Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg1

  1. Na moje oko wyglada to dobrze,ja tez mam automata czterobiegowego i podonie przyspiesza,a przy jakiej predkosci ci przelancza na 4bieg?
  2. u mnie przy 100km 2000obr
  3. luz osiowy jest dopuszczalny
  4. greg1 odpowiedział(a) na RYSIU188 temat w Audi A4 B5
    moze to ci pomoze http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1516609.html#7411983
  5. ja odpowietrzalem zaczynajac od najdalej polozonego kola od pompy czyli prawy tyl pompujesz i odpowietrzasz dopoki plyn bez powietrza nie leci i tak wszystkie kola,tylko pamietaj zeby dolewac plynu miedzyczasie zeby znowu sie nie zapowietrzyl
  6. chcialem jeszcze dodac,ze mozna to wymienic bez odkrecania skrzynki z ecu,i sciagania tej dzwigni z silniczka(odpada ponowne ustawianie},troche gimnastyki,nic na sile i da rade
  7. ja wymiwnilem caly mechanizm bez silniczka,koszt nowego120zl i po bolu
  8. na zlodzieja nie ma mocnych,a jak chcesz to zainstaluj drugi alarm i go schowasz, gdzie ci sie podoba
  9. sprawdz kable i kostki przy skrzynce z bezpiecznikami, moze cos sie poluzowalo
  10. moze to ci pomoze http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1360002.html
  11. tu masz tez dobry opis ze zdjeciami http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=74452&highlight=wymiana+oleju+wspomaganiu
  12. a w jakim stanie sa klocki,u mnie sie jeden rozkleil i podobnie sie dzialo
  13. a po ile sa te wahacze?
  14. kolega pisal ze przy hamowaniu jest ok,czyli tarcze dobre
  15. u mnie zmienia biegi max 2200 obr
  16. popieram kolege
  17. greg1 odpowiedział(a) na greg1 temat w Audi A4 B5
    Wahacze to temat rzeka na tym forum więc poszukaj i poczytaj (o tych wahaczach z Twojego linku też jest temat). Pamiętaj o poprawnym montażu, wahacze dokręcamy jak auto stoi na kolach nie na podnośniku, to wydłuża ich żywotność, ja dowiedziałem się o tym z forum ale mój mechanik do dzisiaj tego nie wie albo nie chce wiedzieć Dzieki za podpowiedzi
  18. Dziekuje Wszystkim za odpowiedzi Pozd
  19. a ile trzeba wywalic w przyblizeniu na robocizne?
  20. moze baterie w pilocie ci sie rozladowaly
  21. greg1 odpowiedział(a) na greg1 temat w Audi A4 B5
    a taki zestaw dlugo posmiga http://allegro.pl/wahacze-zestaw-ruville-audi-a4-a6-superb-vw-passat-i1810965969.html
  22. greg1 odpowiedział(a) na greg1 temat w Audi A4 B5
    jesli komplet to moga byc te tansze,czy raczej brac cos firmowego?
  23. w koncu zamontowalem w zderzaku nie w dokladce,moze to nie wyglada rewelacyjnie ale za to dobrze dziala a o to chodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.