Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. No dlatego szkoda czasu na to ogloszenie - kombinowanie handlarza a to nie wiedzialem nawet ze tak mamy w PL z okresleniem "bezwypadkowy"....
  2. Czytaj na jakie pytanie byla odpowiedz! Pytanie brzmialo Nadal moje odpowiedz jest prawdziwa! Wiec naucz sie czytac odpowiedz ale na postawione pytania gdzie je zacytowalem i na to pytanie odpowiedzialem. nie zgodze sie, w takim aucie lampy zderzak i maska to za malo na szkode calkowita - moze w USA by to przeszlo ale raczej nie w PL. Nadal uwazam ze najbezpieczniej trzymac sie z daleka. Ogloszen jest pelno.
  3. nie da sie - chyba ze jak kolega wspomnial jakas "kombinacja". Bardzo dobrze ze wykupiles raport - zawsze zachecam - to maly koszt w stosunku do tego co mozesz wtopic. Trzymaj sie od tego auta z daleka.
  4. Tak trochę niskie te obroty masz rację, no ale cóż zrobić, jedynie faktycznie na s, choć jakos daje radę na d, kwestia przyzwyczajenia. Spalanie oki.
  5. No tak czuję że ten co masz jest uwalony...
  6. oczywiscie ze nie byles. Twoja sprawa co zrobiles. a jak oni stwierdzili ze nie zostal wymieniony???? Napisz ze zostal wymieniony, dowodu zakupu juz dawno nie masz bo zgubiles.
  7. no z biegiem czasu takie objawy to znak na poczatek konca dwumasy... Natomiast z uwagi na normy spalin i samo spalanie to tak to niestety jest ze bardzo szybko zmienia biegi - faktycznie moglby troche wyzej z obrotami. Ja ogolnie jezdze spokojnie na D i nie jest zle - choc u mnie dwumasa juz byla wymieniana przez poprzedniego wlasciciela.
  8. no wlasnie i niestety kto wie czy on jest na pewno ok?
  9. ale to masz uzywany czy nowy?
  10. a nie masz czasem standardowego przypadku ze masz zalany ten sterownik (jak opisano w tym temacie) i nalezy go wymienic?
  11. Koalakm odpowiedział(a) na Kevirek temat w Audi A4 B9
    tez sie zastanawialem czy pasazer i tak od srodka otworzy i moze wysiasc? a to jest spoko
  12. Koalakm odpowiedział(a) na Kevirek temat w Audi A4 B9
    Ooo myślałem że to nie jest możliwe...
  13. To właśnie moim zdaniem najważniejsze.
  14. heh oki postaram sie pamietac jakos
  15. ja tez ten sposob
  16. i to mozna zrobic za pomoca VCDS?
  17. Czy w przypadku koniecznosci czyszczenia DPF - czyli oddania do firmy ktora sie tym zajmuje - to po ponownym zamontowaniu wystarczy wlasnie zrobic adaptacje czujnika cisnien czy konieczne jest zrobienie czegos jeszcze (w sensie adaptacji / ustawien)? Czy komp sam bedzie widzial ze DPF jest czysty itp?
  18. coraz lepsze pomysly A tak serio to trzeba uwazac no i AC miec i sie nie martwic na zapas.
  19. no tez mozna, jaki to koszt?
  20. tak tez raczej mysle ze nowsze. tez mysle ze tak jest, natomiast to kwestia dbania o kluczyk, kupienia etui blokujacego sygnal - w domu w etui, jak wysiadasz i zamkniesz auto takze kluczyk do kieszonki w etui blokujacy sygnal - nalezy sie tego nauczyc moim zdaniem.
  21. no to jak masz takie podejscie uwazam ze sie nie zastanawiam i patrz za Audi. Audi z przebiegiem 60 tys zadbane = nowe audi. Inaczej zawsze mozesz miec niedosyt ze jezdzisz seatem zamiast audi...
  22. dlatego to wlasnie Audi (segment PREMIUM) a nie Cupra Jezeli dla kolegi wieksza wage ma wyciszenie (np. dla mnie to bardzo wazne) i akcenty premium to wezmie A5. Jezeli natomiast za ta sama kwote chce nowszy rocznik i mniejszy przebieg kosztem "jakosci" (to wezmie Cupre). Zreszta to zawsze jest odwieczny temat. Zawsze marka premium bedzie drozsza, ale tez powinna byc lepiej wykonana itp. Ja mialem podobnie, kupujac, albo Passat albo A4 - tez dylematy, Passat wiekszy, rok mlodszy itp, ostatecznie wybralem Audi i sie ciesze z wyboru i roznica jest.
  23. za tym autkiem przemawia oczywiscie "nowosc" oraz wygoda wsiadania / wysiadania - jest to jednak wyzsze auto od A5 Nie napisales o ktorym TFSI myslisz, ile KM (190 / 204 / 245 / 265) ? za tym autem przemawia jakosc, "prestige" i dzialajace w nim systemy bezpieczenstwa. Co do wygladu to juz kwestia gustu. Tutaj jednak koniecznie quattro, szczegolnie jezeli bedzie silnik > 200KM Widze ze masz A5 2015, wiec juz masz jakies zdanie na temat tego auta. No coprawda tutaj przesiadasz sie na nowa platforme A5, jest faktycznie duzy postep. Natomiast cupra to jakby nie bylo bardzo ladne auto, zyskalo bardzo wiele zwollennikow. Niestety nie mialem okazji jechac. Zdecydowanie musisz odbyc jazde testowa (obydwoma!), poogladac testy na YT obu aut. Koniecznie zrob liste wyposazenia jakie MUSISZ MIEC! - wtedy zobacz dokladnie cenowo jak sprawy sie maja.
  24. Muskel zobacz jak mozesz czy na tych zrzutach jest ten nr wersji o ktory pytasz. Jakies loga mam, ale chyba na DAB.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.