Treść opublikowana przez Koalakm
-
Wtryski - pomiary
tak tak dzis sprwdze i dam znac - bo "spec" sprawdzal i tak mowil Przebieg 220 tys.
-
Wtryski - pomiary
kurcze chyba tam bylo -1,7 - choc sprawdze. Objawow raczej nie mam, moze na zimnym jak startuje to przez chwile minimalne wibracje sa. Tak patrze i koszta wtryskow juz nie sa tak szokujace jak kiedys, bo ktos kto sprawdzal mi mowil ze jeden wtrysk kolo 4 - 5 tys kosztuje, a tu widze ze 1 Boscha kosztuje w granicach 800 - 1000 nowy.
-
Dziwna zmiana biegów S-Tronic
tak to normalne, 2 bardzo szybko jest wrzucana.
- S-tronic - co oznacza blad P0607
-
Wtryski - pomiary
Czesc Prosze o informacje co do normy dla wtryskow. Chodzi o A4 B9 2.0 TDI 190KM DETA. Wtryski na wolnych obrotach pokazuja parametry: 1 wtrysk: -0,17 2 wtrysk: 0,1 3 wtrysk: -0,1 4 wtrysk: 0,1 Czy pierwszy wtrysk ma poprawnie czy to juz za duzy odchyl? Jakie sa parametry dopuszczalne? Jaki jest koszt regeneracji wtrysku?
-
Spostrzeżenia i porady o Android Auto w A4 B9
Hmm trochę dziwne, czyli jednak muszę coś robić, za każdym razem wsiadając ustawiac tel tylko na wibracje. Ogólnie mi nie przeszkadza że nie dzwoni dzwonek w głośnikach bo przecież widać na ekranie auta że ktoś dzwoni, jednak rozwiązanie z ustawianiem na wibracje dość karkołomne moim zdaniem.
-
Spostrzeżenia i porady o Android Auto w A4 B9
Napis jak to zrobiłeś
-
Spostrzeżenia i porady o Android Auto w A4 B9
hmm trafne pytanie, tez tak mam ale w sumie jakos mi to nie przeszkadzalo, choc przyznam ze to troche dziwne
-
Błąd spalonej żarówki stopu w A4 B8
jak juz tak bardzo chcesz ledy - bez homologacji - to znajdz takie ktore bledow nie powoduja...
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
Mam jeszcze takie zagadnienie. Otoz przy aktywnym normalnie start stop gdy nie jest aktywny AH to gdy sie zatrzymujesz i trzymasz hamulecv auto gasnie (start/stop), puiszczasz hamulec odpala i jedziesz. Przy aktywnym AH dziala to tak ze zatrzymujesz sie, ah wlacza hamulec, auto gasnie, zdejmuje noge z hamulca auto odpala (jest na ah wiec stoi). Dodajesz gazu i ruszasz. Czy to tak wlasnie jest u Was tez? W sensie czy on nie powinien pozostac zgaszony i dopiero po wcisnieciu gazu odpalic i jechac?
-
Filtr kabinowy do A4 B9
kolego naprawde 5s szukania. Mozesz wejsc na strone Filtrona znalezc, potem na allegro itd... VAG 4M0 819 439 A, VAG 8W0 819 439 A
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
zakodowane. Odczekane. Dziala. Bardzo dziekuje Muskel
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
Czyli poprawnie to: 18AA409928A72A9E919E4894207D52A2E425DA180214548912044A4527A45B ?
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
Muskel to na 5B czy B5? bo napisales o 5B a wpisales w kod B5....
-
Kluczyk i pamięć foteli/lusterek w A4 B9
Dzieki Muskel, to kodowanie prowadzi do tego ze w MMI pojawi sie opcja ustawiania tego czy jak to dziala? Masz u siebie to aktywowane? jest to przydatne?
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
ok jak wroce do domu sprawdze i dam znac. Dzieki wielkie Muskel
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
Muskel pomocy Sterownik 09 zakodowany Ale 03 ABS niestety nie moge cos. Wpisuje kod dostepu, potem kodowanie, zmieniam w 18 i w 30 klikam "zakoncz" potem Wykonaj i niestety dostaje komunikat ze "Nie wprowadziles zadnego kodowania". Widze on po wyjsciu z okna gdzie zmieniam kodowanie nie wpisuje w pole nowego kodowania. Obecne moje kodowanie to: 18AA409928A72A9E919E4894207D52A2E4259A180214548912044A4527A459 Czy moglbys mi podeslac jakie powinno byc po zmianie, wkleje wtedy i moze pojdzie? Tak to wyglada i komunikat
-
Kluczyk i pamięć foteli/lusterek w A4 B9
Oo można zakodować? Muskel poproszę o poradę jak i co zmienić :-)
-
Kluczyk i pamięć foteli/lusterek w A4 B9
Czy w A4 B9 przy fotelach wlasnie elektrycznych i pamieci foteli jest opcja komfortowego wsiadania? Czyli aby fotel kierowcy / pasazera odsuwal sie?
-
2.0 TFSI 252KM - A4 i Q5 - hybrid czy nie?
jeszcze dodam ze przy obu autach jest oznaczenie Rodzaj napedu 0K0 Bez alternatywnego ukladu napedowego
-
Wymiana suba B&O na Audio System CO06DC EVO w Audi A4 B9
podaje ustawienia jezeli ktos nie jest obecnie zadowolony z jakosci Banga: treble = 0 bass = 3 (mozna wiecej w zalaznosci od uznania) sub = 4 (mozna wiecej w zalaznosci od uznania) focus = all (lub przod jak kto woli) 3D/surround = off fader = -2 (przesuniecie w tyl) Z powyzszymi ustawieniami to gra naprawde bdb.
-
2.0 TFSI 252KM - A4 i Q5 - hybrid czy nie?
Czesc Po zdekodowaniu Vin dla Q5 i A4 Allroad (oba 2018 rok) majacych ten sam silnik jest tak: Allroad oznaczenie silnika: DQ5 4-cylindrowy silnik benzynowy 2,0 l/185 KW TFSI, jednorodna Silnik podstawowy: TW6/T2H/T2G/T0I/T8Y/T3T Q5 oznaczenie silnika: DQ5 4-cyl. silnik benzynowy 2,0 l/185 kW TFSI, Hybrid Silnik benzynowy: TW6/T2H/T2G/T0I/T8Y/T3T Jak widzicie przy q5 jest "Hybrid" a przy Allroad jest "jednorodna". Czy to sa te same silniki czy faktycznie tylko w Q5 jest jakas miekka hybryda a w allroad nie ma? Oznaczenie silnika te same DQ5.
-
Zakup Audi A4 B9
Tak też uważam że cena sporo przesadzona.
-
Zakup Audi A4 B9
ladna, ale brak np aktywnego tempomatu - tu juz sam musisz sobie odpowiedziec, dla mnie to bylo akurat cos co musialo byc.
-
Jaki silnik do nowego A4 B9 Allroad
jezeli wazne dla Ciebie jest oszczednosc na paliwie to raczej wybor pada na TDI. Wnioskuje ze masz zamiar kupno w miare nowego, wiec mysle ze nie masz sie czego obawiac. Ja natomiast mam benzyne i jestem zadowolny, pewnie ze nie pali tyle co diesel, za to jest w moim odczuciu bardziej komfortowy.