Treść opublikowana przez Adam. W
-
Wymiana na MMI 3G / 3G+ Audi A4 B8 po lifcie
Jeśli masz np 3gbasic to nie zmienisz ekranu z 3g+ wiąże się to że zmianą systemu .
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Jeśli alternator daje 14.2 to ta sama wartość powinna być na podszybiu . Kabel od alternatora idzie do rozrusznika i do podszybia. Jeśli na podszybju masz 13.2 to wiązka do zmiany lub dokladka drugiego przewodu . Mam teraz ten sam problem i myślę by wymienić całość ori przewód bo gdy dołożę tylko dodatkowy to nie wiem co będzie się działo ze starym przewodem który w dalszej części idzie do innych elementów oraz rozrusznika gdzie jest przepalony lub przetarty i czy nie narobi bałaganu w przyszłości?
-
B8 TrOOOOp
Witam czy ktoś mi poda jaki zestaw sprężyn i amorków muszę kupić na tył by uzyskać zawias 1be obecnie mam 1bv chcem przejść na 1be WAUZZZ8KX9A149592
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
@Dev pomożesz w dobraniu sprężyn i amorków tył? Mam 1bv chcem zrobić 1be WAUZZZ8KX9A149592 Jeśli masz możliwość podania oprócz nr fabrycznych również nr zamienników Sachs był bym wdzięczny
-
Przejście z zawieszenia 1BV na 1BE w Audi Q5
Witam czy mogli byście mi podpowiedzieć jakie amorki oraz sprężyny w zamienniku mógł bym kupić ? Może sachs potrzebuje by ktoś mi dobrał odpowiednie nr. Na tył auta A4 b8 sedan 2.0 ośka zawias 1bv Sprężyny mam jeszcze ori i skończyły żywot razem z amorkami. Korzystając z wymiany chciał bym wsadzis amorki z 1be by było troszkę bardziej komfortowo. Aktualnie jeśli się nie mylę mam Sprężyny: 8K0 511 115 GQ takie same są w 1be oraz w 1bv jaki był by ich zamiennik czy lepiej kupić Ori ? Amorki : 8K0 513 035 AS 1bv i tu chciał bym zmienić na 1be prośbą jaki zamiennik lub jeśli nie warto to jaki Ori jest nr czesci pod 1be ? Podaje również VIN WAUZZZ8KX9A149592
-
A4 B8 2009 rok przróbka servotronica
Wymianę magla daj na warsztat a resztę czyli instalacje ogarniesz sam
-
Numery amortyzatorów i sprężyn do Audi A4 B8 2.0TDI Avant
Witam podaje vin WAUZZZ8KX9A149592 Potrzebuję sprężyny i amorki do mojego sedana na tył zawias 1bv Z tego co się orientuję mam Sprężynę 8K0 511 115 GQ Amortyzator 8K0 513 035 AS Jaki jest odpowiedni zamienjiki na przykład sprężyny Sachs? Oraz jaki amorek dobrać z innej firmy i pod zawias 1be by było bardziej komfortowo
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Witam czy maglownice z końcowymi numerami 65P lub 66BX to ta sama maglownica co w pierwszym poście? Znalazłem po regeneracji i zastanawiam się czy będzie pasować allegro.pl ALLEGRO.PL
-
kodowanie wtrysków w audi 2.0tdi CR CAGA
Piękny opis . Dzięki wielkie
-
kodowanie wtrysków w audi 2.0tdi CR CAGA
Podpinam się pod zapytanie o kodu ima oraz ISA . Gdzie w vcds trzeba wejść by wpisać nowe kody po wymianie wtrysków?
-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
Sterownik nie potrzebuje zdjęcia ochrony.
-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
- Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
- Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
Z tego co zauważyłem na tyłnym zderzaku to oryginalne uchwytu nie są takie same w czterech miejscach tylko się od siebie nieznacznie różnią jestes pewien że będzie wszystko ok jeśli zamontuje wszystkie takie jak podałeś?- Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
Witam wszystkich potrzebuje waszej podpowiedzi . A4 b8 sedan przedlift niestety z powodu stuczki ucierpial mój tylny zderzak niestety połamany zakupiłem drugi używany lecz nie zwróciłem uwagi na koszyki mocowania pdc które są uszkodzone połamane próbuje znaleźć owe koszyki lecz nie jest to wcale proste są dostępne w aso tylko przednie tylne występują tylko w całości z nowym zderzakiem czy ktoś z was może podpowiedzieć jakie koszyki będą pasowały z jakiegoś innego auta ?- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam Bart-S może ty byś odpowiedział na mój post poniżej? Ogólnie to właśnie na twoja odpowiedź tak oczekuję ?. Pozdrawiam- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam wszystkich serdecznie. Podczas robienia Adaptacji skrzyni która zakończyła się powodzeniem przeglądałem bloki pomiarowe i temperatura płynu chłodzącego w skrzyni biegów pokazuje - 40* domyślam się że albo czujnik walnięty lub kabel oberwany. Temperature oleju oraz temperature sterownika pokazuje dobrze. Czy mógł by mi podpowiedzieć gdzie ten czujnik jest zamontowany i jaki jest jego nr części by w razie co go wymienić będę wdzięczny za podpowiedzi. Kod skrzyni LLA a silnika CAGB- Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Witam mam pytanie odnośnie temperatury cieczy w skrzyni multitronic kod LLA. Podczas robienia adaptacji skrzyni która się powiodła przeglądałem bloki pomiarowe i temperatura cieczy w skrzyni pokazała -40 więc domyślam się że czujnik jest walnięty lub kabel oberwany tylko nie mam pojęcia gdzie jest owy czujnik zamontowany i jaki jest nr części by go dokupić i wymienić. Temperatur sterownika oraz oleju skrzyni była w normie- Nowicjusz - wątek powitalny
Stargard, Zachodniopomorskie Witam Wszystkich!!! - Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015