Treść opublikowana przez Kunio
-
KLIMATRONIC MRUGA. CO TZN?
sorry ze odkopuje temat ale mam ten sam problem. Jakie kodowanie dla 1.8T AEB 95r.?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra to jeszcze sie zgadamy do tego czasu szkoda tylko ze inne klasy zapisales sie juz? ile to kosztuje? BTW: ma ktos VAGa i bedzie we wtorek na torwarze? mam problem z climatronickiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ej to kto sie wybiera na to bemowo w sobote, bo ja mam chec jechac ale sam z siebie glupka robil nie bede
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kuzwa a ja zaliczylem jakąś mulde jak od Was odjechałem. Pierd....ło tak że myślałem że felga sie rozleciala. Ale jakoś prosto narazie jedzie i nie trzęsie. Jutro pojade na kanal i okaze sie co narozrabiałem. Zachciało mi się lansu po saskiej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to moze wina przepustnicy ? zalej V-Pover Racing i sie okaze czy jest zasyfiona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopki, wybiera się ktoś jutro na spota, bo nie wiem czy jechać 80km...
-
Grill MattiG poradzcie
pokaz jak wyglada ten grill, moze odkupie
-
Immobilizer naprawa FOTOSTORY
spedyt, to sie zdziwisz jak znowu ten problem powróci trzeba bylo odizolować wiązkę taśmą, jak pisałem
-
Immobilizer naprawa FOTOSTORY
a ja Wam powiem tak, trzeba zdjac fajere dobrac sie do stacyjki i owinąć taśmą ale taka materiałową kabel ktory wychodzi od stacyjki. Taki problem z immo czesto sie zdarza w A4 i golfach. Mialem te same problemy, pojechalem do elektryka, ten zrobil to co napisalem wyzej i jak reką odjął. zadne lutowania i inne duperele nie sa potrzebne!
-
Grill MattiG poradzcie
martin a4, pokaz no ten grill, moze to taki ktorego szukam
-
KLIMATRONIC MRUGA. CO TZN?
rozkreć, dobierz się do wtyczki ktora łączy płytkę z LCD i sprawdz czy styki się nie odlutowały. A jak przyciśniesz wyświetlacz do się świeci ?
-
Zdejmował ktoś podsufitkę w B5 sedan ?
dzisiaj rozebrałem tylną część podsufitki ale za prostowanie tego sie nie wezme bo znająć zycie to cos zj...e [cenzura].wgniecenia akurat zaczynają się w miejscach gdzie się konczy wzmocnienie :/ Podjade do jakiegos warsztatu gdzie robia takie rzecyz i sie zobaczy. BTW zna ktos takie warsztaty w warszawie lub okolicach ? [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-14, 22:52 ] kolego ostatni raz Cie proszę o nie wyrażanie się
-
Zdejmował ktoś podsufitkę w B5 sedan ?
no skoczna to ona była jak sie na....ła [cenzura]. najpierw tanczyla mi boso na klapie bagażnika (na to jeszcze zezwoliłem, nie wiem czemu ) a zanim sie obejrzalem wpakowała się na dach. Dzisiaj juz taka wesola nie byla jak ją dorwałem na mieście i powiedziałem że chcę kasę na blacharza [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-14, 00:18 ] uprasza się Pana o używanie cenzuralnego słownictwa :twisted:
-
Zdejmował ktoś podsufitkę w B5 sedan ?
tyle ze to nie moja d*pa jakby to byla moja to pol biedy. wgniecenie nie jest takie duze ale ja to widze a ze lubie miec wszystko na cacy to nie podaruje. jutro jade do blacharza - zobaczymy co powie
-
Zdejmował ktoś podsufitkę w B5 sedan ?
Wczoraj jedna d*pa wskoczyła mi na dach, na szczescie w pore udało mi się ją sciągnąć. Niestety dzisiaj zobaczyłem że jest wgniecenie w tylnej częsci dachu. Wkurwiłem się totalnie , teraz musze jechac do blacharza zeby cos z tym zrobil. Ale mam pytanie, ja kzabrac sie do rozbierania podsufitki? Moze samemu uda mi się to wypchnąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qzwa znowu spora ekipa a ja poza warszawą
-
A4 1.8T Quattro - Filtr stozkowy - jak to zrobic?
VTG? :roll:
-
no to dałem foto swego quattro
ale w jakim stanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kuźwa, zawsze jak sie zanosi fajny spot to mnie nie ma
-
Miał ktoś problemy z poduchami amortyzatorów?
Zapowiada sie u mnie zmiana zawiasu na gwintowany :twisted: i przy okazji chcialbym zmienic wlasnie te poduchy. Jak one się fachowo nazywaja i jakie maja oznaczenie - moglby ktos sprawdzic w etce? Chcialbym wiedziec co mam dokladnie zamowic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bartte, a chcialem z toba pogadac zebys mi TT zalatwil :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
był był - co prawda tylko 3 os i dwa auta ale zawsze coś Widzieliśmy Ariela Atoma - poseł Dziewulski nim śmiga po warszawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i bartte pisał że będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łoma :neutral: to co ono robimy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
we dwóch?