Treść opublikowana przez Koalakm
-
Wypalanie filtra DPF w Audi A4 B9
dokladnie nawet na postoju pracuje pieknie
-
Funkcja dogrzewania w A4 B9
dzieki za info. Ty na dodatek masz benzyniaka - wiec tak czy tak nieporownywalnie szybciej silnik dogrzany.
-
Co kupić za 100k? F10535/A6C7/S4B9
Dobrze to ujales i dzieki za zdjecia. Moze kiedys to aktywuje - bo mam opcje - ale jakos mi sie nie pali, najwazniejszy jak pisalem byl dla mnie smartphoneinterface. Natomiast gdybym mial webasto (a nie mam) to juz dawno bym mial aktywowane audi connect
-
Co kupić za 100k? F10535/A6C7/S4B9
no w sumie racja
-
Co kupić za 100k? F10535/A6C7/S4B9
ee dlatego pytam o konrety, bo wlasnie pamietam jak czytalem to nic nadzwyczajnego - rozumiem jezeli ktos jak Ty ma opcje webasto Natomiast wszystko pozostale to naprawde "gadzety" i to malo uzyteczne - jak ryglowanie i odryglowywanie Nie ma co tego porownywac do Smartphone Interface - bo to faktycznie jest must have - jezeli jest mozliwosc.
-
Co kupić za 100k? F10535/A6C7/S4B9
to zalezy od roczniki, od 2022 USA juz dopuscilo matrix led nie uzywam, nie uzywalem wiec nie wiem, co jest tak bardzo przydatne dokladnie?
-
Jak szybko silnik 2.0 tdi łapie temperaturę ?
to na pewno nie jest normalne ze auto na postoju traci temperature.... mysle ze moze byc padniety termostat...?
-
Wypalanie filtra DPF w Audi A4 B9
ja ze swojej strony chcialem dodac ze w przypadku 2.0 TDI 190KM podczas wypalania silnik pieknie pracuje - serio, kultura pracy znacznie wzrasta, dynamika tez - to pewnie przez wieksza dawke paliwa, ale roznica szczegolnie w pracy jest naprawde duza - moglby tak dzialac caly czas
-
Jak szybko silnik 2.0 tdi łapie temperaturę ?
Czesc Z praktyki sie wypowiem, bo mam takie auto jak Ty i codzien jezdze do pracy. Auto na zewnatrz. Jezeli u Ciebie jest 30km to bardzo dziwne - w sensie wydaje mi sie za duzo. U mnie teraz w te mrozy najwieksze (ale to bylo chyba -13) jezeli chodzi o pelne rozgrzanie (czyli na blacie 90 stopni) to bylo tak kolo 10 - 14km. Natomiast 2 kreski na blacie to kolo 6km. Ogrzewanie juz dziala duzo szybciej oczywiscie (w MMI ustawione mam dogrzewanie). Naprawde nie moge narzekac na dogrzewanie i ogrzewanie w mrozy. Klimatronik caly czas włączony.
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
A4 B9 / Q5 FY - w standardzie jest kamera - z uwagi na systemy bezpieczenstwa - ktore rez sa w standardzie. Dzieki temu bedziesz mogl tez dokodowac pewne rzeczy jezeli nie masz - asysten swiatel, czytanie znakow...
-
Audi A4 B9 czy A6 C8 - co wybrać?
Oczywiscie ze bierz C8 w tym silniku bedzie kompromis ale nie bedzie zamulaczem, powinno sie jezdzic przyjemnie, a komfort dosc znacznie lepszy, miejsca wiecej niez w B9.
-
Jaka generacja generacja skrzyni S-tronic w A4 B9?
potwierdzam, kolo 100 juz jest 7
-
Audi A7 a VCDS
zapewne nie ma, ale vcds sam zapisuje przy zmianach prawda w jakims katalogu?
-
Android Auto zmiana na wyświetlaczu w A4 B9
no tak, jedynie ciagle zapominam sprawdzic czy to ma jakikolwiek zwiazek z Android Auto. Moim zdaniem ten widok po kazdym odpaleniu domyslnie ustawia sie na ksiazke zamiast na ostatnio uzywany widok. ja to lrobie dodatkowymi przyciskami ale po lewej stronie kierownicy...
-
Na ile mogę liczyć od ubezpieczalni za szkodę?
no pewnie ze zanizaja, trzeba walczyc o swoje. Cale drzwi do wymiany przeciez, szyba... najlepiej daj bezgotowkowo do ASO i juz
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
OMG no to niezle. W Mapach google ostatnio zglosilem im ze tam jest blad - ciekawy jestem ile potrwa weryfikacja przez nich. W przypadku map Audi nie ma takiej opcji zgloszenia
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
z innej beczki nie wiem jak oni aktualizuja te mapy, w kazdym razie od 2 lat kolo mojej miejscowosci jest duze rondo... no i caly czas go nie ma w mapach Audi i w Mapach Google
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
no to spoko, najwazniejsze ze nie uwala MMI itp
-
Czujniki parkowania - zachowanie
dzieki, daj znac czy po wymianie jest ok
-
Czujniki parkowania - zachowanie
ee nie, tam mozesz zdjac ta maskownice od gory chyba i siegniesz smialo, tak przynajmniej w Q5 mialem, a konstrukcja podobna. Jaki blad Ci wywalal?
-
Czujniki parkowania - zachowanie
e nie przejmuj sie, tez troche po zakupie A4 - 2016 bylem zniesmaczony jak musialem oba wklady lusterek zmieniac bo nie grzaly.... Natomiast poza tym to porzadnie widze zrobione autko, swietnie wyciczone itp, choc wolalbym jednak benzyne chyba, jedynie to spalanie.... ile kosztowal czujnik oryginalny?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
eee, ja mysle ze oni to dokladnie przemysleli i nie powinno byc tu problemu.
-
Czujniki parkowania - zachowanie
sugerujesz ze wtedy wymiana zwyczajnie na nowe?
-
Czujniki parkowania - zachowanie
tez mam wrazenie ze deszcze snieg to czesciej sie troche pojawia problem - ale nie na tyle zeby wymieniac w moim przypadku
-
Co kupić za 100k? F10535/A6C7/S4B9
jezeli zalezy Ci na max wyposazeniu patrz za wersjami Prestige