Treść opublikowana przez Sabereqq
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Ja też jestem tego samego zdania. Ja jakoś bezpieczniej czuję się z wyłączonym ESP podczas zimy , wolę mieć kontrolę zwłaszcza w zakrętach Szczerze ? Nie określam się za Bóg wie jakiego kierowcę , ale mam sedana i miałem już kilka sytuacji poślizgowych tej zimy i za każdym razem udawało się zapanować nad sytuacją dodawając gazu a wtedy tył wyjeżdżał i prostowałem auto . Po przesiadce z ośki dopiero w zimie widać jaką przewagę quattro ma nad innymi napędami
-
Audi A4 B6 1.8T S-Line "Czarny" by Matik
Nie schodzi ci plastidip z tej listwy pod klapą bagażnika ? Bo obstawiam że nie wyciągałeś go do malowania a sam się zastanawiam nad plastidipem , obklejeniem go folią a zwykłym lakierem
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Dzieje się
-
Silver Piggy B6 by Mloty4x
A może by tak czarna ramka na rejestracje do przodu od Alti Giri MONO ? Fajnie wypełniła by tą lukę i pasowała do czarnych kratek ?
-
A4 B6 [ap kiera mf al'a vossen 20 ] avf
Nic ci nie obciera przy skręcaniu i pod obciążeniem ?
-
[A4 B6] 1.8T BEX-ik Quattro by Sabereqq
No i okazało się dlaczego auto słabo pali na zimnym . Dzisiaj zaczęła jęczeć pompa paliwa po odpaleniu i po krótkim czasie cichnie ...
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Wygląda jakby 10 lat był zakopany pod ziemią
-
[A4 B6] 1.8T BEX-ik Quattro by Sabereqq
Folia Oracal 8300
-
[A4 B6] 1.8T BEX-ik Quattro by Sabereqq
To jeżeli g83 nic do tego nie ma , to SAI powodywała by problemy przy odpaleniu ? Problem jest od pojawienia się checka i to nie za każdym razem bo czasem odpali normalnie a czasami musze chwile pokręcić żeby odpalić
-
[A4 B6] 1.8T Quattro 240 KM - historia od zera
Powodzenia w planach , będę obserwował jak to idzie
-
[A4 B6] 1.8T BEX-ik Quattro by Sabereqq
W tym tyg wywaliło mi pięknego checka na desce , więc zamówiłem kabelek pod vaga i wyrzuciło 3 błędy - 00819 - High Pressure Sensor (G65) ( dlatego przycisk econ ciągle świeci i klima nie działa ) - 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small ( przez niego zapewnie auto ma przez ostatni tydzień problemy z paleniem na zimno , kręci kręci dłużej ale zapali , później na ciepłym już jest git ) - 16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected ( No i na koniec pompa SAI ) Z tego co czytałem to ten błąd z SAI w niczym nie przeszkadza oprócz checka na desce i miauczeniem tej pompy na zimnym silniku i można ją z ECU wyprogramować i później cały osprzęt wywalić to wiem . Z czujnikiem ciśnienia czynnika poradzę sobie tak z G83 nie wiem czy bez kanału da radę ? I takie pytanie czy sprawdzać nr tych części przy zamawianiu nowych ?
