Treść opublikowana przez gagat3k
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
no no, wnętrze zaczyna bardzo fajnie wyglądać:)
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
-
A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+
masz numery stabilizatorów? jakie odczuwalne różnice?
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Dopiero wczoraj się bawiłem z założeniem ich. Początkowo załamka, bo do zacisków z A6/A7 niby nie pasują, ale sobie z tym poradziłem i jeszcze nigdzie nie jeździłem. ? w tygodniu pojeżdżę to zobaczę, teraz ciągle czymś innym z pracy jeżdżę i audi sobie czeka na wole dni?
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
tak, IC finalnie mam 600x300x76 konsultując się z kilkoma najlepszymi tunerami stwierdzili, że tylko ten z tych budżetowych się nadaje, reszta to zabawki i już lepiej OEM do tych 300km trzeba przedłużać, bo listwy mają tylko taki płaski. Kupiłem piny żeńskie i męskie i poprowadziłem przez przelotkę drzwi i podpiąłem pod dolne oświetlenie drzwi. Konkretna listwa zapala się tylko wtedy, gdy otworzy się akurat te drzwi. Ponad to problem z zawiasem rozwiązany, okazało się, że do sportline potrzeba amortyzatorów o skrócnym skoku i koni SRT używane 8 miesięcy są w świetnym stanie, ale zamiast nich wpadły Bilstein B8 o skróconym skoku. Wpadła też nowa felga 19" 8.5J ET32 z Audi S5. Początkowo był problem, bo wadził zacisk od tarcz 356mm, a reczej śrubka, ale szybko się z tym uporałem.
-
A4 B8 2.0 TFSI Przygotowanie pod 400-450km
jeśli chodzi o wtryski, to nie musisz szukać z innych modeli, kup po prostu z większym cc czy to u sidamotorsport czy fmic. IC pod te moce, to nie byle chiński fmic, a raczej coś pokroju Wagnera. Kolejna sprawa, to problem turbo, bo żadna hybryda p&p tego nie pociągnie, czy IHI czy TTE. Nie wiem czy takie moce ogarnęłaby k04-064 w hybrydzie - podejrzewam, że nie, ale ręki sobie nie dam uciąć. Skrzynia zf6hp jest dosyć wolną skrzynią i też ma swój limit nm, bo przy mocy rzędu 500+ niuta będzie sporo. LPFP podobno do wymiany - kontaktowałem się w podobnych sprawach z tunerami w Polsce i UK. Świece zimniejsze przy tych mocach, bo masz zwykłe. Zimniejsze sporo droższe. Cewki bez różnicy, wszystko w zasadzie to samo. Układ paliwowy w 2.0tfsi w A4 starcza tak do 370/380. Potem pompy i wtryski do wymiany. Jak chcesz jeszcze alkohol, to do wymiany przewody, wtryski i pompa dostosowana pod alkohol. w Polsce wiem, że chociażby compsport robił A4 2.0tfsi na 430km, ruszali wydech, turbo k04, układ paliwowy, dolot. W dodatku tam jest zf8hp55a
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
No na pewno nie zobaczysz drugiej z takim samym. Jak chcesz to zamontować? Wiercić w tapicerce czy jak?
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
chodzi o przegub/półoś/podporę? kupiłem w ciemno podporę, jutro oddaję do mechanika, wymieni podporę i jeszcze raz ma zobaczyć półoś i przegub wewnętrzny, chyba wymienię w ciemno, bo jak jestem w UK, to tutaj mechanicy niezbyt dobrzy.. swoją drogą jeszcze mam jakieś problemy z zawiasem, mam wrażenie, że 8miesięczne amory są już do wywalenia. :/ ale jest gwarancja. a co do carbonu, kupiłem zestaw dekorów na ebayu i drugą popielniczkę, popielniczka wyszła spoko, ale dekory chyba kupię jeszcze jedne, bo mają małe defekty.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
oklejone, ale prawdziwym włoknem węglowym włókno, żywica, polerka i na wideo jeszcze przed woskiem. Reszta elementów musi jeszcze być zeszlifowana i wypolerowana pudło dzięki wielkie, powoli do przodu, niedługo inne fanty też tak będą wyglądały.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Dodatki będą w carbonie jak te boczne osłonki deski. W planach jest dyfuzor, osłona nad grillem i na pewno jakieś duperele. Może osłona popielniczki, rekinek. Jak nie będzie pasowało, to sprzedam i wymienię na ori? A dzięki dzięki, staram się. Muszę zajrzeć na Twój temat
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Dekielki oczywiście zmienią kolor, zdjęcie zrobiłem zarsz po założeniu kół po lakierowaniu. Myślę jeszcze nad czarnym dachem.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
felgi poszły w czarny połysk, wydech S4 na pokładzie, dyfuzor czarny połysk S4, lusterka full opcja 16pin ze składaniem oraz listwy LED z B9
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
mi z kolei aluminium się nie podoba w środku tego auta, a tym bardziej do koloru tych skór jak już zmieniać, to na 1 z 2 typów, carbon lub jeszcze coś bardziej grubego
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Serio? :O to uderzam do ASO. Mógłbyś nr podać?
