Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Bledy jakies przy diagnostyce kompem? Takie objawy byly po zakupie?
  2. glownie aktywny tempomat - moim zdaniem jedna z najlepszych i najwazniejszych opcji wyposazenia W trasie nieocenione w korku czesto takze
  3. ja tez wczesniej juz o tym pisalem ze uzylem tasmy do membran dachowych ("oddychajacej") i jest to w zupelnosci wystarczajace Po 2 latach weryfikacji trzyma sie dobrze ;)... no ale niektorzy wola juz wyciete koleczko - kazdy ma swoja wole
  4. Prosze o rozkodowanie i dziekuje WA1EAAFY3P2087178
  5. A w poliftach czyli od końca 2018 może wyglądać jakby miał radar ale może nie mieć, więc trzeba dokładnie sprawdzić.
  6. To normalne, jest to minimalnie odczuwalne ;⁠-⁠)
  7. ? Co do lusterek potwierdzam zdecydowanie mogłyby być większe, choć tragedii nie ma. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale poprzednio miałem w a4 b9 zwykle lusterka (bez opcji samosciemniania) i mam wrażenie że było widać "więcej" niż teraz w samosciemniajacych.
  8. spoko Muskel. No tego ze sie zuzywaja zarniki nie wiedzialem. Okreslenie zarowka bylo skrotem myslowym. Wczesniej nie pisales ze sie zuzywaja wiec nie wiedzialem, teraz juz wiem. Nadal jednak nie mamy zadnego info o lampie - zakladamy ze chodzi o nowe lampy. Jaka moc swietlna ma nowa lampa xenon a jaka full led w a4 b9. Bo w przypadku nowych rozumiem ze bveda swiecic podobnie... (z podobna moca swiatla w lumenach)
  9. no wlasnie, o tytm pisalem, ze roznicy nie widac - ale to juz wyjasnilem skoro full led i xenon maja podobne natezenie swiatla. no wlasnie tu jest pies pogrzebany. Zarowka ma mniejsze znaczenie niz odblysnik. Ta sama zarowka w roznych lampach bedzie swiecic z rozna moca - to zadne przeciez odkrycie. Dlatego ja pytalem o jakies info na jakiejs stronie jakie dokladnie wartosci mocy swiatla daja odpowiednio lampy z A4 B9: xenon, full led i matrix. nadal uwazam ze dyskotowac nalezy bo po to jest forum, aby wymieniac doswiadczenia i swoje zdanie. Wiele osob sie wypowiedzialo jakie maja odczucia i jak ich zdaniem swieci dana lampa, takze na forach jak widac zagranicznych ludzie maja podobne zdanie. Dowodzi to tylko caly czas ze xenon = full led jakoscia swiecenia mniej wiecej. Zapewne matrix swieci lepiej - ale tego nikt nie podwaza. narazie nikt sie wlasciwie nie wypowiuedzial zeby twierdzil ze full led swieci mocniej od xenon. caly czas nie rozumiem. Przeciez ustalilismy ze full led i xenon maja takie same niby natezenie swiatla. Wiec pomiary nie maja znaczenia tylko odczucia, bo pomiary mowia ze obie lampy maja 2000lm max. dokladnie heh, no wlasnie, czyli moc pomiarowe moze miec malo do rzeczy co do jakosci swiecenia i odczucia ludzkiego oka Dobrze napisales ze szerzej doswietlaja i byc moze dlatego odczucia jakosci swiecenia pomimo "na papierze" mniejszej mocy daje efekt lepszy i bardziej komfortowy.