-
[A4 B6] 1.8T BEX-ik Quattro by Sabereqq
Hejka po namyśle stwierdziłem , że również założę własny temat Moim pierwszym Audi jak i zarówno pierwszym autem była A4 B5 1.6 , po półtora roku ją sprzedałem ( ale została w firmie - sprzedałem koledze ) Kolejnym autem nie mogło być nic innego jak Audi więc kilka dobrych miesięcy szukałem czegoś fajnego aż trafił się BEX w Quattro sprowadzony z Szwecji , mimo dość wysokiego przebiegu bo 296k postanowiłem zaryzykować Fotki z dnia kupna : Praktycznie od razu po kupnie wywaliło checka i zaczęły się problemy z odpalaniem na ciepłym silniku , problemem był czujnik położenia wału ( o czym wiedziałem przy kupnie ) . 2 razy zdarzyło się ,że zgasł i nie chciał odpalić i dopiero na zimnym odpalił aż pewnego razu zdechł na środku ronda i już nie zagadał , wymiana okazała się koniecznością odkładaną przezemnie przez dobry miesiąc a historia przez moją głupotę skończyła sie holowaniem do znajomego mechanika Pierdoła za niecałe 100 zł a mogłem wymienić to wcześniej i mieć problem z głowy , no ale było minęło Przy 298K przebiegu zrobiony został pierwszy serwis : -Wymiana oleju na Valvoline 5W40 -Zrobiona płukanka silnika -Wymiana filtra oleju -Wymiana filtra powietrza -Wymiana klocków hamulcowych Niedawno zabrałem się za ogarnianie tyłu auta czyli : -Przyciemnienie tylnych lamp folią Oracal 8300 (wg mnie wciąż za jasno ) -Montaż dokładki zderzaka z B7 Trochę rezania , klejenia i podgrzewania opalarką i siedzi Kombinowanie żeby porządnie to docisnąć - Lotka od JC Body Kits Lotka została wyrównana szpachlą i polakierowana w kolor nadwozia Więcej o BEX-iku : - 2003 rok - Seria 190 kucyków -Quattro - Lakier Brilliantblau ( LY5K ) - Przebieg podczas kupna : 296k - Dokładki zderzaków w kolorze lakieru - Alusy 16 - Listwy S4 - Kierownica skórzana trójramienna - Skórzana dźwignia hamulca - Grzane kubły - Przyciemniane tylne szyby - Radio concert 2 - Spryskiwacze reflektorów - Tylko przednie szyby w prundzie - Zawieszenie 1BE Plany bliższe lub dalsze : - Kolorowy FIS - Dokładka przedniego zderzaka S-line + dokładka Cupra - Przyciemnienie wnętrza przednich lamp - Dokładka tylnego zderzaka od B7 - Przyciemnienie tylnych lamp - Felgi 18/19 - Dekory w folie Carbon 5D - Odblokowanie pełnego Fisu - Swap hamulców 320 mm na przód - Wydech przelot - Zaciski w kolor - Gaziutek LPG - Lotka - Mody na planowane 240-270 kuni + mapa od Gregor10 - Spryskiwacze mgiełkowe - Emulator zmieniarki BT - Wygłuszenie przednich drzwi - Podświetlenie rejestracji LED - Odklejenie emblematów na klapie - Polerka / korekta lakieru - Wosk lub ceramika na lakier - Naprawa otwierania z kluczyka bo mimo wymiany baterii dalej coś nie gra - I co do głowy wpadnie Jeśli będzie działo się coś wartego uwagi od razu będę informował . Plany są jakie są a kiedy osiągnę upragniony cel by BEX-ik wyglądał i jeździł jak chce zależy oczywiście od pieniążków , także wszystko w swoim czasie Aktualne fotki :
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Uuuuu , czekamy
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
No teraz to taaaaa , wreszcie można popatrzeć Wiesz co ? Przez ciebie teraz to ja nie wiem co mam robić ... Byłem nastawiony na MAM RS3 lub A1 a teraz muszę jeszcze wybierać między RS4 Masz więcej fotek ?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Może okleina carbon 5d ?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
A jak z uchwytem na telefon podczas rozłożonych uchwytów ? Pewnie niemożliwe żeby w kratkach w tym samym czasie był zamocowany
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Szkoda że fota uznała , że nie jesteśmy godni jej zobaczyć , bo ciekawy jestem jak ta felga siedzi na aucie
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
No właśnie u mnie w quattro to samo i nie wiem czy to normalne
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Kolejny fajny projekcik do obserwowania
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Dzieje się
-
A4B5 2.4 v6
Piękna sztuka , czekamy na rozwój wydarzeń z projektem
-
Jaki polecacie transmiter bluetooth do 100 zł?
Tak jak piszą wyżej nic nie da ci takiego czystego dźwięku jak muzyka z CD , lecz jeśli chodzi o transmiter to dużo ludzi ma pozytywne opinie o Xiaomi Roidmi 3s i taką samą pozytywną opinię mam ja bo jakiś czas go używałem . Są jeszcze emulatory zmieniarki BT ale w 100 zł się nie zmieścisz
-
Opony na felge 18 do a4 b6
Tak
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Takie pytanie z ciekawości zna ktoś kogoś na podkarpaciu kto zakoduje fis ?
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Piękności