Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

indyczes

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez indyczes

  1. Kręci i nie odpala czy jak? Zadnego zabezpieczenia nie ma, korekcje może nie masz wzorowe,ale nie tutaj problem.
  2. Podnieś na podnośniku i odkręć koło i zobaczysz
  3. wykonaj komplet logów dynamicznych,może motorownia coś niedomaga?
  4. Poduszkę silnika dałeś oryginał czy zamiennik? Tutaj zdają egzamin poduszki tylko oryginał ale cena niemała. Poduszki silnika jak najbardziej wchodzą w grę.Swoją drogą na ten przebieg to raczej dwumasa i tak dogorywa żywota, ja w AVF 130ps wymieniłem przy przebiegu 230kkm, nagle w zimie zaczął się trząść jak traktor i nie dało się jechać, wcześnie szarpał delikatnie przy ruszaniu pod wzniesienia.
  5. Flansze na skrzyni mają normalnie luz wzdłużny i to dość znaczny, może jednak odzywa się dwumasa?
  6. Ale on ma ON, może coś z podciśnieniem typu gumowa przelotka na grodzi, vacum pompa.
  7. Pytanie czy faktycznie ktoś mył ten parownik,czy tylko zainkasował pieniądze. Dzisiaj raczej trudno o dobrego uczciwego fachowca. Gdzieś na forum jest post gdzie po zdjęciu schowka pasażera należy nawiercić otwór i jest dojście do parownika i można tam zapodać chemię, ale raczej trzeba mieć sprzęt do tego.
  8. indyczes odpowiedział(a) na Wiktorek321 temat w Audi A4 B8
    to zwrotnica, zainteresuj się tym dokładnie bo to Twoje bezpeczeństwo.Ja bym natychmiast wymienił tą zwrotnicę, dopuki tego nie zrobisz maszyneria stop.
  9. Tylko nówka oryginał, lub używka w dobrym stanie, z resztą szkoda czasu i kasy. Nowa trochę kosztuje.
  10. Nie zdecydowałem się na wrzucenie tej skrzyni, została zwrócona sprzedającemu, zamontowałem skrzynie HHQ i póki co jest dobrze. Te 10stopni to gdzie mierzone? Jeśli na obwodzie koła to w normie.
  11. No to skroił równo, menda jedna Skoro robił geometrię to jedź do niego i niech Ci da wydruk z maszyny, założe sie,że nic nie robił i policzył extra.
  12. indyczes odpowiedział(a) na indyczes temat w 1.8T
    Pompę wymieniałem bo buczała niemiłosiernie, zapodałem sam wkład Pierburg.
  13. Zamiast Vdo można zamontować pompę o tych samych parametrach PIERBURG 250zl na alledrogo. VDO ktoś sprzedaję same pompy za 480zl jednak pachnie to podróbką. W każdym innym sklepie Vdo jest dostępny cały zespół zasilający za około 1k.
  14. indyczes opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam kolegów. Może ktoś wie jaka jest potrzebna końcówka do wkręcenia na listwę paliwową bez wykręcania wentyla?Potrzebuję wykonać pomiar po wymianie pompy paliwa.
  15. Podejść na pewno podejdzie, ale czy będzie spełniać swoje zadania prawidłowo mam wątpliwość.
  16. Tak czy siak raczej skrzynia do roboty, wcześniej dokładnie zdiagnozować aby nie narobić się na darmo. Ewentualnie szukaj skrzyni HCF z gwarancją rozruchową.
  17. Duże prawdopodobieństwo problemu ze skrzynią biegów, mam to samo w Passacie B5 FL silnik AVF,skrzynia 6b. Jakieś 2 lata temu po wymianie sprzęgła i dwumasy na 1 dzień problem zniknął i myślałem,że to było to, niestety tak jest od dwóch lat i mam wrażenie,że nasila się. Prawdopodobnie będzie duży luz na wałku sprzęgłowym-łożyska na ataku i stąd ten fekt.Mam buczenie wycie tak jakby z prawej strony po wyrzuceniu na luz cichnie bardzo dużo,troszkę słychać,ale pewnie to łożysko w prawej piaście. Zakupiłem już skrzynię DQS na swap, mam dłubnięty motor i czeka na wlaściwy moment do wrzucenia na auto. Jaki kod skrzyni masz?
  18. Witam kolegów. Pytanie do tych co siedzą w skrzyniach, jaki jest dopuszczalny luz mechanizmu różnicowego tj. luz na flanszach skrzyni biegów. Jak zablokuję jedną flanszę i ruszam drugą ile stopni jest dopuszczalny luz od oporu do oporu? I jeszcze interesuje mnie luz wzdłużny na tych flanszach, jaki jest dopuszczalny.Kupiłem skrzynię biegów DQS i mam wątpliwości,znalem z niej ok. 2l oleju , niby sucha, ale pewnie był wyciek od strony wałka sprzęgla.Olej zlany na zimnej skrzyni, ale czy 2 l TO nie za mało? Jęsly by brakowało przyjąć 0,2L to czy skrzynia ucierpiałaby?
  19. Korekty i Bipy są w normie, na Twoim miejscu podoginał bym konektory na wtyczkach do pompek-listwa pompowtryskiwaczy, znany problem. Pompa Vacum do sprawdzenia podpinasz manometr i sprawdzasz ciśnienie paliwa, w necie znajdziesz wartości.
  20. indyczes odpowiedział(a) na Herro12 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego Przem8, kolega SOUL ,ŁUKASZ13.
  21. allegro.pl ALLEGRO.PL tutaj masz z literką Q na 100% pasuje ten z literką C nie powiem Ci.
  22. Najlepiej o identycznych numerach, chociaż różniące się literką na końcu często działają, istotna jest częstotliwość nadawania.Oczywiście grot i pestkę immo możesz przełożyć, tylko uważaj podczas wydłubywania tej pestki abyś jej nie uszkodził. Sam tak kiedyś robiłem, kupiłem pilota używkę za 70zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.