Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

azahiel82pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez azahiel82pl

  1. Siema Mój zrobiony na 242KM /360Nm w q średnio pb 98 - około 11 gazu średnio 13. ps max średnie co uzyskałem to 26,5 na torze w Łodzi 🤯 Auto sprawdzone przez 5 lat i śr trzeba przyjać 12 w moim Taki urok 20v ile wlejesz tyle łyknie. Pozdro
  2. Ogólnie Śląsk ale głównie ekspresówki /autostrady i czasami wypady w góry. Kilometrów około 10tys w sezonie zimowym
  3. Cześć Potrzebuję kupić zimówki i mam trochę dylemat im więcej czytam i oglądam tym mam większy mętlik z wyborem ,budżet około 1700zł. Auto Audi a4 b6 Q avant 1.8T. I pytanie bo znalazłem Michelin Alpin 6 225/45 R17 za 416szt/szt ale data produkcji 2021 jest to ogólno polski sklep. Czy warto ? Ewentualnie co polecacie ?
  4. Cześć Przymierzam się do wymiany rozrządu i tu pytanie ? silnik 1.8T BFB czy ktoś miał z febi zestaw łańcucha rozrządu ,daje to radę ?
  5. Cześć Nagraj filmik , mi ostatnio takie szuranie metal o metal okazało się że osłona tarczy się utleniła i musiałem ją zdemontować. a podczas malowania wydechu zauważyłem też że osłona termiczna się wykruszyła i opadła w jednym miejscu. Pozdro i daj znać jakbyś znalazł
  6. Cześć Mam BFB po modach 242KM / 360 Nm jak nie będziesz go ujeżdżał jak poj.....y to mój ma nalatane 70 tyś uważam że nie ważne co weźmiesz jak będziesz go pałował co światła to żaden silnik nie wytrzyma nie wiadomo ile .....tidin tidin tidin five minut engine kaput....;) Auto jak trzeba to dostaje po garach nie powiem ale z głową (nie na zimnym ) daje mu odpocząć po mocniejszym deptaniu(czekam 30 -60- sek zanim go zgaszę)oleje co 7- 10 tyś nie rzepakowe z biedy Pozdro
  7. Cześć U mnie jest podobnie też po modzie ,tylko np po trasie ma tak że ciężko pali kręci wolno i np po 2 -3 minutach od strzała a czasem wolno. Ja będę u siebie u gazownika w okolicach 17.07 na przeglądze to powiem aby sprawdzić czy to z gazu bo mam wrażenie że jak jeździłem na benzynie to ostatnio ma podobnie jak na gazie ..... bo słyszałem że może to być wina np wtrysków z gazu lub wina reduktora ....
  8. Część Posiadam od 2020 zakupione przy 250tyś teraz podchodzę pod 320tyś (gaz założony przeze mnie więc przejechane około 60tyś na podtlenku gazotu ) Co do poboru wszyscy w szoku jak mówię że jeżdżę od wymiany do wymiany bez ubytku ,auto po virusie (nie jest pałowany ) Olej jaki dostaje średnio zmieniam co 8tyś Motul zawsze zapomne czy xclean czy xcess bo mam drugie audi do którego leję też motula. Napiszę tak 0,5 na 1000 ?ja bym nie kupił bo to już etap jak w nowych VW ze masz zaznaczone w specyfikacji że może tyle brać ....i więcej ... Więc coś jest na rzeczy przy takim ubytku ... Pozdrawiam
  9. Witam U mnie BFB 1.8 T Q 163Km jest 242 zrobione ,na LPG spalanie w okolicach 12 , ostatnio trasa 1300km zakres między 110-140 km\h średnie gazu 10 (co mnie zaskoczyło bo auto załadowane z pasażerami i bagażem waga w okolicach 1950kg ) na wyświetlaczu pokazywało śr 6,7L. Na dojazdach do roboty 55trasa \45 miasto to średnie mi wychodzi 12 L z jazdą dynamiczną ( mam taką swoja zasadę że po rozgrzaniu przynajmniej raz na dzień przycisnę do tych 4,5 - 5 tyś obr ). Pozdrawiam
