Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Mam widze dokladnie taki sam model jak Ty, podobny przebieg - u mnie nie mam gwizdu - przy mocnym wcisnieciu pedalu slychac taki troche jakby pomruk (moze ze skrzyni) ale to nic przeszkadzajacego ani glosnego - mysle ze to normalne zachowanie
  2. jadac tez to slyszysz w srodku?
  3. Koalakm opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Czesc Jaki polecacie bagaznik dachowy do A4 B9 Avant? Wiem że dobra firma to thule, ale moze sa jakies warte uwagi tansze marki? Czy w przypadku dachu - panoramy sa jakies ograniczenia? Bede wdzieczny za porady.
  4. Hej, milo powitac
  5. no tak teraz patrze i faktycznie w benzynie problem, ale w dieslu mozna cos znalezc, no ale kolega niezbyt chce widac diesla. no tak rozumiem. A4 ogolnie nie jest duze to prawda, ale 2+2 i bagaznik dachowy to da rade, natomiast nie spodziewaj sie takiej przestronnosci co w CX9 - no to tego auta to nawet chyba Q7 bedzie mniejsze Miales duzy silnik wiec widac spalanie Ci nie straszne, bo 2.0 tfsi tak czy tak bedzie troche palic - cudow nie ma. W kazdym razie tak czy tak nalezy uwazac w tych rocznikach na te silniki TFSI - chodzi o branie oleju. Pamietaj kupujac zwrocic uwage czy nie ma jakichs dziwnych zapisow wylaczajacyh rekojmie w umowie. Zapytaj oczywiscie czy na pewno silnik nie bierze oleju, bo jak bedzie bral to zwrocisz - i tego sie trzymaj. Nie kupuj pod wplywem emocji, aut jest pelno, a dzis sprzedac ciezko.
  6. Tak z tymi silnikami roznie, choc niby po 2011 juz sporo poprawione, ale ja tez bym sie troche bal. Kolego to Twoje pierwsze Audi jak napisales wiec kilka porad moze sie przyda. W tej kwocie mozesz rozgladac sie za A4 B9 - tam juz jezeli chodzi o TFSI to juz silnik wolny od wady olejowej. Poza tym A4 B9 jest juz na nowej platformie - to inne auto, z systemami, mozliwymi radarami i naprawde swietnym wyposazeniem technologicznym. W mojej opini naprawde bardzo bardzo mocno sie zastanow. W tej cenie nie ma szans na B9 allroad niestety ale rozwaz powaznie zwykle A4 B9. Nie napisales tez jakie masz wymagania, co jest dla Ciebie kluczem. Napisz kilka slow, co dla Ciebie to MUST HAVE itp.
  7. Helo. Fajne autko wybrales Bedziesz zadowolony
  8. Uwazam ze jak najbardziej mozesz zastosowac. Ja mam zamiar zastosowac tasme membranowa.
  9. A to tego nie wiedziałem. Ja wchodzę na stronę producenta oleju wybieram auto i mam wyniki. Na liqui moly i Castrol podają 5w/30.
  10. a to to nie Wymieniam co 15k. Nie mozesz porownywac uzycia innego oleju (ktory nie jest rekomendowany przez producenta) do zmiany interwalu. Wybor oleju o innych parametrach anizeli zaleca producent silnika moze doprowadzic pewnie nawet do zatarcia silnika, natomiast skrocenie interwalu nie moze zrobic nic zlego - wiec sarkazm nie zadzialal
  11. Dzięki za info. Wygląda jednak że chyba można je zmieniać między modelami.
  12. Też tak uważam. Ja leje jak producent przykazał i wybrałem liqui moly 5w/30 i jest git ?
  13. Za rady bardzo dziekuje Olej leje Liqui moly wiec chyba tez ok, ale pytanie dotyczylo mozliwosci zastosowania ceratec Dziekuje bardzo za odpowiedz. Czy dolewasz tez plukanki przed zmiana bo tez sie zastanawiam.
  14. no tak daleko nie patrzylem - w kazdym razie poznalem goscia co robil konwersje w innym i w moim tez cos mi zmienial i powiedzial ze sama robota i kodowanie by wzial chyba 300 zl. Czyli ja kupic musze lampy tyl + 300 zl. Masz racje ze jakis kabelek mowil ze trzeba dodatkowo poprowadzic - no ale to juz w tej cenie bylo. kurcze no to cenna informacja w sumie - bo potem faktycznie ubezpieczalnie nas cykac moga. Inna zabawa jest na pewno w przypadku gdy jest inny sprawca i z jego OC - wtedy nie moze to miec zadnego znaczenia - placic musza za to co zostalo uszkodzone i nie jest wazne czy bylo w VIN czy nie.
  15. a to jaja - przeciez nie maja zadnego chyba prawa odmowic - no chyba ze ubezpieczajac AC byly zdjecia i na aucie byly inne felgi - wtedy fakt moga powiedziec ze inna bylaby kwota ubezpieczenia itp. Jezeli natomiast tak ubezpieczales ze auto mialo te felgi to kompletnie nie rozumiem. No oczywiscie musisz miec pewnie jakis dowod (zdjecia?). Widac na przyszlosc ubezpieczajac o takiej "zmianie" warto poinformowac bo to faktycznie podnosi wartosc auta. tez o tym myslalem - wiem ze z tylem jest duzo mniej zabawy, ale z przodem to juz wlasnie wiecej, wiec moze kiedys najpierw zrobie tyl
  16. Czesc Planuje dolac Cera Tec Liqui Moly do mojego silnika. Jednak przy opisie tego produktu jest napisane: "Uwaga: Nie nadaje się do użytku z mokrymi sprzęgłami!" Dlatego chcialem napisac czy do mojego silnika moge to wlac czy nie? Podobnie przy okazji czy do Audi Q5 2018; 2.0 TFSI (252KM) tez moge to wlac? Caly czas chodzi mi o ten zapis "Uwaga: Nie nadaje się do użytku z mokrymi sprzęgłami!" Bede wdzieczny za odpowiedz.
  17. kupilem ten przelacznik o ktorym byla wczesniej mowa i polecam. Nie bylo drogo, ja wzialem tutaj do 2 aut i dziala super. W zestawie blaszki do wyjecia itp. Moge smialo polecic: Samochód automatyczny Stop Start układ silnika Off czujnik sterowania urządzeniem dla Audi A4 B9/A5 F5 /A3 8V/Q5 FY/Q3 8U F3/Q2 S4 S5 RS4 RS5| | - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM
  18. Kolego zadaj sobie trud i przeczytaj caly temat - znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania
  19. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    A to jak brak kluczy i stan silnika niewiadomo to lepiej odpuscic
  20. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    15 - 20k
  21. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    No i cena finalna $12,200 - liczylem ze ciut taniej bedzie, no ale jak widac ceny poszly ostro w gore
  22. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    tak racja, szok co sie dzieje. A Szacuja ze jak juz same elektryki beda produkowane to nasze spalinowki dopiero dostana ceny....
  23. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    11,5 - ale tez przebieg ponad 130k, no i fakt ze to byly czasy covidowe i byl przestoj duzy
  24. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    czasami uda sie taniej. Oczywiscie masz racje ze jak ladna, malo uderzona, i maly przebieg to raczej nie ma szans na kolo 10 - 11k
  25. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    no wlasnie przez przebieg i troche ma do porobienia - ale warto i tak chyba, no chyba ze jednak nacisk jest na przebieg do 60k km to wtedy bedzie ciezko cos kupic w okolicach 10k.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.