Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Tu jeszcze dodam mysle wazne info, o ktorym kiedys w jakims temacie pisalismy juz, pamietam Muskel radzil aby auta chyba nie ryglowac aby sie na pewno wgralo - jakos tak chyba Wiec ogolnie z doswiadczenia teraz, sam to sprawdzilem i po zapuszczeniu aktualizacji nie musiscie sie niczym przejmowac (byleby tylko nie wyciagnac karty ze slodu dopoki cala aktualizacja sie nie ukocnczy - bo nie wiem co sie stanie). W kazdym razie po zapuszczeniu aktualizacji mozecie dowolnie uzytkowac auto - w sensie zamykac i zapominac o nim na 2 dni - aktualizacja i tak bedzie postepowac w miare "aktywnosci" auta. Skad powyzsza wiedza? Wsiadlem rano do auta, zapuscilem aktualizacje, dojechalem do pracy, aktualizacja miala 40%. Zgasilem auto zaryglowalem. Po 8h pracy wracam odpalam i jade, po dluzszej chwili pojawia sie info ze bedzie aktualizowal i ze mozna korzystac nadal z MMI - mysle sobie o czyli jednak od nowa bo nie dokonczyl - alei patrze a tu pokazuje 65% i idzie dalej - wiec zwyczajnie widac wszystko sie uspilo jak bylem 8h w pracy i potem zwyczajnie wznowil aktualizacje (uspilo sie widac po jakims czasie bo bo od 40 do 65% jeszcze sobie wgral przed "uspieniem").
  2. nie wiem jak bylo w B8 ale w B9 jest super uwazam, szczegolnie jezeli rozgladasz sie za benzyniakiem to na pewno nie bedziesz mial podstaw do narzekania na jakikolwiek halas. Natomiast oczywiscie ze A6 musi byc bardziej komfortowe od A4 - tu na pewno "rozmiar" ma znaczenie. Natomiast na pewno roznica bedzie miedzy A4B9 a A6C8 - bo jezeli chodzi o A6C7 to jezeli chodzi o wyciszenie to A4B9 na pewno nie ustepuje. Tu wiesz nawet nie chodzi o to ze nie bedziesz mial na wyposazeniu - w sensie czesc dostajesz juz w standardzie jednak - jak Pre sense, inne rzeczy (niektore) wystarczy aktywowac (czytanie znakow, automatyczne swiatla) bez koniecznosci dokladania sprzetu. Dalej masz mozliwosc doposazenia Natomiast zawsze bedzie tak ze kupujac starsze rocznikowo auto bedziesz mogl za te 100k kupic sobie to auto z lepszym wyposazeniem kosztem "starosci". Czyli kupisz Audi A6C7 w roczniku 2014 w S-line, z mocnym 3.0 i z bogatym wyposazeniem (ale pamietaj ze juz sam wyswietlacz centralny trąci "myszką") lub za te same 100k kupisz A4B9 z 2017 mysle z podobnym wyposazeniem z mocnym silnikiem 2.0 TFSi (252KM) lub A4B9 moze z 2019 (juz po liftingu) z dobrym wyposazeniem ale nie pelnym. Wybor nalezy do Ciebie
  3. wszystko zalezy na czym NAJBARDZIEJ Ci zalezy- czy na nowszej technologii, czy na wiekszym aucie (komforcie)...
  4. a faktycznie chyba masz racje. W takim razie A6 lub F10 - wieksze auta
  5. Z wybranych S4B9 albo A4B9. F10 i A6 to co prawda wyzsza klasa - ale starsza technologicznie.
  6. Pobieraj, wszystko ok, wgrane w 2 autach.
  7. pobralem jeszcze raz na NAS i sie rozpakowuje widze - wiec wyglada na to ze jest ok wszystko. Rozpakowane - czyli ok potwierdzam.
  8. zle sie wyrazilem, przy wypakowywaniu pojawia sie blad... miejmy nadzieje ze to wina NAS a nie archiwum, no ale tak jak pisalem sprawdze w domu.
  9. Pobralo 26,2 GB ale nie moge rozpakowac - tyle ze na NAS, wiec zobacze w domu na kompie...
  10. w sumie mialem tez tak w Q5 - tyle ze tam to latwiej bylo zdiagnozowac bo co chwile szalal czujnik, a tu jest jakby sporadycznie bardziej - ale sprawdze dzieki.