  10. Zle zrozumiales , nawias byl tylko wtraceniem odnosnie spryskiwaczy bo juz nie pamietalem - natomiast sens zdania mowi o tym ze full led swieci podobnie bo tam taki sam strumien swiatla - czyli do 2000 lm no tu wlasnie tez potwierdziles, czyli jak napisales: wiec FULL LED ma tak samo jak xenon swiatlo max 2000 lm. no dla mnie ma, bo nasze odczucia sa poprawne, skoro pisalismy o odczuciach xenon vs full led - gdzie wlasnie potwierdziles ze maja max 2000 lm (no full led nie moze miec wiecej skoro nie musi miec spryskiwaczy) - pisalem ze nie wiem jak w porownaniu z matrix - bo tu zapewne jest odczuwalna roznica.
  11. Muskel Ty piszesz nie o fizyce tylko o parametrach na papierze. Odczucia raczej tu sie licza, skoro osoby ktore jezdzily i jezdza jednym i drugim widza co widza - albo raczej wlasnie nie widza wielkiej zadnej roznicy. To jest fakt. Ja kiedys nawet o tym pisalem w zestawieniu z Q5 na Full led - ktorym tez jezdze - ze nie widze wlasciwie roznicy w porownaniu do xenon A4. Pamietam chyba pisales ze moze tak byc bo full led (full led ma zawsze spryskiwacze?) swieci slabiej niz matrix... Swoja droga moglbys podeslac jakas strone z parametrami, najlepiej producenta gdzie jasno pisza z jaka moca swietlna swieci dana lampa?
  12. zupelnie sie nie zgodze. A pisze z doswiadczenia, bo mialem xenon, obecnie mam full led. Xenon swieci dobrze, led troche moze lepiej, ale jakos szoku zadnego nie przezylem a raczej dosc subtelna roznice. kolega chcial sie rozeznac mniej wiecej na co zwrocic uwage, ale kupujac odpuszczasz pewne rzeczy i pozstawiasz te wymagania na ktorych najbardziej Ci zalezy. fajne auto, szerokosci
  13. Proponuje dowiedziec sie, czy konkretnie to auto jest dostepne i jaki bedzie finalny koszt pod dom. Zapewne maja tam kontakty i w razie co moga zadzwonic i zarezerwowac. Wtedy wplacasz jakas zaliczke i jedziecie. Jezeli okaze sie ze to "przykladowa" oferta to musisz uwazac, bo pojedziesz i oczywiscie auta beda ale mozesz nie trafic w takiej cenie...
  14. Uwazam ze w Twoim przypadku zdecydowanie lepsze bedzie zawieszenie standardowe (chyba 1BA?) Jest naprawde bardzo fajne, w sensie bardzo dobrze sie prowadzi i jest komfortowe.
  15. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    dzieki, czyli jak widac trzeba uwazac bo potencjalny kupujacy stwierdzil ze to wtrysk do regeneracji, gdzie regeneracja to koszt 3 - 4 tys (za regeneracje 1 wtrysku), nowy 1 wtrysk zamiennik to koszt 5 tys, a oryginal 20 tys
  16. a kod zawieszenia 2MN - ja mam opis w allroad ze to jest regulowane (Sprężyny/amortyzatory (regulowane)) Czym rozni sie 2MN od 1BL ?
  17. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    Zrobiłem pomiary na ciepłym. Czy wartość dla pierwszego wytrysku jest ok?
  18. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    Z tego co patrzyłem to nowy Boscha kosztuje kolo 800
  19. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    Pytam z ciekawości, żeby mieć wiedzę jakby co. Nowy można dostać już za około 800zl, dlatego ciekawi mnie ile regeneracja. Z wyciąganiem wtrysków jak szło?
  20. Ahh fakt nie przyjrzałem się światłom ?
  21. Bardzo ładna. To drewno mi się podoba. Premium plus to z USA?
  22. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    Dzięki. Jakie miałeś objawy? Jaki koszt regeneracji wtrysków? Ahh oki, to rozgrzeje i sprawdzę ponownie i dam znać. Dziękuję.
  23. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    Zrobiłem pomiary i wyniki jak w załączeniu. Silnik zimny.
  24. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    nienic nigdy nie stosowalem, a cos by sie przydalo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.