Treść opublikowana przez Koalakm
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
nie, ja mam 360 ale mysle (tez nie jestem pewien) ze do side assist wystarczy tylko tylna - bo jak cofasz to on tylko ta tylna na moje pokazuje ze ktos nadjezdza i z ktorej strony - do pokazania tego nie potrzebuje 360. Tak, mam 7Y1 asystent zmiany pasa oraz 6I1 system ostrzeg.przy zjeżdż.z pasa ruchu 'LDW'
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
mam: 7W3 "PreCrash Basic i tył" oraz 6K9 pre sense city z pre care
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
tak konieczna jest kamera tylna mysle, 360 nie jest wymagane
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Ktos moze wie co to: PDU driver assistence package NAR ?
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
no wychodzi na to ze 7Y1 asystent zmiany pasa
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Ja mam to wyposazenie a w pliku z wyposazeniem mam pod tym kodem co podales: 7Y1 asystent zmiany pasa
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
zgadza sie, tylko pod ta nazwa w kodach wyposazenia ani w nazwie tego nie ma
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
czyli radary masz z przodu?
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
a chodzi Ci o tzw. Bilsa - ja to mam, ale patrze w wykazie wyposazenia i nie wiem pod jakim kodem to sie kryje. Na zdjeciach to zobaczysz moze lusterko patrzac od wewnatrz bedzie mialo na obudowie szybke taka... Ten system to radary w tylnym zderzaku. Jaka wersje udalo Ci sie kupic? Premium Plus czy Prestige?
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
ja mam to KA6 (czyli kamery 360) i nie mam czujnikow z boku - tylko 4 przod i 4 tyl.
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
I jak tam, powiodło się? Hej, tak wszystko ok. Mozna fajnie wybrac nawet czy ma pokazywac nr biegu w S a w D juz nie, rozne konfiguracje. Dzieki
-
Jak na stałe wyłączyć funkcję start/stop w Audi A4 B9?
no pewnie dlatego ze to jest kombinowanie. Tak jak Muskel napisales wczesniej najlepiej sprzetowy przelacznik dac.
-
Kodowanie doświetlania zakrętów w Audi A4 B9
dziekuje bardzo
-
Kodowanie doświetlania zakrętów w Audi A4 B9
ahh no tak od konca zaczynajac o Bit 0. Czyli wystarczy ze zmienie na wartosci Bit 1 na 0, Bit 2 na 1, Bit 3 na 0, Bit 4 na 1
-
Kodowanie doświetlania zakrętów w Audi A4 B9
Muskel czy to powyzej to wystarczajace kodowanie do wlaczenia doswietlania? Rozumiem ze na moim screenie to bajt 33, i potem bity na koncu sa (jest ich 8 ) i zmieniam tak ze: U mnie mam juz: Bit 1 = 0 Bit 2 - mam 1 Bit 3 - mam 0 Bit 4 - mam 0 a mam zmienic na 1 ? pozostale pozostawiam bez zmian?
-
Ocena stanu DPF i korekty wstryskiwaczy
U mnie cos takiego mam: Hmm obroty sie nie wyswietlily a bylo 900 - na biegu jalowym. Poproszę o ocene stanu dpf.
-
Uruchomienie NAVI
Jak w praktyce sie jedzie kiedy masz ustawione w tych 2 nawigacjach ten sam cel? Chodzi mi o wskazowki glosowe - jedna przez druga sie przekrzykuje?
-
Uruchomienie NAVI
Sprawdzę. Tak myślę czy ten poradnik mimo wszystko u mnie by zadziałał czy to tylko i wyłącznie dla virtual?
-
Uruchomienie NAVI
Jednak nie masz racji. Obie mapy działają jednocześnie. Tylko na jednej mogę mieć ustawiony cel. Czyli mam cel ustawiony na AA to wtedy między licznikami mam mapę. Jak ustawie cel na nawigacji audi to na ekranie mogę mieć mapę AA ale bez ustawionego celu. Ustawienie celu na jednej usuwa cel na drugiej. Ustawiony cel na AA i mam mapę między licznikami - nie ma wtedy kompasu.
-
Uruchomienie NAVI
no teraz to juz nie jestem pewien, czy przy ustawieniu celu nawigacji w AA, na pewno jak odpale AA i mam mapy google na AA to na licznikach moge przelaczyc i mam mapy audi... sprawdze jak ustawie cel nawigacji w AA i wtedy co bedzie w licznikach - ale na moje bedzie mapa i bede mogl ustawic inny cel w nawigacji audi - ale to potwierdze pozniej
-
Uruchomienie NAVI
Na moje ten poradnik (bardzo fajny - brawo Muskel) dotyczy Virtual Cockpit - czyli cyfrowych licznikow. Ja mam MMI Plus i zwykle liczniki (pomiedzy licznikami wyswietlacz) i moge miec odpalone AA i jednoczesnie nawigacje audi.
-
Uruchomienie NAVI
to by bylo piekne... ale nie sadze. Na moje to jest tylko opcja pozwialajaca wyswietlac w zegarach mape lub nawigacje Audi w momencie kiedy na ekranie masz nawigacje Android Auto / Car play. Sama uzytecznosc to nie wiem, bo ustawienie jakiegos celu w Android Auto i tego samego w nawigacji Audi i tak w czesci bedzie prowadzil innymi drogrami... to raczej z tego co zrozumialem zwyczajnie mozliwosc wyswietlenia sobie w zegarach mapy Audi podczas gdy uzywasz Android Auto / car play.
-
S-tronic pisk przy zmianie biegu na wyższy
A jak przy przełączaniu to faktycznie może jakaś tarczka. Polecam podjechać do warsztatu zajmującego się skrzyniami. Z ciekawości zapytam, auto raczej trasy czy miasto? Ciężka noga czy raczej normalna?
-
Problem z pre-sense w S5 - jak dokręcić radary?
ahh czyli kalibracja byla... no to ciekay problem, odpukac chyba radary nie sa wadliwe... nie wiem jak to sprawdzic w sumie
-
Problem z pre-sense w S5 - jak dokręcić radary?
Akurat ten komunikat nie musi sugerowac bledu - mam kilka takich miejsc w ktorych mam ten komunikat - na moje zalezy od otoczenia, uksztaltowania tereneu, drogi itp - choc w sumie musze sprawdzic czy mam komunikat o Audi Pre sense czy ACC - predykcyjny asystent wydajnosci - dam znac i zaktualizuje. no tu juz jest jasny przekaz ze "awaria". zalezy - powinno sie dac wyciagnac kratke jakos tam gdzie sa radary i masz dostep wtedy - nie chce mi sie wierzyc ze "nie jest dokrecony" moze faktycznie kalibracja wymagana