Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. jeszcze ten moze warto zobaczyc: Używane Audi A4 Allroad - 142 000 PLN, 89 000 km, 2018 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Audi A4 Allroad, Szary, Diesel, 190 KM, 1 968 cm3
  2. tak, A6 C7 wogole nie powinno byc brane pod uwage. Myslalem ze za 150k byc moze C8, ale ciekawa bardzo opcja to Q5 w tej cenie.
  3. no tak masz racje, calkowicie Cie rozumiem. Ogolnie jest bardzo ladna, rozumiem tez zmeczenie jezdzeniem - ja ogolnie raczej stwierdzilem ze nie warto raczej jezdzic dalej niz 100km - potem szkoda czasu itp. Natomiast jeszcze moge podpowiedziec w takim ukladzie allroad - glownie jezeli zalezy Wam na wygodzie wsiadania i wysiadania
  4. Hej No to niezly zrobiles przeskok cenowy Zaczynalismy od 80 Teraz to juz inna historia. Ta biala oczywiscie bardzo ladna - zreszta biala moim zdaniem jest zaraz za kolorem niebieskim Natomiast w tej cenie to bym sie chyba zaczal zastanawiac nad A6 / q5
  5. Gratulacje Napisz co ciekawe masz z wyposazenia, mozesz tez zdjecie wrzucic
  6. Ktoś chyba miał taki plan, ale przecież zaklejenie membranom to zdecydowanie łatwiejszy sposób
  7. I przecież ten ma widzę czujniki parkowania tył. Ahh no i ze spokojem. Daj sobie czas. Nie podejmuje decyzji za szybko. Zobacz auto, pogadaj, prześpij się itd
  8. przeciez tam jest VC
  9. ale jaki ladny przebieg, 190KM, LED, MMI High, VC. Wlasnie to sa rzeczy ktore mozesz z czasem doposazyc.... jedynie nie ma ACC - tez mozna doposazyc, ale juz troche moze kosztowac. a teraz cene zobaczylem... troche drog - no ale to przez przebieg. Parktronik w standardzie powinien byc
  10. no wlasnie. Sam napisales ze b8 tez dostaniesz z duzym przebiegiem. Naprawde b9 to zupelnie inne auto - inna platforma z innymi mozliwosciami itp. Masz nowsze technologicznie auto, nowa konstrukcja, mase opcji doposazenia Nowoczesniejsze w srodku i na zewnatrz, latwiejsze bedzie pozniej do odsprzedazy
  11. ahh no tak moze byc, ale to sa juz takie pieniazki ze warto albo chwilke poczekac albo dozbierac ciut i kupowac b9
  12. Bardzo ladne te egzemplarze, jednak do 80 tys to kupisz na moje b9
  13. tam masz chyba radioodbiornik 433,92 MHz
  14. rozumiem ze pojawila sie opcja, ale czy finalnie dodales piloty jakies i dziala przycisk?
  15. mozesz zastosowac takie cos HomeLink HOMELINK.COM
  16. ee Muskel moze kolega cos zle robi Dawaj z doposazeniem - znowu fajny tutorial bedzie
  17. co masz na mysli mowiac dzisiejsze? Rok 2016? 2018?
  18. tzn nie robiles kompletnie nic? Czy chociaz jakies kodowania vcds czy cos?
  19. tak jak obiecalem moja opinia po jakims juz czasie uzytkowania kamerki z chin. W mojej opinii tak jak pisalem wczesniej absolutnie nie widze roznicy w jakosci obrazu - nie wiem czasem czy chinczyk nie ma nawet ladniejszej jakosci. Mam porownanie bo w jednym aucie mam oryginal a w drugim chinczyka z mojego postu. Tak jak pisalem nie mam opcji ze spryskiwaczem i jak narazie nie zaluje - nie widze potrzeby.
  20. a tak, faktycznie masz racje, ale w przypadku LED - w zaleznosci od tego co masz i w jakim stanie to czesto jednak warto przerabiac.
  21. Jak najbardziej jest to mozliwe. Dobra firma zrobi to dobrze i nie powinno byc pozniej z tym problemow.
  22. daj znac czy to faktycznie cos zmienia
  23. Tak kolega jednak miał rację. Sprawdzałem na stronic i faktycznie ciężko to zrobić. Odrazu zapala AH.
  24. hmm moim zdaniem da sie to wyczuc, w sensie nie nacisniesz za mocno to Ci nie zalaczy (chyba), przynajmniej pamietam "start/stop" tak mozna bylo "oszukac".
  25. Czyli ogolnie nawet nie trzeba anteny zmieniac, tylko zakodowac i powinno dzialac? Wszedzie pamietam jak czytalem to pisano ze to nie takie proste i wymaga zmiany chyba jakiegos nadajnika (bo czestotliwosci inne...)?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.