Treść opublikowana przez Kunio
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
mam taki problem ze co jakis czas kiedy puszczam gaz, przez moment faluja mi obroty. Po nocy kiedy uruchamiam auto tez zdarza sie ze na chwile auto zadlawi sie i pozniej jest juz ok. W czym moze byc problem ?
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
auto fajne, za taką kasę to stary miales zajebistego farta. Na poprzednich fegach ladniej wygladal jednak. Ale przeciez to ma jezdzic a nie wygladac Przeciez to powered by K16 ;D
-
Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T
to zainstaluj xp i wtedy podesle stery
-
Zawór BOV - czy ktoś ma ?
przeladowania to nie wina dv, on by raczej zmniejszal cisnienie jak to bylo u mnie.
-
Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T
tlumaczyc mi sie nie chce. Poszukaj w necie - jest gdzies opis integracji sterow. A reszte podesle jak uporasz sie z sata bo to najwiekszy problem. Skoluj sobie drugiego kompa i net bo przyda Ci sie
-
Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T
no stary, najpierw wywalilem viste i zainstalowame xp. Po calym dniu poszukiwan nie moglem znalezc sterow do grafy to wrocilem do visty. Ale nie dalem za wygrana i nastepnego dnia znowu format. I jakos udalo mi sie znalezc wszystko. W sumie zajelo mi to 3 dni Zeby zainstalowac XP musisz zintegrowac stery sata z instalka windowsa programem nLite. Sterowniki z dyskietki i usb nie pomoga
-
Zawór BOV - czy ktoś ma ?
034 145 710A to jest ten sam co 1.8T. lepiej kup z koncowką 710N
-
Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T
tzn jaka Ty masz? Grafa to nie problem. Sam robilem - 3 dni mi to zajęło ale wy***ałem tą gównianą Viste a na XP wszystko hula
-
Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T
mam dv9500 i przerabialem ten sam problem. Znajdz stery do SATA, reszte sterow mam. Niestety do sata mam na drugim kompie wiec w tym temacie nie pomoge
-
Zawór BOV - czy ktoś ma ?
tylko benzyna
-
Zawór BOV - czy ktoś ma ?
to zapomnij
-
Zawór BOV - czy ktoś ma ?
jeszcze napisz jaki masz silnik. Z 1.8T moga byc problemy ale to jest loteria. Sam jezdzilem kiedys z BOVem i problemow nie bylo.
-
Zawór BOV - czy ktoś ma ?
a dv to niby co robi jak nie upuszcza powietrza? tyle ze w dolot przed turbo a nie na zewnatrz. Jakby bylo tak jak piszesz, czyli uklad zamkniety to dlugo bys sie nie nacieszyl turbiną
-
[B5 ALG] Moje 2.8 V6 po hamowaniu :D
taki momenick na dole to za***ista sprawa. A jeszcze jakby cos takiego dmuchnal to bylaby za***ista zabawka
-
NEODESIGN poszukuje A4 B6 - bodykity
podkładem
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
jak juz robic to tak jak sama nazwa FMIC mowi - zrob jeden centralnie umieszczony
-
NEODESIGN poszukuje A4 B6 - bodykity
w zyciu nie oddalbym A4 na taką rzeźnię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaśka, mieszkanie czy pokój? Bo sam wynajmuję ponad 70m2 na goclawiu i szukam kogos od wrzesnia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krzyniek, ja szukam wspołlokatora wiecej na pw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wieś tańczy i śpiewa :gwizdanie: Adaś potrzebowałeś pomocnika zeby lampę zmienić? :oklaski: nie no luz zgrywam sie. pozkowi gula pewnie skacze
-
[B6 AVJ] Nowy wydech - Milltek Sport
a czemu ja jeszcze nie widzialem wykresu na seryjnym kolektorze vs. ATP ?
-
[B5 AAH] Klima sama się wyłącza
jak chlodzi tzn ze sie kreci podlacze vaga i sprawdze. A tan na marginesie to gdzie jest przekaznik od klimy?[br]Dopisany: 25 Sierpień 2007, 21:29 _________________________________________________a moglby mi ktos pokazac gdzie znajduje sie przekaznik od klimy ??
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Malik, kiedy walniesz sesje mojemu red tornado?
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
a kim jest klient? Podobno to znana osoba
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
uuu stary spalanie ci skoczy Malik fajne ujęcia trzaska :oklaski: