Treść opublikowana przez Koalakm
-
Problem z CarPlay w A4 B9
a to faktycznie dosc dziwny problem. Niestety ja uzywam AA, nie sprawdzalem nawet Car play (nie mam iphone), ale wydaje sie ze jezeli jedno dziala to powinno i drugie...hmm Ja po aktualizacji AA dzis mialem dokladnie taki sam efekt, zaznaczasz i sie odznacza... no zobacze pozniej to napisze, choc tu cos czuje masz inny przypadek bo na wielu urzadzeniach roznych sprawdzales z IOS... Zawartość dodana 22 minuty później u mnie jednak wrocilo do normy i po aktualizacji nadal jest ok. Musisz na moje szukac problemu chyba w kodowaniu? Instalacje tez warto zweryfikowac jeszcze raz, szczegolnie miejsca polaczen. Zawartość dodana 55 minuty później sluchaj sprawdz jeszcze podlaczenie w drugim porcie usb. Tam masz 2 porty, jeden mam wrazenie jest "glownym" - teoretycznie dziala na obu, ale jednak zauwazylem ze jak podlaczysz 2 telefonu do 2 kabli to nie dziala czesto, jak zamienilem miejscami (nawet przy podlsaczonych 2 urzadzeniach) to dziala ok. Nadal sprawdz jakie masz kable - najlepiej kabel o przepustowosci minimum 5Gbps!
-
Problem z CarPlay w A4 B9
Mialem dzis rano podobnie z AA - po aktualizacji do AA 10.8 Zobacze po pracy czy nadal bedzie problem - to bede pewien ze to wina 10.8, byc moze podobny problem masz z IOS - chodzi o aktualizacje jakas. Nie napisales czy kiedykolwiek zadzialal Ci Car play?
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B9 2.0TDI?
ahh jaki Ty potrafisz byc madry... nie ma to jak dac komentarz nic nie wnoszacy do tematu.
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B9 2.0TDI?
no oczywiscie domyslam sie ze wszystko zalezy, pytalem srednio ile trzeba liczyc. Przy A4 b9 chyba przod nalezy zdjac do tej operacji?
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B9 2.0TDI?
jaki obecnie trzeba liczyc koszt z robocizna?
-
Niska wycena rzeczoznawcy
i chyba amortyzacje masz? No niestety nie wiem jak z takim AC, jakby to bylo z OC sprawcy to by mozna poszalec
-
Niska wycena rzeczoznawcy
nie wiem jak to jest z porysowana felga - czy mozna zadac zakupu nowej - poszukaj, na pewno w przypadku nawet delikatnego zgiecia, wgniotka musi byc nowa. Nie wiem jakie masz AC - w razie co odstaw do ASO...
-
Niska wycena rzeczoznawcy
w koszorysie nie widze felgi. Co jest uszkodzone w feldze? Zderzak rozumiem tylko zarysowany? blotnik widze tez ma skaze przeciez...?
-
Żarówka przeciwmgielnych Xenon
dzieki bardzo, niestety jest jak Muskiel napisal z homologacja - w razie odpukac "W" to sie moga przyczepic jakby auto jednak przeswietlali....
-
Adapter bezprzewodowego Android Auto
na moje to z kazdym beda wieksze lub mniejsze problemy. Z tym kablem na moje nie ma problemu Wsiadasz podlaczasz i juz.
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
jeszcze zeby byla jasnosc, xenon potrafi dawac bardzo ladne, mocne swiatlo. Dlaczego xenony juz przestaja byc stosowane? Glownie z uwagi na koszty! Ogladalem porownanie i program na ten temat i koszty produkcji zarowek sa bardzo duze - zreszta widac to po cenie zarowki do xenon. Oczywiscie LED matrycowy ma wiecej mozliwosci - choc i na xenon przeciez na przyklad vw robil na poczatku przeslony "wycinajace" obszary - dokladnie efekt podobny jak w matrixach. Reasumujac xenon nie zostaje wyparty przez to ze daje zle swiatlo albo za malo swiatla.
