Treść opublikowana przez Koalakm
-
Audi a4 b9 avant. Mam raport DNA, co sądzicie...
No dlatego szkoda czasu na to ogloszenie - kombinowanie handlarza a to nie wiedzialem nawet ze tak mamy w PL z okresleniem "bezwypadkowy"....
-
Audi a4 b9 avant. Mam raport DNA, co sądzicie...
Czytaj na jakie pytanie byla odpowiedz! Pytanie brzmialo Nadal moje odpowiedz jest prawdziwa! Wiec naucz sie czytac odpowiedz ale na postawione pytania gdzie je zacytowalem i na to pytanie odpowiedzialem. nie zgodze sie, w takim aucie lampy zderzak i maska to za malo na szkode calkowita - moze w USA by to przeszlo ale raczej nie w PL. Nadal uwazam ze najbezpieczniej trzymac sie z daleka. Ogloszen jest pelno.
-
Audi a4 b9 avant. Mam raport DNA, co sądzicie...
nie da sie - chyba ze jak kolega wspomnial jakas "kombinacja". Bardzo dobrze ze wykupiles raport - zawsze zachecam - to maly koszt w stosunku do tego co mozesz wtopic. Trzymaj sie od tego auta z daleka.
-
Obsługa skrzyni biegów S-Tronik
Tak trochę niskie te obroty masz rację, no ale cóż zrobić, jedynie faktycznie na s, choć jakos daje radę na d, kwestia przyzwyczajenia. Spalanie oki.
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
No tak czuję że ten co masz jest uwalony...
-
Jak się ma szkoda z OC sprawcy do starej szkody z AC
oczywiscie ze nie byles. Twoja sprawa co zrobiles. a jak oni stwierdzili ze nie zostal wymieniony???? Napisz ze zostal wymieniony, dowodu zakupu juz dawno nie masz bo zgubiles.
-
Obsługa skrzyni biegów S-Tronik
no z biegiem czasu takie objawy to znak na poczatek konca dwumasy... Natomiast z uwagi na normy spalin i samo spalanie to tak to niestety jest ze bardzo szybko zmienia biegi - faktycznie moglby troche wyzej z obrotami. Ja ogolnie jezdze spokojnie na D i nie jest zle - choc u mnie dwumasa juz byla wymieniana przez poprzedniego wlasciciela.
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
no wlasnie i niestety kto wie czy on jest na pewno ok?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
ale to masz uzywany czy nowy?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
a nie masz czasem standardowego przypadku ze masz zalany ten sterownik (jak opisano w tym temacie) i nalezy go wymienic?
-
System Keyless w A4 B9
tez sie zastanawialem czy pasazer i tak od srodka otworzy i moze wysiasc? a to jest spoko
-
System Keyless w A4 B9
Ooo myślałem że to nie jest możliwe...
-
Kradzieże Audi A4
To właśnie moim zdaniem najważniejsze.
-
zapalanie 2.0 TDI przyciskiem start/stop
heh oki postaram sie pamietac jakos
-
zapalanie 2.0 TDI przyciskiem start/stop
ja tez ten sposob
-
Stan filtra DPF w A4 B8 2.0TDI
i to mozna zrobic za pomoca VCDS?
-
Stan filtra DPF w A4 B8 2.0TDI
Czy w przypadku koniecznosci czyszczenia DPF - czyli oddania do firmy ktora sie tym zajmuje - to po ponownym zamontowaniu wystarczy wlasnie zrobic adaptacje czujnika cisnien czy konieczne jest zrobienie czegos jeszcze (w sensie adaptacji / ustawien)? Czy komp sam bedzie widzial ze DPF jest czysty itp?
-
Kradzieże Audi A4
coraz lepsze pomysly A tak serio to trzeba uwazac no i AC miec i sie nie martwic na zapas.
-
Kradzieże Audi A4
no tez mozna, jaki to koszt?
-
Kradzieże Audi A4
tak tez raczej mysle ze nowsze. tez mysle ze tak jest, natomiast to kwestia dbania o kluczyk, kupienia etui blokujacego sygnal - w domu w etui, jak wysiadasz i zamkniesz auto takze kluczyk do kieszonki w etui blokujacy sygnal - nalezy sie tego nauczyc moim zdaniem.
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
- Audi a5 vs cupra
no to jak masz takie podejscie uwazam ze sie nie zastanawiam i patrz za Audi. Audi z przebiegiem 60 tys zadbane = nowe audi. Inaczej zawsze mozesz miec niedosyt ze jezdzisz seatem zamiast audi...- Audi a5 vs cupra
dlatego to wlasnie Audi (segment PREMIUM) a nie Cupra Jezeli dla kolegi wieksza wage ma wyciszenie (np. dla mnie to bardzo wazne) i akcenty premium to wezmie A5. Jezeli natomiast za ta sama kwote chce nowszy rocznik i mniejszy przebieg kosztem "jakosci" (to wezmie Cupre). Zreszta to zawsze jest odwieczny temat. Zawsze marka premium bedzie drozsza, ale tez powinna byc lepiej wykonana itp. Ja mialem podobnie, kupujac, albo Passat albo A4 - tez dylematy, Passat wiekszy, rok mlodszy itp, ostatecznie wybralem Audi i sie ciesze z wyboru i roznica jest.- Audi a5 vs cupra
za tym autkiem przemawia oczywiscie "nowosc" oraz wygoda wsiadania / wysiadania - jest to jednak wyzsze auto od A5 Nie napisales o ktorym TFSI myslisz, ile KM (190 / 204 / 245 / 265) ? za tym autem przemawia jakosc, "prestige" i dzialajace w nim systemy bezpieczenstwa. Co do wygladu to juz kwestia gustu. Tutaj jednak koniecznie quattro, szczegolnie jezeli bedzie silnik > 200KM Widze ze masz A5 2015, wiec juz masz jakies zdanie na temat tego auta. No coprawda tutaj przesiadasz sie na nowa platforme A5, jest faktycznie duzy postep. Natomiast cupra to jakby nie bylo bardzo ladne auto, zyskalo bardzo wiele zwollennikow. Niestety nie mialem okazji jechac. Zdecydowanie musisz odbyc jazde testowa (obydwoma!), poogladac testy na YT obu aut. Koniecznie zrob liste wyposazenia jakie MUSISZ MIEC! - wtedy zobacz dokladnie cenowo jak sprawy sie maja.- Mapy MIB w Audi A4 B9
Muskel zobacz jak mozesz czy na tych zrzutach jest ten nr wersji o ktory pytasz. Jakies loga mam, ale chyba na DAB. - Audi a5 vs cupra