Treść opublikowana przez Koalakm
-
Błąd B11AF07 (008) usterka mechaniczna silnik nastawczy klapy świeżego powietrza w A4 B9
no to wynika z tego ze wlasnie klapa sie poprawnie nie otwiera. Wymien silniczek, albo daj do mechanika na wymiane.
-
Wymiana bixenon na led w A4 B9
tez tak sadze, choc moze byc spora roznica w cenie, ale fakt dla zwyklych ledow nie warto. Natomiast zmiana na Matrix to koszt na pewno 10 tys zl
-
Nadmuch przestaje działac ale wentylator dmucha
a jak recznie na max dasz dmuchawe to co sie dzieje?
-
Błąd B11AF07 (008) usterka mechaniczna silnik nastawczy klapy świeżego powietrza w A4 B9
Mozesz napisac do dokladnie sie dzialo?
-
Jak świecą full Led 2015 2016 w stosunku do matrix
no chyba jest tak jak napisal Muskel, choc teraz znalazlem filmik przy skodzie porownania full led i matrix, w dalszej czesci filmu wydaje sie jakby natezenie swiatla bylo nawet wieksze w full led - no ale to skoda Kodiaq (full led) vs superb (matrix) - byc moze w skodzie inaczej to wyglada ogolnie niz w audi a4 b9. Choc tu na filmie z Audi Matrix szok jak mocno swieca:
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Hej Muskel. Przepraszam ze to troche trwalo, ale w weekend snieg padal a garazu niestety nie mam, wiec wczoraj dopiero podpialem kompa. Twoj plik juz nie jest dostepny ale recznie dodalem i wyglada to jak ponizej. Natomiast nie wiem dlaczego zaden z uzytkownikow forum jeszcze nie wstawil odpowiedzi na prosbe kolegi Muskel, ktory zwracam uwage w mojej opinii najwiecej udziela sie na forum i pomaga. Jak tylko ktos poprosi o sprawdzenie wynikow z VCDS w zwiazku ze swoim problemem to Muskel najczesciej jako pierwszy wstawia odpowiedz i pomaga, dlatego drodzy forumowicze dajcie swoje odpowiedzi ze zrzutami...
-
Prośba o ocenę konfiguracji - 40 TFSI
Miałeś to auto z Head up?
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
dzieki za instrukcje, w weekend to zrobie.
-
Prośba o ocenę konfiguracji - 40 TFSI
no tak naprawde przemysl, to jest tak ze dopoki tego nie masz to wlasnie nie wiesz ze to tak bardzo ulatwia jazde, wtedy dopiero zdajesz sobie sprawe ze wlasciwie bardzo rzadko zerkasz na licznik. To o czym piszesz z AR to fajne ale nie wiem czy Audi juz to oferuje - ale na pewno bedzie. tak mialem na mysli juz to o 10m obnizone - juz bedzie "twardsze" od zwyklego. Ten silnik bardzo elastyczny. BMW takze super auta, to juz kwestia gustu, wyboru, porownania ceny wyposazenia i technologii - choc nie wiem czy BMW g20 nie ma nowszych technologii przy asystentach... ogolnie bardzo ladne auto. Przejedz sie tez obydwoma
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Muskel ja to sprawdzę. Jak należy załadować ten plik?
-
Prośba o ocenę konfiguracji - 40 TFSI
I tu bardzo bardzo się mylisz. Nie dość że to wygodne, baaardzo przydatne, to wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nie odrywasz wzroku aby zobaczyć ile jedziesz, znaki ograniczeń masz, wskazówki nawigacji. Rozumiem Twoje wyjaśnienie odnośnie audio B&O, ale co do Head up nie masz racji. Dla przykładu wolę mieć Head up niż klimatyzację 3 strefowa. Z tego co widziałem testy to bardzo bardzo chwalą zawieszenie adaptacyjne (przynajmniej w Q5). Ja mam zwykle i jest naprawdę dobrze jeżeli chodzi o komfort, ale myślę że to adaptacyjne jest sporo lepsze. Jeżeli jednak zdecydujesz się na zwykłe to weź "zwykle", czasami nie obniżone czy "usportowione" z sline, nie pamiętam kodów. Co do Volvo dzięki za wyjaśnienie, też w takim układzie zdecydowałbym się na Audi. Ten silnik co wybrales będzie idealny. Ja mam 2.0 TDI 140KW i jest super, Ty wybrales 150 KW (to ponad 200KM) więc na pewno będziesz bardzo zadowolony.