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
Dzieki za wyjasnienie miedzy innym wlasnie dlatego swoja cene maja
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
aaa to zmienia postac rzeczy ze roznicy nie widze Natomiast uwazam ze w obu jest bdb
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
nie wiem czy miales do czynienia w praktyce. Ja na zmiane jezdze swoim a4 (bi xenon) i q5 (full led) i naprawde nie widze roznicy w jasnosci swiecenia. Obie lampy daja podobna ilosc swiatla - nie mam na pewno czegos takiego ze jadac Q5 mysle sobie ze w A4 jest slabo albo gorzej - serio!.
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
Hej, nie przejmuj sie, uwazam podobnie. Masz piekny ten srodek :). Mam xenon i juz - ogolnie wygladaja dobrze moim zdaniem. Pewnie ze Matrix sa ladniejsze no i maja przede wszystkim funkcje wycinania wiazki. Natomiast podobnie jak Ty wole miec lepiej wyposazone auto, na przyklad na pewno nie zamienilbym radarow na swiatla matrix, nie zamienilbym tez head up na LED (na matrix to juz bym sie zastanowil). Uwazam ze xenon jest ok i tyl tez ma ladne lampy. Jakbym mial zaplacic nie wiem max 1000 zl za wymiane tylu byc moze bym pomyslal, ale placic 10k za wymiane przednich - nawet mi sie nie sni
-
Żarówka przeciwmgielnych Xenon
a te 2 pozostale moje propozycje powinny byc ok tak?
-
Żarówka przeciwmgielnych Xenon
Witam Z tego co znalazlem to przeciwmgielne w moich xenon to H8 - prosze o potwierdzenie. Zalozylem temat, gdyz zgodnie z jednym z watkow na forum przekodowalem przeciwmgielne aby doswietlały przy skręcaniu pobocze. Zauwazylem jednak ze sa innej barwy niz xenon - xenon jest bialy a doswietlanie zolte - co dziwnie wyglada. Dlatego zalozylem temat. Dosc drogie sa zarowki H8 dlatego prosze o porade czy cos takiego bedzie waszym zdaniem dobrym wyborem: allegro.pl ALLEGRO.PL czy musi byc cos takiego (czy nie bedzie bledu zarowki): allegro.pl ALLEGRO.PL a moze wystarczy ten model: allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Większy IC 600x300 FMIC w A4 B9 2.0 TFSI
Dzieki za opis i zdjecia. Czy efekty przyrostu mocy sa odczuwalne?
-
Przednia szyba w A4 B9 porysowana od środka
no tu tez raczej trzeba uwazac, moze wlasciciel ma pracownikow i nic o tym nie wiedziec zupelnie itp... bardzo dobrze - to jest na moje 100% do naprawy
-
Problem z programem
masz widac bardzo stara wersje VCDS, nie zainstalujesz jej na win10 raczej...
-
Przednia szyba w A4 B9 porysowana od środka
no przykra sprawa faktycznie. Wyglada to tak ze jestes pewien ze to stalo sie wlasnie podczas uslugi. Niestety nikt juz teraz sie nie przyzna - nie ma szans. Natomiast uwazam ze powinienes podjechac do kogos kto zna sie na obrobce szkla - to jest "tylko" szklo - mozna je szlifowac, polerowac, uwazam ze jest to do ogarniecia i naprawy.
-
zapalanie 2.0 TDI przyciskiem start/stop
jedyne co mi przychodzi do glowy w sensie wyjasnienia Jezeli auto ma jakis problem z pompa paliwa to wcisniecie samego przycisku start (bez hamulca) powoduje chyba uruchomienie pompy - czyli nabija cisnienie, no i potem z hamulcem to tez uruchomienie pompy + odpalenie. Czyli ten sposob byc moze dobija odpowiednie cisnienie i latwiej wtedy odpala.... ale to tak na logike
-
Problem z trybem S w Multitronicu A4 B8
jak normalne jak nie zmienia w koncu na wyzszy?
-
zapalanie 2.0 TDI przyciskiem start/stop
to akurat prawda ale ciekawe rzeczy czasem w koncu gada
-
Audi a4 b9 avant. Mam raport DNA, co sądzicie...
Podzielam opinie. Dlatego jak juz pisalem kompletnie szkoda czasu na to ogloszenie...