Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. ahh rozumiem, dzieki. Czy to AH jest zawsze automatycznie aktywne? W sensie rano wsiadam ruszam i sie zatrzymuje i wtedy AH dziala? czy nalezy go przyciskiem pierwszy raz uruchomic?
  2. Rozumiem ze na pewno dobra i obowiazkowa praktyka jest aby przed jakimkolwiek kodowaniem zapisywac biezacy stan. Czy robiac pelen autoscan i zapisujac = tym samym zapisuje wlasnie wszystkie kodowania we wszystkich sterownikach? W tym poradniku na yt gosc w 12.49 pokazuje aby wpiac tam ten bialy kabelek aby zasilic kamere. Nie do konca rozumiem, bo tam on wklada tez jakis bezpiecznik ?, (wczesniej pokazuje ten bezpiecznik na takim krotkim kabelku?)
  3. Ja jeszcze jestem przed montowaniem AutoHold, ale opisywalem ze czasem mam taki komunikat jak Ty. Zauwazylem ze to sie dzieje jak auto jest zimne, szczegolnie w chlodne dni, jak jade na ACC i to ACC zatrzyma auto to czasem wlasnie pojawia sie ten komunikat. Co Ciekawe jak jest cieplo to ten problem nie wystepuje. Wiesz co dokladnie zrobili Ci za soft?
  4. Czyli troche tego bylo? Oddzielnie wiazka w zderzak i oddzielnie do bcm. Mozna wiedziec ile Cie to uczynilo?
  5. dzieki za info Rozumiem ze zmieniales wiazke w zderzakach? Natomiast czy wystarczy wiazke zmienic i dolozyc czujniki a dalsze czesc instalacji jest juz ok? Chodzi mi o miejsce gdzie na przyklad z przodu jest miejsce gdzie wiazka jest wpinana w kostke - czy ta kostka dalej ma juz instalacje przygotowana pod 6 czujnikow czy dalej tez do bcm tez nalezy dokladac wiazki?
  6. Hej 1. Czy mając czujniki 4 przód i 4 tyl można dołożyć te boczne? Nie mam żadnej kamery. Duże mmi plus.
  7. Dziękuję
  8. Oki będę studiował jeszcze raz.
  9. Pytanie byc moze smieszne, ale jezeli w instrukcji piszesz ze jakis przewod "wpinamy" w kostke to zauwazylem ze np. przy hamulcu recznym zdejmujesz kawalek tego przewodu i dolutowujesz / dolaczasz przewod i izolujesz. Czy w innym przypadkach w tej instrukcji faktycznie wpinamy (czytaj wkladamy) kabelek w kostke? W sensie jest tam wolne miejsce? Czy nadal mostkujemy z jakims kablem? Samo wpiecie w kostke to rozumiem ze musi byc odpowiednia koncowka na kablu? Jeszcze tylko chce sie upewnic bo w instrukcji piszesz ze potrzebujemy: przewody naprawcze 5 sztuk, 20 cm każdy z zarobionymy pinami po obu stronach do kostki przycisku Auto Hold Dwa przewody na wiązkę o długości ok. 2m każdy. a tak naprawde rozumiem ze potrzebujemy 2 przewody do polaczenia kostki hamulca z kostka AutoHold oraz 2 przewody od AutoHold do kostek BCM = co daje w sumie 4 przewody tak?
  10. Brawo Muskel - dzieki za instrukcje Szkoda ze cena wysoka za ten komplet - no ale coz
  11. Hej Mam 2 pytania: 1. Ogolnie autohold to "asystent ruszania pod górkę", czy ten system tez wspomaga przy jezdzie w korku? czy w jakichs innych sytuacjach - bede wdzieczny za opis. 2. Czy zakup przycisku i tej wiazki bedzie wystarczajacy? allegro.pl ALLEGRO.PL czy lepsza taka wiazka?: Dla Audi Q7 4M A4 B9 automatyczny przełącznik wiązki przewodów|Przewody, adaptery i gniazda| - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  12. jeszcze dopytam, czy taka wymiana z tradycyjnych na LED bedzie ok? W sensie z tego co wyczytalem wazne aby zarowka miala oznaczenie ze ma wbudowany Canbus, wtedy rozumiem ze nie powinno byc problemu z bledami, na przyklad kierunki mam oryginalnie zwykla zarowka PY21W to czy bez problemu powinienem moc wymienic na np: allegro.pl ALLEGRO.PL
  13. Chcialem sie jeszcze upewnic. Czy wgrywajac ten powyzszy zestaw, aktualizujemy zwyczajnie tylko mapy czy tez w jakiejs czesci oprogramowanie MMI czy jakies inne systemy? Czy wgranie tej aktualizacji moze miec jakis wplyw na dzialanie kamery, czujnikow parkowania itp. (mam pewien problem i najwyzej opisze w odrebnym temacie)?
