Treść opublikowana przez Koalakm
-
zapalanie 2.0 TDI przyciskiem start/stop
tak tez to czasami mam - tak jak Muskel napisal moim zdaniem to wlasnie za krotko / slabo wcisniety pedal hamulca
-
Która wersja VCDS dla B9?
no tak rozumiem piracenie rozumiem ze jest zle, ale czesto wynika z kosztow (czesto jak widac jednak bardzo wysokich). To troche podobnie bylo z grami na PC, a kiedys i na konsole - piracenie bylo tez wynikiem "przesadzonych" cen a moze mentalnosci... To nie chodzilo o to ze to jest to samo (bo nie jest) , ale moj wpis mial na celu odniesienie sie do Twojego wpisu o kosztach: to skoro stac Cie na auto za 150k to aktywacji dokonuj tylko w ASO - tak bedziemy najbezpieczniej i po "bozemu" - bo te aktywacje chyba powinny byc robione w ASO - aby na serwerze byl slad i wpis - gdzie potem jak sprzedajesz auto i nowy wlasciciel pojedzie do ASO i beda mu zalozmy robic aktualizacje oprogramowania to juz wszystko co bylo poza serwisem aktywowane nie bedzie ponownie dzialac... Dlaczego osoby na forum korzystaja z tutoriali, instrukcji aktywacji (oczywiscie swietnych i bardzo pomocnych)? No nie dlatego ze tak bardzo lubia "pogrzebac sami" (choc oczywiscie to tez prawda), ale glownie, glownie ze wzgledu na koszty. Wiec to nie jest tak ze masz auto za 150k to plac za wszystko. Takich osob - ktore stac na auto za 150k i potem zlecaja wszystko w ASO - jest bardzo malo - wlasnie ze wzgledu na koszty, moze na nature ludzka - skoro jest opcja ze zrobie to sam i mam 0,5k, 1k, 2k, 5k w kieszeni to robimy samodzielnie Zebysmy sie dobrze zrozumieli, moj wpis dotyczyl generalizowania - nie napisalem nigdzie ze piracenie jest dobrem (przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz). Nikt nie pracuje za darmo. Dla jasnosci - glownym "zadaniem" pracy jest przynoszenie dochodu.
-
Która wersja VCDS dla B9?
tez nie generalizujmy... Bo to samo mozna powiedziec ze skoro stac kogos na auto za 150k to powinno byc stac na aktywacje rozpoznawania znakow w serwisie czy dolozoenie i aktywowanie autohold w serwisie... a robimy to sami dzieki forum. Kazdego wybor.
-
Problem z prawem światłem cofania w Audi Q5 2018 USA
ooo dzieki, sprawdze i dam znac tez mi trudno uwierzyc ze lampa sama z siebie padla
-
Rodzaje lamp i reflektorów w Audi Q5 80a (2016 - 2019)
ja niestety nie wiem jak, ale polecam skorzystac z uslug ludzi co to robia odplatnie.
-
Problem z prawem światłem cofania w Audi Q5 2018 USA
aha no to ciekawy temat , w takim razie wyglada na to ze zwyczajnie padaja. Dotyczy jednak to sprowadzonych, byc moze stoja na tych placach zima pol roku i je cos trafia...
-
Problem z prawem światłem cofania w Audi Q5 2018 USA
O super. Czyli jednak dobrze myślałem. Wielkie dzięki za info. Nie wiedzieć dlaczego ale widać padają... Choć może my im jakoś pomogliśmy przy demontażu....choć nie wiem jak... Jedynie jeszcze jak wyjmę przyjrze się pinom, być może np jeden przy wypinaniu kostki został uszkodzony.
-
Problem z prawem światłem cofania w Audi Q5 2018 USA
to jest bardzo dziwne wlasnie. Ja przelozylem z lewej na prawa i po wlaczeniu wstecznego w prawej zapalilo sie czerwone - ale to normalne bo piny inaczej mysle sa ulozone - jednak wskazuje na to ze wiazka jest ok bo sygnal przy wstecznym idzie. Dlatego obstawiam lampe ze ma defekt - ale kurcze tez nie chce mi sie wierzyc. Dlatego przelozenie da 100% pewnosci dopiero. Jezeli mozesz podmien na chwile z auta w ktorym na 100% lampa jest dobra.
-
Problem z prawem światłem cofania w Audi Q5 2018 USA
Niestety nie. Jeżdżę tak cały czas. Najłatwiej byłoby podmienić na chwilę od kogos.
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
a to ciekawe. Myslalem ze adblue powoduje czystosc spalin itp
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
ile zaplaciles za sterownik?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
ahh no tak to faktycznie lepiej juz szukac
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
no nie wiem jaki masz problem - w sensie czy masz juz problem ze sterownikiem i czy mozesz czekac
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
wyglad nie ma wiekszego znaczenia. Najwazniejsze aby sprawny byl. Najlepiej chyba kupowac w "smarcie" aby jezeli okaze sie uszkodzony mozna bylo bez problemu zwrocic. Sa tu opisane przypadki gdzie ktos kilka razy musial zwracac. Moze lepiej jednak isc w naprawe?
-
Nietypowa usterka modułu SOS i systemu My Audi w A4 B9
auto kupiles na firme czy na osobe prywatna?
-
Nietypowa usterka modułu SOS i systemu My Audi w A4 B9
w sumie to nie masz sie co przejmowac... cos zrobic musza, tylko pilnuj udokumentowania zgloszen itp
-
Kupujący żąda pokrycia kosztów naprawy wysprzęglika sprzęgła
w sumie racja, zadzwon na policje, opowiedz dokladnie i zglos.
-
Kupujący żąda pokrycia kosztów naprawy wysprzęglika sprzęgła
a w czym by to pomoglo??? ehh wspolczuje takiego klienta. Na pewno nie powinien ingerowac w auto jezeli chcial oddac z tytulu rekojmi.
-
Problem z Audi smartphone interface( Anroid Auto oraz Apple Car Play)
no powiem szczerze ze tez mnie to dziwi, ale myslalem ze w 2024 przyspieszanie utworu juz zrobili...
-
Kupujący żąda pokrycia kosztów naprawy wysprzęglika sprzęgła
o super ze znalazlas to jestem tez madrzejszy
-
Kupujący żąda pokrycia kosztów naprawy wysprzęglika sprzęgła
jaka kupujacy mial swiadomosc????
-
Kupujący żąda pokrycia kosztów naprawy wysprzęglika sprzęgła
99%, takie stety / niestety mamy prawo. Jest to wada ukryta. Sprzedajacy mogl o niej nie wiedziec - nie ma to znaczenia.
-
Kupujący żąda pokrycia kosztów naprawy wysprzęglika sprzęgła
oczywiscie ma prawo zadac. Mysle ze to uczciwa ugoda. Zaplac bo w razie co w sadzie i tak przegrasz.
-
Problem z Audi smartphone interface( Anroid Auto oraz Apple Car Play)
znaczy o jakim modelu mowa? W opisie masz A4 B8 - to nie wiem jak tam jest W A4 B9 mozna tylko uwywac opcji "natstepna piosenka", niestety nie ma opcji plynnego przyspieszania utworu (znaczy wypowiadam sie o Android Auto) Wiadomosc przeczyta Ci Asystent google, chyba ze bedziesz na postoju - chodzi o bezpieczenstwo
-
Rozpoznawanie znaków i wyłączenie dźwięku w Audi A4 B9
co w sumie jest troche "dziwne" bo jak widac wszystkich to bardzo denerwuje (zeby nie napisac dosadniej )