Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Pod reka jakis mam z zeszlego roku, ale to czytanie i wyswietlanie znakow oryginalne jest wiec wtedy tez dzialalo. Log-A4 PL-WAUZZZF49GA041935-209414km.txt
  2. Napisałem bo mam a4 że zwykłymi licznikami i to mi działa oryginalnie, wiec jakby co mogę sprawdzić kodowania i przesłać jak jest u mnie
  3. I była w ASO?
  4. Tak jak Muskel napisał, lepiej abyś miał kilka tys w kieszeni... Auto wygląda ok, ale jak będziesz chciał się decydować to wykup ten raport, Muskel tak jak napisał przekaże Ci kod rabatowy więc tym bardziej na pewno warto. @Muskel1 a u mnie się bardzo sprawdził a auto z Niemiec. Nie jestem już przy kompie więc nie udostepnie teraz. Ogólnie jak napisałeś nie wszystko może tam być, ale mocniejsze wypadki raczej na pewno będą, a małych może nie być jak w Twoim przypadku (choć u mnie jest stłuczka w Niemczech w serwisie naprawa za 2000 - 2500 euro.
  5. udowadniaj Ja bralem, i pieknie widzialem jaka szkoda byla, nawet w PL zgloszenie felgi z ubezpieczenia. Wiec uwazam ze przy zakupie auta za dziesiatki tysiecy te 60 zl na pewno warto dac.
  6. tak to prawda, natomiast co nie zmienia faktu ze wiele wiecej bedzie w tym raporcie odnosnie zdarzen anizeli w raporcie z ASO
  7. Nie zgadzam sie nadal. Kolega sprawdzi Ci tylko historie ASO. Kolizji ktore nie byly naprawiane w ASO nie bedzie, kontroli policji ze spisaniem licznika, szkod ubezpieczeniowych itp. tez nie bedzie. Kilka juz razy bralem te raporty i moga byc bardzo przydatne, wiec sry ale uwazam ze nie masz racji i te 60zl bardzo warto wydac. jedyny fakt jaki napisales to ten, ze historia z serwisu ASO bedzie szczegolowa i zawierala tylko i wylacznie rzeczy ktore sie dzialy w ASO i nic co dzialo sie poza ASO.
  8. Calkowicie sie nie zgadzam. Uzasadnij prosze dlaczego to Twoim zdaniem strata pieniedzy. Zawsze przed kupnem sprawdzam. Mozesz lubic inny tego typu portal (bo jest ich sporo) - to kazdego wybor.
  9. ReCaptcha WWW.AUTOBAZA.PL Wejdz powyzej na autobaza zaplac za raport jak jestes powaznie zainteresowany, zobaczysz moze cos ciekawego.
  10. w sumie zaciekawilo mnie to. Czy w takim razie Twoim zdaniem naped quattro ogolnie jest (przy normalnym uzytkowaniu) drogi w utrzymaniu?
  11. czy warto miec MMI zaktualizowane do 3344?
  12. ja juz pomyslow wiecej nie mam, ale widac ze ogarniety chlopak jestes i dobrze szukasz to uwazam za dobry pomysl
  13. Sprawdz odprowadzenia wody z rynien podszybia w blotnikach, przetkaj jakims drutem - moze to byc to?
  14. tak w takim wypadku jak kolega sprawdzal i oryginal lakier ma, to pewnie ktos koniecznie s-line chcial miec wewnatrz...
  15. Tu nie ma może ? Dlatego są pourywane kabelki. Auto albo miało uszkodzony dach, albo kto wie co....
  16. Koalakm odpowiedział(a) na keczyms temat w Audi A4 B9
    Cały czas lakoniczny opis. Redukuje. 2/1 sam jak puścisz gaz czy manetkami i wtedy dajesz w podłogę no naprawdę wysil się i napisz parę zdań to może ktoś coś podpowie.
  17. No bo to nie ma być widać. Ewidentnie jednak ktoś coś grzebał...
  18. Koalakm odpowiedział(a) na keczyms temat w Audi A4 B9
    Niezrozumialy opis. Opisz szczegolowo, napisz jaki przebieg auta?
  19. Są, pakiet QQ0. omg tego sie nie spodziewalem.... to juz lusterek w oslonach przeciwslonecznych tez nie powinni montowac.... albo nawet samych oslonek...
  20. no rozumiem. Moim zdaniem jezeli po wyjeciu lampek sa pourywane kable to majstrowanie bylo. Opcje: 1. Wymieniono podsufitke na inna - no ale troche to nie gra dlaczego sa kable pourywane i lampki tez sa 2. Demontowano ta podsufitke i przy demontazu pourywano kable, potem zamontowo ta sama podsufitke ale juz olano podlaczenie lampek to jest taka wersja A4 b9 gdzie nie ma lampek make up???
  21. no na moje tylko w pakiecie wyposazenia, nie wiem wersja s-line moze tak ma kazda?
  22. EEE a skad wiesz ze teraz kolega ma czarna? Mysle ze czarna podsufitka to opcja wyposazenia, albo pakietu prawda? U kolegi ewidentnie "nasi tam byli"...
  23. Tak raczej nie było seryjnie. czyli naprawiajacy bral co znalazl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.