Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    tu w audi ktos twierdzi ze zmienil region i juz moze do 230? Co sadzisz? ACC maksymalnie 153km/h - Forum Audi A6 / A7 Klub Polska A6KLUB.PL Czy to normalne, że na tempomacie mogę ustawć maksymalnie 153km/h? Gdzieś ustawia się jakiś limit? Mam wrażenie, że kiedyś mogłem ustawiać więcej
  2. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    nadal dla mnie maloistotne Choc oczywiscie dla niektorych moze byc SOS istotny choc nigdy tego nie mialem i trudno . myAudi tez malo znaczace Tego jestes 100% pewien? Bo gdzies chyba slyszalem ze raczej sprzetowo to jest to samo, a gosc od kodowania z ktorym gadalem (od konwersji) mowi ze w passatach czesto przekodowuje radary - w sensie soft zmienia zeby na aktywnym tempomacie sam zwalnial przed zakretem itp - ale ogolnie w kazdym razie mowil ze zmienia oprogramowanie w radarze. Nie pytalem o audi ale zapytam.
  3. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    eee tu bym nie przesadzal Muskel - na pewno nic kluczowego. W sumie co by mozna wymienic co nie dziala lub dziala inaczej?: 1. Asystent efektywnosci (teoretycznie nie wrzuca na luz - czyli tryb "żeglowania") 2. Jak ktos ma przyciski otwierania bramy - nie dzialaja bo inne czestotliwosci, zmiana to raczej gra nie warta swieczki - a szkoda, no ale tak jest 3. Aktywny tempomat do 145km/h - tak to max do ustawienia - ogolnie wystarcza, nie wiem czy mozna by to przekodowac? 4. W rocznikach przed 2022 nie uswiadczymy MATRIX LED - bo mieli zakazene ......
  4. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Auto widać w grudniu wylicytowane. Do włożenia trochę pieniążków. Cały przód, chłodnice, lampy. Trochę to będzie kosztowało. Zrobione będzie pewnie ok.
  5. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    A to oki :⁠-⁠) Też tak uważam
  6. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    No ja kupiłem swoją a4 z przebiegiem 190k i żyje - i tak jara mnie nią jazda. Coś w tym złego Twoim zdaniem? Jestem zadowolony a zwyczajnie nie było mnie stać na taką z mniejszym przebiegiem z tym wyposażeniem.
  7. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Tak fajna ta, ale pod dom raczej bliżej 90 chyba.
  8. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Tej chyba nie zarejestrujesz nu nas, patrz dokument sprzedaży.
  9. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    To nie są Prestige ;⁠-⁠)
  10. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    dokladnie i ma tytul "Q5 FY 2.0 TFSI 252HP"
  11. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    ja zawsze uwazam ze kazdy ma swoja opinie itp. Sa ludzie ktorzy auto z przerysowanym blotnikiem uwazaja za wypadkowe i juz takiego nie kupia. Dla mnie to akurat nie jest problem, nawet wymiana zderzakow, maski itp dopoki auto nie ma naruszonych elementow konstrukcyjnych. No ale sa tez osoby ktorym i to nie przeszkadza i naciagają "łapy" itd - dla mnie to juz bez sensu. No ale tak jak napisalem, kazdy ma swoje poglady i nalezy je szanowac
  12. no tylko potrzebuje chwili oddechu bo sie przeliczylem...
  13. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Pierwsza na moje zadna okazja, duzo poduszek wystrzelone - podsufitka do wymiany, zwykly ksenon - to nie jest wersja premium + Druga tez podsufitka - ja jakos sie tego obawiam. Osobiscie patrzylem jakby co zeby najwyzej jedna poduszka i to w kierownicy mogla byc wystrzelona, ale to oczywiscie wszystko da sie naprawic. Trzecia fajna, no ale cena tez juz troche jest mimo wszystko nie do konca wiem o jakich mowisz no ja mysle ze kolega przez kogos to chce sciagac??? Jezeli nie masz kogo ja przez mega dobrego przyjaciela i porzadnego czlowieka sciagalem. Wiem ze komus tak sciagal i chyba tylko 2 tys zl za to bral - auto do Ciebie pod dom i reszta zajmujesz sie sam. Jakbys chcial naprawiac u niego tez zaden problem, swietnie na iryginalnych czesciach robia auta - i jest to jego bardziej hobby, bo ma inna glowna prace. Jakby co pisz na priv.
