Treść opublikowana przez tranduo
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Szukam do siebie mocnych klocków pod tarcze 320 na przód. Myślałem o ferodo ds 2500, takich: https://www.jdl-performance.com/sklep/catalog/product/view/id/6675/category/95117 Może to być dobre dla poprawy hamowania, szczególnie z dużych prędkości? Na razie mam zestaw 320/288 + Hel w stalowym oplocie. Moc docelowa auta koło 270-280 km. Już nic większego raczej nie chciałem wrzucac.
-
Skuteczność hamulców - pytanie
Myślę kolego że mocno przesadzasz. Tym bardziej że publikując takie informacje i nazywając kogoś oszustem/naciągaczem narażasz się na odpowiedzialność karna. To sa zwykle pomowienia. Mówisz do jakich szlachetnych celów ma służyć forum, ale sam też pokazujesz teraz swój "poziom". Ochlon trochę.
-
Skuteczność hamulców - pytanie
Ale abstrahując od Waszego sporu, to serio też chciałbym zobaczyć ten korektor siły hamowania w aucie z abs-em. Ciekawe zjawisko nadprzyrodzone.
-
prośba o analizę logów 1.8t avj
Ja również. Góra nic nie jest lepiej niż na k03s.
-
Swap 2.7 Biturbo co i jak
Dokładnie. Kupić jakiegoś cncd czyli tfsi 3 gen i samym programem robisz 300 hp i 450 nm, do tego soft skrzyni i śmiem twierdzić, że będzie szybszy niż 2.7bit po sofcie i bez katow. Ok, wydasz na takie b8 z 70tys pewnie, ale na zakup b7 i zrobienie swapa 2.7bit pójdzie pewnie niewiele mniej. A auto dużo młodsze, bardziej nowoczesne i myślę że też bardziej bezawaryjne.
-
Swap 2.7 Biturbo co i jak
W b8 jak bierzesz pod uwagę to tylko polifta, ale to już spore koszty. Tfsi są bardzo mocne z dołu, na pewno nie będzie gorzej niż w 2.7bit.
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Widziałeś takie problemy po założeniu tipa? Dobrze wiedzieć właśnie.
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Tak myślałem że przy k03s przepływ się zwiększy przy tipie, kilka KM powinno dojść
-
Polepszenie jakości światła
Dziwnym trafem fabryczna nie będzie działać Nie no super, sam się cofnij do podstawówki. I tak jestem w stanie rozpoznać nieoryginalny xenon bez samopoziomu.
-
Polepszenie jakości światła
Czyli 95 % je używających. Ciekawe skąd te oślepienia na drodze Twoim zdaniem bo czasami w nocy przejechać się normalnie nie da. Tak samo xenon bez samopoziomu ciekawe jak ustawisz, a też pełno tego jeździ po drogach
-
Polepszenie jakości światła
Na pewno wszelkie hidy dobrze ustawisz... Za używanie tego shitu powinni prawo jazdy zabierać na 3 msc.
-
Polepszenie jakości światła
Na otrzeźwienie: Od dziś kontrole świateł i wysokie kary. Policja rusza do walki z największą plagą polskich dróg AUTO.DZIENNIK.PL Niemal 100 proc. polskich kierowców doświadcza oślepiania przez inne samochody, a jedną z przyczyn jest plaga nielegalnych zamienników żarówek – alarmuje Instytut Transportu Samochodowego. Dlatego policja do 15... Niech policja się za to bierze.
-
Polepszenie jakości światła
Ludzie, albo założyć Xenon z samopoziomem i nie bawić się w polsrodki, albo dobre żarówki H7 i to wszystko. Pomijając kwestie dowodu może warto pomyśleć o bezpieczeństwie innych kierujących i tym żeby ich nie oślepiać? Ja jadąc nocą już z daleka widzę hidy i inne shity, patrzeć się na to nie da, ani na drogę i wtedy o wypadek nie trudno. Warto pamiętać że nie jest się samemu na drodze.
-
1.8 T BEX +LPG - Prośba o analizę logów
Kompresja jest ok
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
Swoją drogą ciekawe jak długo pożyje taki silnik przy laniu 0w20. Okres gwarancji może się uda, a niedługo potem na śmietnik. Przecież to jest chora sytuacja co ta durna ekologia wyprawia....
-
1.8 T BEX +LPG - Prośba o analizę logów
Kompresja do sprawdzenia. Większość tych "wspaniałych" fabrycznych programów leci na ubogo, ten nie jest wyjątkiem. Silnik po czymś takim może być śmietnikiem. U kolegi po programie abt nie obyło się bez remontu.
-
Potężny hałas silnika
100% pewności co poszło będziesz miał jak wejdziesz pod auto, teoretycznie może być coś z kolektorem lub dziura w wydechu, ale plecionka to częsty problem. U mnie jak zerwało plecionke to auto było słychać na drugim końcu osiedla, ludzie na chodniku oglądali się co to jedzie, w środku nawet radia nie było słychać przy takim ustawieniu jak mam normalnie.
-
Potężny hałas silnika
Pewnie nie, u mnie np zerwała się bo już była w kurskim stanie więc zrobiła się dziura.
-
Potężny hałas silnika
Jak na początku wydechu to może być np zerwana plecionka.
-
Polecane opony zimowe
Fabrycznie producenta 235/45/17 Ludzie też biorą 225/45
-
Polecane opony zimowe
Każde na odpowiedni rozstaw śrub. Jedyne co musisz patrzeć żeby et nie było za duże, takie do 45 jest ok z tego co pamiętam, więcej nie wiem.
-
Polecane opony zimowe
Minimum musi być 16 cali felga i opona
-
Polecane opony zimowe
W jaki sposób masz zamiar założyć 15tki do bexa? Czy wziąłeś w większym rozmiarze tylko takie jak w linku?
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Widzę że tip ogólnie na wejście 51 mm pod hybrydę, a dodatkowo masz redukcję 51-45mm żeby zamontować na seryjna k03s? Wtedy przy hybrydzie z wlotem 51 mm zamieniasz redukcję na zwykły sylikon i powinna pasować.
-
Analiza logów słaby dół - 1.8T BFB
Dla mnie wstaje dobrze i bym się tego nie czepiał. A góry lepszej nie zrobisz bo za mała turbinka, też to przerabiałem. Na k03s już można coś powalczyć górą, tym bardziej na hybrydzie.