  11. tak to zawsze jest przod, musze zwrocic uwage, choc wczoraj sie nie odezwalo, wiec nie jest to zawsze, ale jednak sie zdarza - co bywa troche denerwujace. Sprawdze i dzieki za podpowiedz, bo rozumiem ze u Ciebie nigdy takie przypadki nie maja miejsca?
  12. Czesc Postanowilem zapytac czy byc moze tez macie podobne zachowanie czujnikow parkowania. Mam czujniki przod i tyl. Te czujniki jak wiece same potrafia sie aktywowac jak normalnie jadac w korku dojade ze blisko samochodu... i to jest bardzo fajne rozwiazanie - nie musze recznie ich zalaczac w takich sytuacjach. Natomiast ja zauwazylem ze one lubia same sie zalaczyc kiedy tak naprawde nie powinny... tzn nic nie ma w promieniu 2 - 3m a one nagle sie potrafia zalaczyc (w sensie tak jakby ktorys jednak stwierdzal ze jest blisko czegos). Czasami nawet na czerwono dany czujnik. Jest to sporadczyne, ale nie tak sporadyczne gdyz dzieje sie to wlasciwie kazdego dnia jak jade w korku akurat... Jak to wyglada u Was? Czy tu potrzeba cos sprawdzac? Bede wdzieczny za porady i wasze spostrzezenia.
  13. Dzieki. Muskel to czekamy na link
  14. teraz jakos powinna pojawic sie aktualizacja map?
  15. Czesc Sprawdze to choc nie do konca rozumiem. Jaki masz wyswietlacz miedzy zegarami? ten duzy czy maly prostokatny? Przy duzym masz zakladki, i w jednej z zakladek jest ksiazka kontaktow, ale mozna to przelaczyc przyciskiem na kierownicy na liste ostatnich polaczen - jedyne co zaobserwowalem to niestety nie pamieta ze ostatnio mialem liste polaczen i zawsze tam domyslny widok jest ksiazi (choc wolalbym listy polaczen, lub ulubionych kontaktow - moze ktos zna na to sposob?).
  16. hmm tego jestes pewien na 100%? Rozumiem ze sprawdzales ustawienia dzwieku, surround, ostrosc itp?
  17. a tak o tym czytalem, ale o Bangu nic nie bylo raczej
  18. a aktualizacja MMI moze miec? czy na pewno ma? Czy to da sie zweryfikowac?
  19. ahh no to spoko, bo nie wiem ile w tym prawdy ale niby lepiej ten oryginalny lac....
  20. Tankujesz na stacji rozumiem (ja kupuje oryginalny VW)? Czy tam ten pistolet tez sam odbija tak jak benzynowy?
  21. ahh czyli to pokazuje ile mniej wiecej mam w zbiorniku jeszcze ad blue. Zmylilo mnie to ze u Ciebie jest 24 - czyli tyle ile ma zbiornik, znaczy ze masz pelno
  22. to juz w polifcie nie musi byc 2 portow usb w podlokietniku?
  23. Zastanawia mnie co oznaczaja dokladnie pozycje dotyczace: Pojemnosci zbiornika srodka redukujacego - wychodzi ze mam 15L? a z VIN wychodzi ze mam: Dodatkowy zbiornik SCR - FK2 - Z dodatkowym zbiornikiem SCR (24 l)
  24. Kto tu wymysla problemy na sile???? Nikt nie pisal o przepasci i nikt nie pytal czy ktos dojedzie do celu... czytaj jakie pytanie zadal autor tematu i watek ze zrozumieniem. Muskel napisal ze Ledy swieca "TROCHĘ" slabiej i tyle i to prawda.
  25. takze potwierdzam z doswiadczenia tak tez o tym wlasnie kiedys myslalem, ze moze byc problem. Natomiast nie powinno byc problemu z OC sprawcy - musza doporowadzic auto do stanu z przed kolizji, a mamy prawo upgradowac na oryginalnych czesciach auto. Chyba podobnie powinno to zadzialac z AC. Natomiast w przypadku naprawy w ASO nalezy wtedy im zwrocic uwage ze byla taka przerobka i tez powinno to uwzglednic przy sterownikach - najlepiej nie dotykac ich Ogolnie to jakbym na LED mial zmieniac to tylko tyl aby miec lampy ledowe z dynamicznym kierunkiem - a to o wiele wiele tansza zabawa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.