Treść opublikowana przez Koalakm
-
Rozpoznawania znaków drogowych w Audi
Pod reka jakis mam z zeszlego roku, ale to czytanie i wyswietlanie znakow oryginalne jest wiec wtedy tez dzialalo. Log-A4 PL-WAUZZZF49GA041935-209414km.txt
-
Rozpoznawania znaków drogowych w Audi
Proszę o info gdzie sprawdzic?
-
Rozpoznawania znaków drogowych w Audi
Napisałem bo mam a4 że zwykłymi licznikami i to mi działa oryginalnie, wiec jakby co mogę sprawdzić kodowania i przesłać jak jest u mnie
-
Rozpoznawania znaków drogowych w Audi
Rozwiazales już ten problem?
-
Czy w A4 B8 quattro napęd jest stały?
I była w ASO?
-
Czy w A4 B8 quattro napęd jest stały?
Tak jak Muskel napisał, lepiej abyś miał kilka tys w kieszeni... Auto wygląda ok, ale jak będziesz chciał się decydować to wykup ten raport, Muskel tak jak napisał przekaże Ci kod rabatowy więc tym bardziej na pewno warto. @Muskel1 a u mnie się bardzo sprawdził a auto z Niemiec. Nie jestem już przy kompie więc nie udostepnie teraz. Ogólnie jak napisałeś nie wszystko może tam być, ale mocniejsze wypadki raczej na pewno będą, a małych może nie być jak w Twoim przypadku (choć u mnie jest stłuczka w Niemczech w serwisie naprawa za 2000 - 2500 euro.
-
Czy w A4 B8 quattro napęd jest stały?
udowadniaj Ja bralem, i pieknie widzialem jaka szkoda byla, nawet w PL zgloszenie felgi z ubezpieczenia. Wiec uwazam ze przy zakupie auta za dziesiatki tysiecy te 60 zl na pewno warto dac.
-
Czy w A4 B8 quattro napęd jest stały?
tak to prawda, natomiast co nie zmienia faktu ze wiele wiecej bedzie w tym raporcie odnosnie zdarzen anizeli w raporcie z ASO
-
Czy w A4 B8 quattro napęd jest stały?
Nie zgadzam sie nadal. Kolega sprawdzi Ci tylko historie ASO. Kolizji ktore nie byly naprawiane w ASO nie bedzie, kontroli policji ze spisaniem licznika, szkod ubezpieczeniowych itp. tez nie bedzie. Kilka juz razy bralem te raporty i moga byc bardzo przydatne, wiec sry ale uwazam ze nie masz racji i te 60zl bardzo warto wydac. jedyny fakt jaki napisales to ten, ze historia z serwisu ASO bedzie szczegolowa i zawierala tylko i wylacznie rzeczy ktore sie dzialy w ASO i nic co dzialo sie poza ASO.
-
Czy w A4 B8 quattro napęd jest stały?
Calkowicie sie nie zgadzam. Uzasadnij prosze dlaczego to Twoim zdaniem strata pieniedzy. Zawsze przed kupnem sprawdzam. Mozesz lubic inny tego typu portal (bo jest ich sporo) - to kazdego wybor.
-
Czy w A4 B8 quattro napęd jest stały?
ReCaptcha WWW.AUTOBAZA.PL Wejdz powyzej na autobaza zaplac za raport jak jestes powaznie zainteresowany, zobaczysz moze cos ciekawego.
-
Czy w A4 B8 quattro napęd jest stały?
w sumie zaciekawilo mnie to. Czy w takim razie Twoim zdaniem naped quattro ogolnie jest (przy normalnym uzytkowaniu) drogi w utrzymaniu?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
czy warto miec MMI zaktualizowane do 3344?
-
Wlała się woda na dywanik pasażera z przodu
ja juz pomyslow wiecej nie mam, ale widac ze ogarniety chlopak jestes i dobrze szukasz to uwazam za dobry pomysl
-
Wlała się woda na dywanik pasażera z przodu
Sprawdz odprowadzenia wody z rynien podszybia w blotnikach, przetkaj jakims drutem - moze to byc to?
-
Oświetlenie wnętrza w S5 B9
tak w takim wypadku jak kolega sprawdzal i oryginal lakier ma, to pewnie ktos koniecznie s-line chcial miec wewnatrz...
-
Oświetlenie wnętrza w S5 B9
Tu nie ma może ? Dlatego są pourywane kabelki. Auto albo miało uszkodzony dach, albo kto wie co....
-
Stronic szarpie z 2na 1
Cały czas lakoniczny opis. Redukuje. 2/1 sam jak puścisz gaz czy manetkami i wtedy dajesz w podłogę no naprawdę wysil się i napisz parę zdań to może ktoś coś podpowie.
-
Oświetlenie wnętrza w S5 B9
No bo to nie ma być widać. Ewidentnie jednak ktoś coś grzebał...
-
Stronic szarpie z 2na 1
Niezrozumialy opis. Opisz szczegolowo, napisz jaki przebieg auta?
-
Oświetlenie wnętrza w S5 B9
Są, pakiet QQ0. omg tego sie nie spodziewalem.... to juz lusterek w oslonach przeciwslonecznych tez nie powinni montowac.... albo nawet samych oslonek...
-
Oświetlenie wnętrza w S5 B9
no rozumiem. Moim zdaniem jezeli po wyjeciu lampek sa pourywane kable to majstrowanie bylo. Opcje: 1. Wymieniono podsufitke na inna - no ale troche to nie gra dlaczego sa kable pourywane i lampki tez sa 2. Demontowano ta podsufitke i przy demontazu pourywano kable, potem zamontowo ta sama podsufitke ale juz olano podlaczenie lampek to jest taka wersja A4 b9 gdzie nie ma lampek make up???
-
Oświetlenie wnętrza w S5 B9
no na moje tylko w pakiecie wyposazenia, nie wiem wersja s-line moze tak ma kazda?
-
Oświetlenie wnętrza w S5 B9
EEE a skad wiesz ze teraz kolega ma czarna? Mysle ze czarna podsufitka to opcja wyposazenia, albo pakietu prawda? U kolegi ewidentnie "nasi tam byli"...
-
Oświetlenie wnętrza w S5 B9
Tak raczej nie było seryjnie. czyli naprawiajacy bral co znalazl