Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. ahh przepraszam...
  2. no jezeli wyglad tego panelu ma dla Ciebie najwieksze znaczenie to szukaj tylko takich z tym panelem.. nie do konca rozumiem po co zaprzatac sobie w takim razie glowe egzeplarzami z panelem 1-strefowym... to sa bardzo duze atuty tego pierwszego. Szczegolnie tez nawigacja wieksza - pamietam Muskel mi wyjasnial tez przed zakupem ze to spora roznica, np. W duzej mozesz miec aktywna mape na wyswietlaczu pomiedzy zegarami... tam jest chyba lepszy procesor czy cos... ja akurat nie bralbym tego jako wyznacznik... zdecydowanie cennniejsze sa Matrixy i duza navi.
  3. wyglada bardzo spoko - szczegolnie pod wzgl wyposazenia. Co do klimy jednostrofowej - dziala swietnie, no ale jest jedno-strefowa choc kubatura A4 jest mala, wiec 3 strefy bardzo roznych temperatur to tam ciezko pewnie utrzymac Wyglad - kwestia subiektywna, no 3 strefowy panel jest "nowoczesniejszy". Natomiast 1-strefowa ma malutki atut - wieksze przyciski, np. ogrzewanie siedzen
  4. Bardzo ladnie opisales problem. Nie dziwie sie w sumie ze jestes zdziwiony. Caly czas Ty uzytkujesz to autko i nagle po wymianie oleju taka zmiana. no taka wartosc to naprawde swietny wynik. Ja pamietam w 190KM (bez quattro) przy 140km/h mialem raczej w granicach 6 - 7L. To tak informacyjnie napisalem zebys mial odniesienie - choc ja mialem autko od 2 wlasciciela i sam mowil ze nie jest pewien czy poprzedni wlasciciel nie zrobil jakiegos softa silnika... Natomiast fajnie gdyby sie wypowiedzial ktos z silnikiem dokladnie jak Ty czyli 150KM. no tak te plukanki sa w modzie - ale tez uwazam ze mechanik bez zgody wlaciciela absolutnie nie powinien tego stosowac - no ale niestety, zapewne kolega "chcial dobrze". Tak mi jedynie przychodzi teoretyzowanie do glowy.... czy taka plukanka jednak moze wplynac na slabsze sprezanie... skoro wypluka jakies nagary czy cos, ktore moze jednak w jakims stopniu uszczelnialy...? Z tego co widzialem to plukanka moze doprowadzic do padniecia silnika - ale to w autach gdzie juz silnik niby byl na wykonczeniu a te wlasnie nagary powodowaly ze jeszcze jakies sprezanie bylo... ale po wyplukaniu juz kaplica.... znaczy filtr paliwa takze byl zmieniany? Przy wymianie teoretycznie powinno sie to robic z komputerem, aby przed odpaleniem odpowietrzyc uklad... to z jednej strony prawda, ale przeciez kolega zmienil olej w 1 dzien i oddal auto, wiec co mialo sie zmienic w ciagu zalozmy tygodnia? Az takiej zmiany temperatury w ciagu tygodnia nie ma... moim zdaniem to nie ma zadnego znaczenia. Jezeli pamiec dlugookresowa przeciez nie zostala zresetowana to teraz jak wiecej pali to bedzie powoli sie zwiekszac... Jezeli zostala zresetowana to przeciez pokazuje aktualna wartosc sredniego spalania - wiec juz zwiekszonego
  5. Zawsze mnie smieszy i zarazem wkurza jak klamia w tych ogloszeniach. Najszczesciej z S-line oraz z ACC. Natomiast faktycznie auto s-line nie ma, ale wyposazenie ma przyzwoite. Zweryfikowalbym po numerze VIN jednak czy sie zgadza. Dodatkowo oczywiscie jakas weryfikacja z kims kto ogarnia temat + czujnik lakieru, stacja diagnostyczna i moze warto
  6. moim zdaniem tak moze byc. Malo czynnika = male cisnienie i sterownik juz daje znac - choc nie wiem dlaczego jako blad... powinien dac info "dolej czynnika bo jest malo"
  7. dokladnie tak. natomiast sa auta w ktorych zderzaka nie wymienisz bo nie ma wersji EU pewnie. Wtedy faktycznie masz prawo korzystac z tablic malych.
