Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. To podaj dokładnie jakiej firmy kupiłeś i pomiary...
  2. Może kabel inny sprawdź pomiędzy tym carlink a autem. Dźwięk idzie to może kwestia ustawień obrazu (jeżeli ten box takie ma)?
  3. Czytaj ci napisałem wyżej...
  4. Zamienniki są naprawdę słabe, moim zdaniem nie warto. Słabiutki grzeją.
  5. I mnie spray pomagał ja chwilę niestety. Fakt że takie coś nie powinno mieć miejsca
  6. Dzieki za rady. Wolalbym jednak uniknac tych 10 k hehe
  7. Dziekuje za odpowiedzi. Tak ogolnie to te stronic chyba maja srednia opinie, jak z kims rozmawiam to czesty jest komentarz ze "uuu trzeba uwazac bo moze byc droga zabawa". Nie ma szczescie komentarzy ze to katastrofa. Chyba lepsza opinia ciesza sie jednak skrzynie BMW - choc maja skrzynie ZF, a przeciez (o ile to prawda) s-tronic tez tak naprawde jest produkcja ZF ?
  8. odpukac wszystko oki, jednak poprzedni wlasciciel mowil ze wymienial co 30k zamiast 60, wiec sie tez zastanawiam czy tez tak robic czy normalnie jak producent przewiduje co 60k razem z filtrami?
  9. piekna maszyna Gratki. Te allroady sa naprawde piekne.
  10. Jak ostatecznie sprawa sie wyjasnila? Naprawili na gwarancji czy jak? kurka to juz sie zaczynam bac bo ja w B9 mam chyba 0CK i przebieg 210k. Wiem ze wymieniane bylo kolo 2 masowe. Czy jest sens zmieniac olej co 30 tys zamiast co 60?
  11. Koalakm odpowiedział(a) na filss110 temat w Audi A4 B9
    no tu Cie zaskocze. Mowa o Q5 w najbogatszej wersji Prestige - wlasciwie wszystkie cuda - i tam wlasnie seryjnie byl 75Ah...
  12. Koalakm odpowiedział(a) na filss110 temat w Audi A4 B9
    Jeszcze co do AKU to zdziwiony jestem ze np. jak sprawdzalem w Q5 80a 2.0 TFSI 252KM seryjnie wkladaja wlasnie 75Ah. Natomiast jak sprawdzam na jakiejkolwiek stronie doboru aku - czy to Varta, Bosch, centra itp to nigdy tak "malego" nie pokazuje, zawsze wieksze....
  13. Koalakm odpowiedział(a) na filss110 temat w Audi A4 B9
    tego sie nie spodziewalem ze takie rzeczy choc mysle ze jak jest 75Ah i zalozymy 80 to wszystko bedzie dzialalo poprawnie
  14. Koalakm odpowiedział(a) na filss110 temat w Audi A4 B9
    o lol no wez nie gadaj. To niezle jaja. Czy to mozna z poziomu MMI zrobic ?
  15. Koalakm odpowiedział(a) na filss110 temat w Audi A4 B9
    jak to? Czy kodowanie ma tutaj jakiekolwiek znaczenie?
  16. Koalakm odpowiedział(a) na filss110 temat w Audi A4 B9
    Moze byc 80, byle rozmiarowo byl dobrany. Nie dales informacji jaki silnik itp.
  17. Bardzo prosze o rozkodowanie WA1BNAFY1J2117387 oraz WA1CNBFY8J2043024 Dziekuje z gory
  18. Jest moze jakis katalog dostepny?
  19. no tak wtedy oczywiscie warto taka kupic. Nie wiem tylko czy zwykly LED na USA i na EU bedzie mial te same oznaczenia - bo nie chcialbym przypadkiem kupic Matrixa hehe
  20. niekoniecznie - spece przerabiaja...
  21. no o taka odpowiedz mi chodzilo. Spryskiwacze co ciekawe tam w tych wersjach zawsze montuja. Ja nie mam zamiaru w takim razie przerabiac. Skoro jest LED to zostaje LED - chodzilo mi wlasnie o to czy przy zakupie (bo musze 1 lampe kupic) mozna obojetnie co kupic w sensie ze kupie matrix i tez bedzie ok (bez funkcji matrix). Teraz juz wiem ze nie - musze kupic zwykly LED i koniec. Dziekuje bardzo
  22. Czesc Prosze o pomoc / wyjasnienie kwestii rodzaju lamp (przednich) montowanych w Audi q5 80a (wersja od konca 2016 - 2019) Muskel chyba swego czasu ladnie ze zdjeciami wyjasnil odnosnie lamp do A4 B9 - tam byly 3 dodzaje: xenon, led i matrix led - fajnie bylo widac dokladnie ktora jest ktora na zdjeciach. Jak to jest w Audi Q5? Dolaczam zdjecia z lampami xenon i LED. Niestety nie potrafie sprawdzic, odroznic czy tam tez byla trzecia wersja LED MATRIX czy LED to zawsze MATRIX? Pytam odnosnie lamp w audi q5 z USA - tam w tych latach byl zakaz MATRIX wiec najbogatsze wersje mialy maksymalnie LED - no i czy to tak naprawde sa lampy MATRIX LED tylko oprogramowanie wylaczone funkcje MATRIX czy faktycznie zwykle LEDY? Idac dalej czy mozna "latwym" sposobem zamienic te LED z USA na LED Matrix i da sie zaprogramowac bez problemow?
  23. Auto extra. Gratulacje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.