Treść opublikowana przez Kunio
-
[B5 AEB] Jak działa N75?
gregory, ja widze ze Ty wiesz o czym mowisz, wiec moze mi podpowiesz co jest grane jesli nagle auto ma wiekszego laga. Wczesniej na dwójce, turbo wkrecalo sie od 3500 i przy 4000 mialem max moment. Teraz turbo wkreca sie od 4000 i kopa czuc dopiero pow 4500. Dziwne jest ze na 3 i 4 turbo zaczyna pompowac od ok 3500. Moze byc wina sondy lambda?
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
ja mam K16 ktora jest sporo wieksza od K03 i tez sie grzeje, to jest normalne jak sie pałuje
-
[B5 AEB] Jak działa N75?
tak to opisales ze nie wiem o co chodzi. Odepnij przewod od westegate i sie przejedz, zobaczysz jak wtedy turbo sie wkreca (lub nie)
-
[B6] Game Over
kolor wypas to na tajwanie kierownica z prawej strony?
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
plati to ja juz chce wersję v2.0 tego rozwiązania Daj znać jak będziesz gotów to wjadę na warsztat
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
plati kup mi czarną rurkę - juz będzie bardziej estetycznie
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
to napisz chociaz co trzeba zrobic
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
plati to kiedy rezamy?
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
mialem ET30 8,5", zmienilem na 8" ET43. No i jakos tak mam ze nie podoba mi się że są za bardzo schowane do środka Takie przyzwyczajenie Wystawiłem oba komplety felg, zobaczymy ktory pojdzie pierwszy
-
[B5 AEB] Jaki IC ??
to co wydumałeś wygląda mi na no name a to jest najgorsze co moze byc. Chłodziło będzie ale nie tak jak powinno. Rozmiarow konkretnych Ci nie podam bo nie wiem co pasuje do twojego zderzaka. Już lepiej było dopasować coś od większego diesla
-
[B6 AWX] Logi adamooo
te 45 stopni w dolocie to zaleta wypasionych zlepów które próbują udawać FMIC poziek taki fachura
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
a w B5 też można coś takiego zrobić?
-
[B5 AEB] Jaki IC ??
to trzeba było kupić a nie robić jakieś ulepy
-
[B5 AEB] Jaki IC ??
to czemu sobie go nie zalozyles? W takim razie będę miał najlepszy do A4 1.8T Będzie tak samo efektywny, tyle że mniejszy, wiec bedzie sie szybciej napełniał. Na co mi FMIC od EVO 280KM gdzie turbo jest wieksze od mojej 2x?
-
[B5 AEB] Jaki IC ??
poziek, ja skracam z wysokosci swoj IC od EVO wiec bedzie pasował bez cięcia
-
[B5 AEB] Jaki IC ??
do oryginalnego zderzaka malo co przypasi. 50x10x5/6 to chyba max co tam wejdzie. Ja mam zderzak od S4 wiec jest duzo wiecej miejsca
-
[B5 AEB] Jaki IC ??
dużo za duzy, max to 50x20x8 - przynajmniej ja taki zakładam
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
ja go nazywam Red Tornado Rzeczywiście różni się od innych czerwonych...
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
dzisiaj zakladam opone 225 na tyl i bedzie ok
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
chwila zwątpienia
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
poprzednie felgi leża w garażu i czekają na kupca. Maja 8,5 i 10". Nowe mają po 8,5" Tak jak napisał p3ter - te felgi to zupełnie inny styl - tamte byly szerokie i ciężkie. Na nowych auto wygląda lżej i bardziej sportowo
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
Tak się prezentuję moje A4 na nowych felgach 8,5x18 ET30. Z przodu opona 225/40 z tylu 255/35 ale musze zmienic na 245 bo trochę obciera o ranty Auto na ulicy zwraca taką samą uwagę jak na poprzednich kołach więc chyba nie jest źle dla przypomnienia, tak wyglądało na starych
-
[B5 ADR] Wentylator od klimy nie działa
sprawdz przekaźnik. Ja mialem go na podszybiu i poprostu od wilgoci przestal dzialac
-
[B5 AEB] Stuka mi cos pod siedzeniem
zmienilem slizgi, odboje i dalej cos stuka. Szczegolnie jak przejezdzam po nierownosciach. Tak jakby jakies metale o siebie stukaly. Mial ktoś cos podobnego ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma elity to i impreza sie nie klei ; Plati poległ na poźkowym zawieszeniu. Wiedziałem ze te B6 to parchy ale zeby aż tak