  8. no sens wlasnie jest - w kasie. Zakup tej blendy na nasza EU tablice to tez koszt - wydaje sie wlasnie zbedny skoro mamy juz blende na mala tablice... jednak: Pamietam prawo mowi niestety raczej w strone ze w naszym przypadku powinnismy jednak zmienic bo male tablice sa mozliwe dla aut ktore z przyczyn konstrukcyjnych nie maja miejsca (to tak podsumowujaca). W przypadki AUDI jest to jednak marka EU, wiec nie ma problemu aby zmaontowac nasze blachy - wiaze sie to ze zmiana najczesciej tej blendy - ale nie ma przeszkod konstrukcyjnych - dlategp faktycznie na przegladzie mozesz miec problemy - uwazam ze nie warto kombinowac i nalezy zalozyc PL tablice normalne.
  9. Czy to zalezy od predkosci? Dla pewnosci zalatw inne kola cale - zaloz na chwile i test.
  10. no zakladajac ze jednak jedziesz w trasie itp, bo jak miasto to znowu okazuje sie ze mniej przejedziesz...
  11. hehe dokladnie, ale z tgo co pamietam w dieslu 190KM byly tez przeklamania... Natomiast to dziala dosc inteligentnie chyba... bo w miare postepu jazdy aktualizuje sie wartosc do przejechania....
  12. w 252KM jest podobnie Faktycznie troche to mylace - choc moze da sie tak jechac aby mniej wiecej sie pokrywalo - choc szczerze watpie
  13. Nie napisales jaki rok, ale domyslam sie ze cena kolo 100 tys zl... i zastanawiasz sie nad 1 tys zl czyli 1% wartosci na sprawdzenie? Oczywiscie ze warto! Inna sytuacja jezeli jest to I wlasciciel, ktory kupil auto wlasnie w PL Salonie, ma pelna historie, serwisowany caly czas w ASO, ksiazka serwisowa. Wtedy mozna ogolnie sprawdzic auto, SKP + czujnik lakieru + wywiad z wlascicielem.
  14. no pewnie dlatego ze to zamienniki....
  15. ja podobnie, w jednym aucie od 4 lat i bez problemu, w drugim od pol roku i tez zero problemow.
  16. Koalakm odpowiedział(a) na endrusss temat w Audi A4 B9
    tak tez potwierdzam. Wyciszenie bdb za wyjatkiem wyciszenia dzwiekow od opon.
  17. to sa roznice klasy - czego tez nie wiedzialem, no ale jak widac A6 to A6 Natomiast tak jak ktos wyjasnial to nie dotyczy awaryjnego hamowania presense tylko to asystent chyba "wydajnosci" czy jakos tak - gdzie wyswietla ikonke zielonego "buta" (takze na HUD) i na wyswietlaczu chyba tekst "noga z gazu"
  18. no pelna elektryka foteli to opcja - tu akurat nie jestem zdziwiony - to normalne.
  19. Co do skrzyni to na pewno takie mody sa robione, niestety nie znam warsztatu. Natomiast przy okazji chcialem zapytac ze 190KM podniosles na 243? Czy to aby nie za duzo?
  20. Gratulacje. Bardzo ladna W A3 jest mozliwosc doposazenia w adaptacyjne zawieszenie? A4 B9 nawet nie mialo opcji > tylko regulowane...?
  21. w przypadku allroad = jest tylko quattro w przypadku kombi - moze byc i FWD i Qattro - pewnie ze lepiej quattro, ale FWD tez jest spoko. Silnik 2.0 benzyna - moce rozne - wybierz, polecam 252KM, choc pewnie 200KM spali mniej.
  22. no to jak najbardziej kombi jest dla Ciebie, albo allroad
  23. ja mam olej 5w - temperatura latem na pewno byla 100 stopni. Uwazam ze 90 - 95 jest calkowicie normalne.
  24. ahh rozumiem, zrozumialem z kolegi pytania ze jakby za kazdym razem przy wstecznym wlacza mu wycieraczke - niezaleznie od deszczu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.