Treść opublikowana przez tranduo
-
Przegląd bez kata w 1.9 tdi
Zdziwiłbyś się bo znam mnóstwo takich, które nie sprawdzają i nadal nie mają zamiaru sprawdzać. Spróbuj popytać ludzi w okolicy, którzy mają porobione fury, gdzie jeżdzą.
-
Tuning BFB 1.8T 163km
Jak do 3k to nawet sobie głowy nie zawracaj hybrydami.
-
1.8t która wersja silnikowa jest najlepsza i dlaczego?
W którym miejscu autor to napisał? Chyba ma 1.6. Zależy na jaką trasę i jaki 2.0. Autor zamierza jeździć po autostradach więc tam np ALT niekoniecznie się sprawdzi bo ma zwyczajnie za małą moc (przynajmniej jak dla mnie). 2.0tfsi natomiast jak najbardziej.
-
Obudowa filtra powietrza - przepływomierz 3cale
A co za plany że przepływka 3 cale potrzebna? Bo seryjna spokojnie 270 km obrabia. Jakieś k04 wpada?
-
Tuning BFB 1.8T 163km
No 200 km będzie z takiego setupu. Nawet są u nas na forum wyniki 210 km na K03.
-
Tuning BFB 1.8T 163km
Ja polecam k03s mimo wszystko. Hybrydy to loteria, jednym przejezdza 50tys, a innym padają po kilku miesiącach.
-
Tuning BFB 1.8T 163km
U mnie jest k03s, wydech cały przelot, dsmic i wtryski 370 cc. Teraz jest 230 km i różnica w stosunku do serii ogromną. Cos takiego ma sens.
-
Logi + Spalanie Stukowe
Ale po pierwsze to dlaczego do bexa tankujesz 95? Tylko 98 powinno iść.
-
BEX
To ic wystarczy, do tych 240 km to spokojnie. A wtryski faktycznie lepiej saaba.
-
BEX
A jaka moc że ic i wtryski nie wystarcza?
-
Tuning bfb
Tydzień minął, logów brak. Dlugo mamy jeszcze czekać? Czy mam rację i te logi nie istnieją jednak?
-
Tuning bfb
To dawaj, chociaż zobaczymy ile przy 10 stopniach ta słynna hybryda na 300 km podaje.
-
Tuning bfb
Super, idealnie potrafisz manipulować faktami, widać że uczysz się od najlepszego. Przepływu brak, screen sprytnie zrobiony ze nawet doładowania nie widać. Równie dobrze ja mogę taki wkleić w seryjnym aucie i powiedzieć że to na super hybrydzie 300 hp
-
Tuning bfb
Czekam z niecierpliwością specu, bo udajesz eksperta od wszystkiego, a po pierwsze nikt nigdy nie widził logów na tych cudownych hybrydach na 300 km, a po drugie wszystkie wykresy na nich i fmic 180 wrzucane są w ujemnych temperaturach
-
Tuning bfb
Pokaż logi to uwierze i do tego pomiar mocy w lecie, ciekawe ile wtedy zostaje z tych 300 km. Tak, tak, fmic 180 mający wydajność niewiele większą niż dsmic na pewno świetnie ogarnia 300 km. Tak samo dobrze jak pojedynczny smic 200 km, więc się nie pomyliłem.
-
Tuning bfb
Dokładnie to samo można powiedzieć o robieniu 300 km z hybrydy na fmic 180. Po łebkach i mocy w lecie nie będzie.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Tym bardziej używane po takim przebiegu. No i zalezy na co miałaby być zmiana.
-
1.8T BFB Prośba o analizę
Lekko na ubogo ale ogólnie jest ok. Przepływka działa dobrze.
-
Jaki olej do 1.8t
Nie ma co snuć głupich teorii. Każdy myślący leje syntetyk 5w40 do 1.8t. Ja używam ravenola vst 5w40.
-
Jaki olej do 1.8t
A co ma przebieg do tego? Że chcesz lać mineralne g****? Sorki, ale powinien być ban za kolejny taki temat.
-
A4 b6 1.8t
To tez bez szału.
-
A4 b6 1.8t
Robią, robią. A to nie jest trochę tak że aby zrobić moc na takim turbo high flow - low boost od Geremiego potrzebny jest duży przepływ? Te hybrydy są inaczej zbudowane niż inne, np od turnospeca, są małe i mają seryjne wyjście na tipa 45 mm. Inne hybrydy mają 51 mm, osiągają większy boost, np 1,3-1,4 b więc i przepływ mniejszy wystarczy żeby zrobić moc. Dobrze myślę?
-
Czy przelotowy układ wydechowy doda więcej kuni
Nie musisz się rejestrować na fb żeby wejść na główny profil Geremiego.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzięki. A jak oceniasz np porównanie wydajności zestawu 345/300 na gladkich tarczach i ferodo premier z zestawem 320/288 na gładkich tarczach i ds? Będzie to zbliżona wydajność czy 345/300 i tak mocniejsze?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ok, to wrzucę zwykle ds. Dać na przód i na tył czy sam przód tylko?