  14. no tez tak moze byc, w kazdym razie kluczowe jest ze mozna zapuscic aktualizacje i zgasic auto - mysle ze zamknac pewnie tez.
  15. no raczej tak Zapuscilem aktualizacje, zgasilem auto (nie zamykalem drzwi). Po 50 minutach wsiadam, odpalam auto i sie wszystko odpalilo, pojawil sie komunikat ponownie aktualizacja MMI w Toku (juz dokladnie nie pamietam, czy czasem nie bylo "wznawiam" cos - ale nie wiem) i patrze a on od nowa idzie - ten pasek postepu, i po chwili przeskoczyl na ponad polowe i jechal dalej az skonczyl. Wiec na moje jakby zamrozil w jakims momencie i potem przy odpaleniu dokanczal... Ogolnie wazne przeslanie jest takie - ze nic zlego nie powinno sie stac jak zgasisz auto podczas aktualizacji, dokonczy pozniej albo dokonczy i tak
  16. mysle ze to inteligentnie jest zrobione, np. w zaleznosci od naladowania aku itp
  17. Zrobilem i jednak po pewnym czasie przerywa i sie wylacza - ale potem przy odpaleniu auta "wznawia" wgrywanie.
  18. Czy jest opcja uzyskania schematu samej tej lampy? Wyglada na to ze wiazka jest ok, zarowka ok, ale nie swieci zarowka cofania. Dziwne ale widac mozliwe ze w samej lampie cos poszlo? Jezeli bede mial schemat sprawdze przejscia, choc w sumie bez schematu tez cos wymysle, bede wszystkiepiny sprawdzal kolejno - ale jezeli to nie problem ze schematem to poprosze
  19. oo to bardzo cenna informacja Dzieki Muskel
  20. Sluchajcie ktos moze wie: aktualizacja tych map to dosc dlugi proces, czy w trakcie aktualizacji mozna zgasic auto i je zamknac? Czy proces wtedy sie dokonczy?
  21. najwazniejsze tez jaki tam silnik dokladnie, pocztytaj zebys nie wtopil w "olejowóz": Silnik 2.0 TSI / TFSI - opinie, awarie - MotoryzacyjnyBlog.pl MOTORYZACYJNYBLOG.PL Sprawdź jaki silnik 2.0 TSI/TFSI warto wybrać - która generacja jest całkowicie bezawaryjna, a która bardzo awaryjna.
  22. Tak, powinno. i rozumiem ze przy LED juz nie ma tego problemu ze albo doswietlanie albo przeciwmgielne?
  23. Proszę o rozkodowanie i dziękuję WA1CNAFY2J2223710
  24. a nie to zle sie zrozumielismy, ja mam w aucie 7, ale te konwertery sa na 13 (rozumiem ze jak juz to brac 13 pin, bo tez sa 7 na 7 i 7 na 13) Kuli nie bylo, wiec musze wlasnie kupic. Ogolnie plan jak napisalem mam na przyczepke bardzo sporadycznie. czyli kupic musiales caly stelaz itp? czyli cos takiego? Używane - 800 PLN, , - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Części samochodowe Do tego pewnie by trzeba to? Audi Q5 FY 80A instalacja wiązka haka 5MO907383D hak elektryczny Kępno • OLX.pl WWW.OLX.PL 350 zł: 350 zł: AUDI Q5 80A AUDI Q5 FY od roku 2017 Nowa instalacja elektryczna haka do podłączenia od instalacji haka do modułu Audi Q5 80A rok 2017 - Elektrycznie otwierany hak Audi Q5 Hak holowniczy...
  25. Bardzo dziekuje za odpowiedz Wiesz w Q5 to jest "schowane" i nie wystaje wlasnie. Ja potrzebuje sporadycznie do podpiecia przyczepki, wiec dlatego rozwazam kupienie tej kulki i adaptera, tym bardziej ze odpisales (za co dziekuje) ze auto wyczuje po podlaczeniu ze ma przyczepke. Konwertery sa wlasnie na 13 pin. Zastanawiam sie jak u nich to wyglada w sensie tego haka - skoro ta instalacja jest oryginalna Audi na USA, to tez musza miec taki wsuwany hak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.