-
Zapaliła się kontrolka niskiego poziomu oleju w Audi A4 B9 2.0 TDI DTPA
u mnie podobnie nie ubywa
-
Prośba o ocenę konfiguracji - 40 TFSI
Autko bardzo ladnie skonfigurowane. to zalezy co dla Ciebie wazne. Polecam Head Up - swietna rzecz. Widze ze dolozyles aktywny tempomat i matrixy - to chyba najwazniejsze rzeczy. Moze warto tez pomyslec o podgrzewaniu przedniej szyby... zalezy gdzie bedziesz parkowal... Przy takim wyposazeniu warto tapicerke - nie widze czy wybrales skore / polskore? Do bang olufsen masz 4 tys doplaty, przy takim wyposazeniu warto dodac - zdecydowanie przy sprzedazy moze miec znaczenie. tak to koniecznie bierz, dokladnie to Apple Carplay i Android Auto nie wypowiadam sie - kwestia gustu jezeli zalezy na komforcie zostaw to zawieszenie adaptacyjne! Ogolnie bardzo bogate wyposazenie wybrales, no ale cena widac tez niestety ostro idzie w gore. Co zdecydowalo? Volvo chyba jest nawet ciut wieksze?
-
Adapter bezprzewodowego Android Auto
mysle ze kiedys moze kupie obecnie jednak nie sprawia mi problemu to podlaczanie jak wsiadam, przy okazji tel sie laduje
-
Problem z CarPlay w A4 B9
tak niestety z AA sa takie czasami tematy, ja co sie pojawi nowa wersja to aktualizuje sam AA, ale wersji BETA nie instaluje juz...
-
Spalanie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC
pewnie ze rob. Najpopularniejsza LiquiMoly. Czy pomoze , szanse bardzo srednie ale tak jak piszesz, remont to spory wydatek. Zrob plukanke, nowy olej + ceratec.
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
Czy mozesz podac oznaczenia dla modulow - mysle ze moze sie wielu osobom przydac, dla BCM1 low BCM1 High BCM2 low BCM2 High
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
ahh to pomylilem. Czy moge poznac po czyms ze mam jednak i tak BCM1 w wersji High? Czy to ze mam radary i nawigacje duza oznacza ze moge miec BCM1 w wersji High? A moze prosciej w liscie wyposazenia jest to oznaczone po rozkodowaniu wyposazenia?
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
tzn Matrixy maja wyzszy strumien swiatla niz zwykle LEDY tak? Ile maja LED a ile Matrix? Zeby zalozyc Matrix wyczytalem ze potrzebne jest BCM2 - czy ja jezeli mam xenon to juz BCM2 moge mimowszystko i tak miec?
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
Podaj link
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prosze o rozkodowanie i dziekuje serdecznie WAUBEGFF3KA094691 WAUAUGFF9KA084990
-
Audi A4 2.0 TFSI Quattro S tronic
koniecznie niech Ci poda prawidlowy nr VIN - wtedy zobaczysz w google juz jak dokladnie auto bylo rozbite.
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
troche offtop zrobie - ten predykcyjny to sie zawsze ma, wiem ze mam asystenta korka, na aktywnym tempomacie jadac na przyklad zwalnia przed ostrym zakretem - oznacza to ze mam predykcyjny? jak to najprosciej rozpoznac? w sumie raczej mam bo czasem jadac na acc w pewnym stalym miejscu mam komunikat "acc regulacja predykcyjna chwilowo niedostepna..."
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
no naprawde nie myslalem ze tak mocno swieca... warto dolozyc jak juz sie kupuje auto... no o ile jeszcze jest z czego natomiast radarow bym nie oddal za matrixy
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
Widzialem Twoj filmik odnosnie nagrywania kamery w nocy - no jestem pod wrazeniem jak Ci te swiatla mocno swieca... chyba ze kamera troche przeklamuje, ale jezeli nie to naprawde widze roznice w mocy.