  14. no taki jest plan, ale wiesz to w sumie wyjdzie dobrze z 1600 zl
  15. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    to spokojnie znajdziesz ladna sztuke. Cierpliwosci i na pewno sie uda. Napisz wymagania co musi miec, przy czasie moge tez popatrzec i Ci podsylac
  16. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    dokladnie tak jak napisales Dodatkowo auta z USA to zawsze mala loteria... tez trzeba wziac "male" ryzyko na siebie.
  17. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    no tak, ale tez nie mozesz porownywac do salon polska bezwypadek...
  18. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    to wszystko zalezy, gdzie naprawa i jakie czesci, czy sam duzo zrobisz czy nic itp. W przypadku tej mysle to bedzie od 15 - 25k - ale to wszystko zalezy, to szacunki.
  19. mam, poprosze o instrukcje oraz info abym czasem tego co mam nie usunal...
  20. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    hej. Tak widzialem wlasnie. Masakra sa te ceny teraz. Do ilu $$ max szukasz?
  21. Tak to jest dla mnie jasne, tylko w przypadku 1 kluczyka to wiesz jest problem troche, bo po kierowcy nr1 za chwile kierowca nr 2 otwiera tym kluczykiem auta, tak jak napisales przytrzymuje sobie przycisk "2" i fotel mu sie ustawia pod niego. Kierowca 2 konczy jazde, wysiada i zamuya auto. No i teraz jak przyjdzie kierowca 1 to musi tez "1" przytrzymac... bo ostatni jechal kierowca nr 2 i zamknal auto ze swoimi ustawieniami... Chodzilo mi o to zeby kluczyk zawsze pamietal ustawienia kierowcy nr 1 (bo jezdzi tym autem w 90%) a kierowca nr 2 od czasu do czasu. No ale juz rozumiemi ze zwyczajnie nie ma takiej opcji i przy kazdym zamykaniu auta kluczyk zapamietuje sobie obecne ustawienia... Przy okazji pytanie. W MMI przypisane do auta sa 2 kluczyki. Mamy tylko 1. Czy mozna usunac latwo ten 2?
  22. Czesc Mam ciekawe chyba zagadnienie. Otoz majac pamiec foteli i ustawien mozna zrobic tak aby kluczyk zapamietal dane ustawienia foteli i lusterek itp. Jednak czy mozna zrobic jakos tak zeby konkretny kluczyk zawsze ustawial to co zapamietano w "1" slocie ustawien? Bo z tego co sie zorientowalem to kluczyk zapamietuje zawsze przy zamknieciu auta jak bylo ustawione? Chodzi o sytuacje ze jest 1 kluczyk i 2 kierowcow. Na drzwiach zapamietani pod przyciskami 1 i 2. No ale rozumiem ze to nic nie daje bo jak 2 kierowca wysiadzie i zamknie auto to potem z tym samym kluczykiem jak przyjdzie 1 kierowca to i tak bedzie mial ustawiony fotel tak jak mial 2 kierowca. Chcialbym aby ten jedyny kluczyk zawsze przywracal ustawienia dla kierowcy nr 1. Czy jest tu jakies rozwiazanie?
  23. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    w weekend bede ogarnial i oczywiscie dam znac
  24. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    dlatego napisalem ze to zawsze kwestia wyborow i pieniedzy
  25. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Zobacz tu masz wersje prestige: https://www.copart.com/lot/67971162/salvage-2019-audi-q5-prestige-nc-mebane Ale cena tez bedzie pewnie podobna do tej co dales linka. No ale tu masz radary i head up Uderzona nie jest zle. To jest los, albo sie uda albo nie, w koncu jakas licytacje wygrasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.