Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    nie, ja mam 360 ale mysle (tez nie jestem pewien) ze do side assist wystarczy tylko tylna - bo jak cofasz to on tylko ta tylna na moje pokazuje ze ktos nadjezdza i z ktorej strony - do pokazania tego nie potrzebuje 360. Tak, mam 7Y1 asystent zmiany pasa oraz 6I1 system ostrzeg.przy zjeżdż.z pasa ruchu 'LDW'
  2. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    mam: 7W3 "PreCrash Basic i tył" oraz 6K9 pre sense city z pre care
  3. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    tak konieczna jest kamera tylna mysle, 360 nie jest wymagane
  4. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Ktos moze wie co to: PDU driver assistence package NAR ?
  5. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    no wychodzi na to ze 7Y1 asystent zmiany pasa
  6. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Ja mam to wyposazenie a w pliku z wyposazeniem mam pod tym kodem co podales: 7Y1 asystent zmiany pasa
  7. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    zgadza sie, tylko pod ta nazwa w kodach wyposazenia ani w nazwie tego nie ma
  8. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    czyli radary masz z przodu?
  9. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    a chodzi Ci o tzw. Bilsa - ja to mam, ale patrze w wykazie wyposazenia i nie wiem pod jakim kodem to sie kryje. Na zdjeciach to zobaczysz moze lusterko patrzac od wewnatrz bedzie mialo na obudowie szybke taka... Ten system to radary w tylnym zderzaku. Jaka wersje udalo Ci sie kupic? Premium Plus czy Prestige?
  10. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    ja mam to KA6 (czyli kamery 360) i nie mam czujnikow z boku - tylko 4 przod i 4 tyl.
  11. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    I jak tam, powiodło się? Hej, tak wszystko ok. Mozna fajnie wybrac nawet czy ma pokazywac nr biegu w S a w D juz nie, rozne konfiguracje. Dzieki
  12. no pewnie dlatego ze to jest kombinowanie. Tak jak Muskel napisales wczesniej najlepiej sprzetowy przelacznik dac.
  13. ahh no tak od konca zaczynajac o Bit 0. Czyli wystarczy ze zmienie na wartosci Bit 1 na 0, Bit 2 na 1, Bit 3 na 0, Bit 4 na 1
  14. Muskel czy to powyzej to wystarczajace kodowanie do wlaczenia doswietlania? Rozumiem ze na moim screenie to bajt 33, i potem bity na koncu sa (jest ich 8 ) i zmieniam tak ze: U mnie mam juz: Bit 1 = 0 Bit 2 - mam 1 Bit 3 - mam 0 Bit 4 - mam 0 a mam zmienic na 1 ? pozostale pozostawiam bez zmian?
  15. U mnie cos takiego mam: Hmm obroty sie nie wyswietlily a bylo 900 - na biegu jalowym. Poproszę o ocene stanu dpf.
  16. Jak w praktyce sie jedzie kiedy masz ustawione w tych 2 nawigacjach ten sam cel? Chodzi mi o wskazowki glosowe - jedna przez druga sie przekrzykuje?
  17. Sprawdzę. Tak myślę czy ten poradnik mimo wszystko u mnie by zadziałał czy to tylko i wyłącznie dla virtual?
  18. Jednak nie masz racji. Obie mapy działają jednocześnie. Tylko na jednej mogę mieć ustawiony cel. Czyli mam cel ustawiony na AA to wtedy między licznikami mam mapę. Jak ustawie cel na nawigacji audi to na ekranie mogę mieć mapę AA ale bez ustawionego celu. Ustawienie celu na jednej usuwa cel na drugiej. Ustawiony cel na AA i mam mapę między licznikami - nie ma wtedy kompasu.
  19. no teraz to juz nie jestem pewien, czy przy ustawieniu celu nawigacji w AA, na pewno jak odpale AA i mam mapy google na AA to na licznikach moge przelaczyc i mam mapy audi... sprawdze jak ustawie cel nawigacji w AA i wtedy co bedzie w licznikach - ale na moje bedzie mapa i bede mogl ustawic inny cel w nawigacji audi - ale to potwierdze pozniej
  20. Na moje ten poradnik (bardzo fajny - brawo Muskel) dotyczy Virtual Cockpit - czyli cyfrowych licznikow. Ja mam MMI Plus i zwykle liczniki (pomiedzy licznikami wyswietlacz) i moge miec odpalone AA i jednoczesnie nawigacje audi.
  21. to by bylo piekne... ale nie sadze. Na moje to jest tylko opcja pozwialajaca wyswietlac w zegarach mape lub nawigacje Audi w momencie kiedy na ekranie masz nawigacje Android Auto / Car play. Sama uzytecznosc to nie wiem, bo ustawienie jakiegos celu w Android Auto i tego samego w nawigacji Audi i tak w czesci bedzie prowadzil innymi drogrami... to raczej z tego co zrozumialem zwyczajnie mozliwosc wyswietlenia sobie w zegarach mapy Audi podczas gdy uzywasz Android Auto / car play.
  22. A jak przy przełączaniu to faktycznie może jakaś tarczka. Polecam podjechać do warsztatu zajmującego się skrzyniami. Z ciekawości zapytam, auto raczej trasy czy miasto? Ciężka noga czy raczej normalna?
  23. ahh czyli kalibracja byla... no to ciekay problem, odpukac chyba radary nie sa wadliwe... nie wiem jak to sprawdzic w sumie
  24. Akurat ten komunikat nie musi sugerowac bledu - mam kilka takich miejsc w ktorych mam ten komunikat - na moje zalezy od otoczenia, uksztaltowania tereneu, drogi itp - choc w sumie musze sprawdzic czy mam komunikat o Audi Pre sense czy ACC - predykcyjny asystent wydajnosci - dam znac i zaktualizuje. no tu juz jest jasny przekaz ze "awaria". zalezy - powinno sie dac wyciagnac kratke jakos tam gdzie sa radary i masz dostep wtedy - nie chce mi sie wierzyc ze "nie jest dokrecony" moze faktycznie kalibracja wymagana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.