginał, lub używka w dobrym stanie, z resztą szkoda czasu i kasy. Nowa trochę kosztuje.
-
Jaki dopuszczalny luz mechanizmu różnicowego?
Nie zdecydowałem się na wrzucenie tej skrzyni, została zwrócona sprzedającemu, zamontowałem skrzynie HHQ i póki co jest dobrze. Te 10stopni to gdzie mierzone? Jeśli na obwodzie koła to w normie.
-
Wahacz przedni prawy górny z przodu audi a4 b5 2,4 cm3 sedan
No to skroił równo, menda jedna Skoro robił geometrię to jedź do niego i niech Ci da wydruk z maszyny, założe sie,że nic nie robił i policzył extra.
-
pomiar ciśnienia paliwa
Pompę wymieniałem bo buczała niemiłosiernie, zapodałem sam wkład Pierburg.
-
Nowa pompa paliwa 1.8T BEX 250km+ (Wtryski 530cc)
Zamiast Vdo można zamontować pompę o tych samych parametrach PIERBURG 250zl na alledrogo. VDO ktoś sprzedaję same pompy za 480zl jednak pachnie to podróbką. W każdym innym sklepie Vdo jest dostępny cały zespół zasilający za około 1k.
-
Nowa pompa paliwa 1.8T BEX 250km+ (Wtryski 530cc)
- pomiar ciśnienia paliwa
Witam kolegów. Może ktoś wie jaka jest potrzebna końcówka do wkręcenia na listwę paliwową bez wykręcania wentyla?Potrzebuję wykonać pomiar po wymianie pompy paliwa.- Montaż poduchy silnika z 1.8T do 2.0 TDI BPW czy podejdzie?
Podejść na pewno podejdzie, ale czy będzie spełniać swoje zadania prawidłowo mam wątpliwość.- Jaki dopuszczalny luz mechanizmu różnicowego?
Nikt nic?- [B6 AVF] BUCZENIE,WYCIE
Tak czy siak raczej skrzynia do roboty, wcześniej dokładnie zdiagnozować aby nie narobić się na darmo. Ewentualnie szukaj skrzyni HCF z gwarancją rozruchową.- [B6 AVF] BUCZENIE,WYCIE
Duże prawdopodobieństwo problemu ze skrzynią biegów, mam to samo w Passacie B5 FL silnik AVF,skrzynia 6b. Jakieś 2 lata temu po wymianie sprzęgła i dwumasy na 1 dzień problem zniknął i myślałem,że to było to, niestety tak jest od dwóch lat i mam wrażenie,że nasila się. Prawdopodobnie będzie duży luz na wałku sprzęgłowym-łożyska na ataku i stąd ten fekt.Mam buczenie wycie tak jakby z prawej strony po wyrzuceniu na luz cichnie bardzo dużo,troszkę słychać,ale pewnie to łożysko w prawej piaście. Zakupiłem już skrzynię DQS na swap, mam dłubnięty motor i czeka na wlaściwy moment do wrzucenia na auto. Jaki kod skrzyni masz?- Jaki dopuszczalny luz mechanizmu różnicowego?
Witam kolegów. Pytanie do tych co siedzą w skrzyniach, jaki jest dopuszczalny luz mechanizmu różnicowego tj. luz na flanszach skrzyni biegów. Jak zablokuję jedną flanszę i ruszam drugą ile stopni jest dopuszczalny luz od oporu do oporu? I jeszcze interesuje mnie luz wzdłużny na tych flanszach, jaki jest dopuszczalny.Kupiłem skrzynię biegów DQS i mam wątpliwości,znalem z niej ok. 2l oleju , niby sucha, ale pewnie był wyciek od strony wałka sprzęgla.Olej zlany na zimnej skrzyni, ale czy 2 l TO nie za mało? Jęsly by brakowało przyjąć 0,2L to czy skrzynia ucierpiałaby?- Bora 1.9 TDi PD - prośba o ocene logów i inne pytania
Korekty i Bipy są w normie, na Twoim miejscu podoginał bym konektory na wtyczkach do pompek-listwa pompowtryskiwaczy, znany problem. Pompa Vacum do sprawdzenia podpinasz manometr i sprawdzasz ciśnienie paliwa, w necie znajdziesz wartości.- Mpps czy warto
Kolego Przem8, kolega SOUL ,ŁUKASZ13.- Pilot centralnego zamka przestał działać
Dokładnie.- Pilot centralnego zamka przestał działać
allegro.pl ALLEGRO.PL tutaj masz z literką Q na 100% pasuje ten z literką C nie powiem Ci.- Pilot centralnego zamka przestał działać
Najlepiej o identycznych numerach, chociaż różniące się literką na końcu często działają, istotna jest częstotliwość nadawania.Oczywiście grot i pestkę immo możesz przełożyć, tylko uważaj podczas wydłubywania tej pestki abyś jej nie uszkodził. Sam tak kiedyś robiłem, kupiłem pilota używkę za 70zł. - pomiar ciśnienia paliwa