Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    da rade - ten zakup ma ten plus ze najpierw zaplaci czesc, potem akcyzy itp. Zanim auto trafi do niego to juz cos dozbiera a potem powoli naprawi ostatecznie bedzie zadowolony z nowego modelu Obstawiam ze ta pojdzie okolo 10k
  2. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Tu powinna byc dobra cena, wersja premium plus, - ale troche jest do zrobienia ale moim zdaniem do ogarniecia, poduszki nie wystrzelone, ladna tapicerka bezowa https://www.copart.com/lot/39158213/salvage-2018-audi-q5-premium-plus-tn-nashville
  3. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Czyli tak jak obstawialem tak to prawda - trzeba niestety czasu i polowania
  4. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Bardzo ładny stan. Warte zakupu. Obstawiam 16 - 18k
  5. moim zdaniem w Twoim przypadku moze i bedzie przynosilo efekty. Oczywiscie mocniejszy prostownik bedzie ladowal szybciej
  6. to moze latwiej jak pewnie raz na 3 miesiace jezdzisz do na przyklad rodzicow / dziadkow / znajomych co maja dom i przy okazji wypicia kawy podladujesz przez 2h dla pewnosci
  7. Moim zdaniem nie powinno byc zadnego problemu przez taka jazde przy tym aucie. Powinien sobie smialo dawac rade z ladowaniem jezeli jest sprawne. Aby nie byc gołosłowny - moja zona jezdzi dokladnie podobnie. Rano 4km, potem 4km i czasami wkolo komina kawalki - nie ma zadnego problemu z akumulatorem itp.
  8. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    raczej ma oryginalnie tak zwany "pakiet black"
  9. Krotkie to znaczy jakie? Ile czasu jedzie dziennie? 30 min?
  10. moim zdaniem nie ma opcji zeby ten aku tracil moc po 2 tyg. Napisz ile km dziennie robisz. dlatego dla spokoju na noc podlacz cos co sprawdzi pobor. No cudow nie ma. Wadliwy aku to nie jest prawdopodobne (takze bez problemu Ci sprawdza tam gdzie sprzedaja w 2 minuty czy jest z nim wszystko ok. Tutaj sa tylko 2 mozliwe opcje: 1. Alternator nie dziala poprawnie 2. Cos pobiera noca prad Naprawde odstaw autko do elektromechanika na 1 dzien i powiedz co ma sprawdzic i bedziesz mial z glowy.
  11. no faktycznie mozesz miec racje. cos mmi sie zdaje ze nie bedzie to konieczne. Skoro wczesniej ustalilismy ze jednak alternator uwazasz jest ok. Wyglada na to ze cos zjada prad. Elektromechanicy maja urzadzenia ktore podlaczaja do aku (na przyklad na noc) i wtedy wiedza czy cos "zjada" prad. To zrobilbym jako pierwszy krok, bo tak to wyglada ze cos rozladowuje powoli aku. Bo rozumiem ze auto po 2 tyg nie odpalilo, ale codzien bylo uzywane = czyli powinno przeciez codzien sie doladowywac - skoro alternator jedenak ok.
  12. Niech kolega odpali auto, włączy wiele rzeczy jak światła, dmuchawa, klima, podgrzewanie siedzeń, lusterek tylnej szyby i zmierzy wtedy ładowanie. Jeżeli wtedy ładowanie będzie poniżej 13,8 to alternator do naprawy.
  13. ladowanie jest za niskie - powinno wynosic powyzej 14. Alternator do sprawdzenia.
  14. Jaka jest wartosc ladowania na biegu jalowym?
  15. hmm czyli jednak dziala bez problemu? Moze ktos ma wiedze jeszcze 100% na ten temat. Czy od q5 / q7 bedzie dzialal w naszych A4 B9?
  16. Muskel w temacie: odpisal komus ze: "Nie możesz zastosować sterownika z Q5."
  17. jezeli dobrze zrozumialem temat to przeciez do A4 B9 nie bedzie pasowal od q5 lub od q7?
  18. Ja też kupię sztukę, jak ktoś ma na zbyciu proszę o priv.
  19. Ahh przepraszam tego nie doczytałem, więc dlatego zapytałem :⁠-⁠) Teraz wszystko jasne. Brawo za instrukcje Muskel ?
  20. Z tego opisu wynika że ta naklejona membrana nie odprowadzi skroplin ze sterownika... A takie było zadanie tej oryginalnej prawda? Czy w ten sposób czasem nie uśmiercimy sami tego sterownika?
  21. tak znam to rozwiazanie ale to sa jakby nie bylo koszty i czas oczekiwania. tak to rozumiem, tak sie zastanawiam czy jest jakas sytuacja w ktorej chcialbym lub musial go nagle aktywowac... u nas w PL takich cudow nie ma zeby to sprawdzali Czy poza mozliwym problemem w Niemczech z przegladem oraz brakiem mozliwosci wlaczenia na zadanie s/s sa jeszcze jakies lub moga byc problemy gdy wylacze softwarowo w 08?
  22. Czy wylaczenie tego software przez VCDS: W sterowniku klimy: System 08 (Air condition A/C) Nastepnie w adaptacjach wybieramy A/C_comfort_paramter_for_start/stop_function Zmieniamy wartość z 5 na 0(zero) moze miec jakies negatywne konsekwencje? Czy zawsze bedzie dzialac? w sensie wylaczac start stop?
  23. Dzieki. Dodaj prosze jak juz bedzie
  24. Hej jest juz cos nowszego do pobrania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.