  10. Witam u mnie dokładnie to samo a na tym co widnieje EU 4 jak byk ....
  11. Witam u mnie wjeżdża Lemforder. Zobaczymy czy warte swojej ceny, trasy głównie ekspresówki ,autostrady.
  12. Witam planuję wymianę wahaczy przód w a4 B6 1.8 T Q. I tu pytanie czy brać kpl Lemfordera ? czy może polecacie coś innego ? Pozdrawiam
  13. Witam U mnie 240KM 360 Nm spalanie na poziomie 11 benzyny /gaz 13. Zrobione na wirusie około 60tyś koszty srogie tak jak ktoś napisał wyżej ,wyciek się pojawi to tu to tam i zaczyna się zabawa ....bo okaże sie że poprzedni zlał pewne sprawy i rozbierzesz duzą cześć auta aby doprowadzić go do normalności a gdzie podnoszenie mocy itp Moja rada nie pchaj sie w koszta chyba ze masz nadmiar gotówki mój robiony 3 lata temu koszt rzędu 7000 tyś (strach pomyśleć ile teraz ?) Po drodze sprzęgło rozrząd ,obecnie do zrobienia wyciek pkrywa zaworów , zawieszenie kpl przód /tył kosz same wahacze 2600 na allegro dolicz robotę .... Moje zdanie : Chce się auto typu premium (19letnie) koszty napraw też są potem premium ..... Pozdrawiam
  14. Witam u mnie występują podobne objawy ale w 1.8T auto pojedzie na trasę postoi z 10-20 min i pali bardzo ciężko. Ps jak jest w tłumie to pali ciężko jak nikt nie patrzy to elegancko chyba się wstydzi .....a przy mechanikach to ogólnie super nawet się nie zająknie
  15. generalnie vampire używam jak są mocno zabrudzone około raz na miesiąc a potem doczyszczam np czysta felga i docieram szmatką ,a myję jak janusz na myjni szczotą
  16. Cześć u mnie vampire liquid od ADBLa do tego black water też adbl i efekt na zdjęciu ,żadnych zacieków bezproblemowa sprawa jak dla mnie. Ps opony i fele zimowe
  17. azahiel82pl odpowiedział(a) na azahiel82pl temat w 1.8T
    tak miał czasami że ciężko kręcił
  18. azahiel82pl odpowiedział(a) na azahiel82pl temat w 1.8T
    Nie wiem ,ale ma wyczyszczoną miskę,smok olej czyściutki.Mechanik ma go wziąć na warsztat ale kiedy to nastąpi nie wiadomo bo oczywiście ma terminy na 4 miesiące do przodu....
  19. azahiel82pl odpowiedział(a) na azahiel82pl temat w 1.8T
    Filtr był zmieniany około miesiąc temu łącznie z olejem itp. Dolot turbina był sprawdzony urządzeniem podobno i jest wszystko ok wg mechanika.
  20. azahiel82pl opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam może ktoś miał problem podobny do mojego ? Auto pokonuje dziennie od poniedziałku do piątku min 300km problem pojawia się np po wyłączeniu silnika i próbie odpalenia go po minucie dwóch ....kręci jak na filmie. Ps druga dziwna przypadłość gdy dodam gazu zapala się ESP (przeważnie powyżej 4 tyś obrotów) po odpuszczeniu nogi z gazu samo gaśnie ? <(O_o)> Do tego czasami ostatni rzadko był taki dźwięk jak na drugim filmiku zaraz po odpaleniu auta przeważnie z rana mechanik twierdził że sprzęgło ,po wymianie jest nadal teraz twierdzi że ja są wałki rozrządu to tam jest łańcuch i że ten łańcuch jest naciągnięty ? odpalanie.mp4
  21. Dławik i chłodnica też nowe wsadzone.Po przejechaniu 1000tys mam podjechać w celu sprawdzenia układu.
  22. Pokazywał mi coś jak syfon a z parownika było dużo syfu i z całego układu ,koszt robocizna plus części około 2300zł.ale działa
  23. U mnie po wymianie ,do tego jeszcze dławik był zmieniany.Układ przelany 4,5 l płynu poszło na czyszczenie układu zobaczymy ile pociągnie
  24. U mnie dokładnie to samo tylko sprzęgło się nie zerwało i auto lawetą jechało do mechanika ) jutro auto do odbioru bo jest płukany itd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.