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Kupione w UK na Ebay, ale moze na allegro czy gdzieś też będą. Kierunki fajnie wyglądają, halogeny trochę zimniejsza barwa od dziennych dzwon to nie był, ale zderzak S4 już leży i czeka ? będzie prosto. Tak poza tym szerokokątny w S10+ potrafi fajne zdjęcia robić ?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
kolega chyba mi z allegro sprzątnął, z koszyka mi zniknęły, a za 999zł były piękny modzik, gratulacje!
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
-
"DSG Farts" w tiptronicu
u mnie po samym DP już lekko zaczęło to słychać, zobaczę jak zrobię reszte. ale może @Osiollekk się wypowie
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
zmiana charakterystyki pracy skrzyni, silnika, układu kierowniczego i jak masz to zawieszenia. W sporcie kierownica chodzi ciężej, biegi się później zmieniają. W efficient np. zmieniają się tak, żeby spalanie było niższe. Wpadł turbo inlet pipe by ECS
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
z DP bardzo dobre wrażenia, a IC po konsultacji z dwoma dobrymi tunerami będzie wymieniony. Na albo największy od FMIC.eu ( chociaż podobno śmietnik ) albo jak mnie poniesie to Wagnera.. czeka w koszyku, ale sumienie mi nie pozwala wydać ponad 3k na IC mam plan na wydech od S4 z wywalonym środkowym tłumikiem i dołożoną przepustnicą na pilota. Wersja bez przepustnicy będzie jakoś na początku stycznia na aucie. Z czasem dołożę przepustnicę. Dyfuzor ori S4. Finalnie sprawa z ubezpieczeniem po ponad pół roku została zamknięta. Polowania na zderzak do sedana z sline w polifcie zakończone i całe szczęście, bo dostępność tragiczna wczoraj zamówiłem, mam nadzieję, że przyjdzie w całości. w między czasie: - wgrałem nowy soft oraz mapy 2019/2020 do 3G+ ( wgrywam na Dysk Google, służę pomocą ) - wpadły ledy do środka oraz ledy w przeciwmgielne - jutro ma przyjść turbo inlet pipe od ECS tuning, wiec dodam zdjęcia po montażu - rozwiązana osobista zagadka z Keyless, w końcu działa jak powinno - dołożyłem wiązkę do przycisku ADS i trzeba przyznać, że świetna sprawa, bo nie trzeba wchodzić w MMI - założyłem jakąś nieregulowaną rozpórkę, jakaś tania, więc zobaczymy jak się będzie spisywała. Plan jest dać ją w czarny proszek lub okleić carbonem, bo jest to czyste aluminium - wpadł też REVO turbo muffler delete. Kupiony już dawno, ale dopiero założyłem - olej wymieniony na Millersa 5w30, filtr oleju K&N i płukanką Liqui Moly - Przy 87500 wymieniłem odmę oleju - rozwiązałem problem z powodzią, miałem ogromny problem z wodą z lewej strony auta. Czyszczenie, suszenie, zabezpieczanie. Tak, skrzynka ECU. - zamówione ori welurowe dywaniki - ori wiązka do PDC przód od kolegi z grupy oraz nowe ori czujniki czekają na montaż. Grill albo wleci z zintegrowanym znaczkiem albo ori czarny. Chwilowo bez znaczka jak widać ?
-
<2.0 Tfsi LIFT, Quattro Sedan, s-line+Black Edition, 220HP>
Ale cudo! APR już siedział czy kupiłeś? Ciągle siedzi mi w głowie, ale około £570 to jednak trochę jest. Jakieś plany na silnik? Od siebie polecę DP + IC na początek kolor z czarnymi dodatkami robi szał, lotka też ładnie dopina wszystkiego. może jakieś foty środka?
-
Moja S4 B8 upragniona :)
W planach RS4 B8? Jak tak to osobiście zostawikbym S4. Zrobić stage 2/3 i 4.2 z problematycznym nagarem i nietrzymaniem mocy się chowa. A tak poza tym to piękne auto!