Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P.Wiśnia

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P.Wiśnia

  1. Cały mechanizm otwierania działa, na fis również informacja się pojawia. Z pilota i za pomocą zamka wszystko działa. Tylko przycisk w klapie nie działa, więc z otwarcia kiedy kluczy jest w stacyjce jest nie możliwe.
  2. Witam, Czy orientuje się ktoś gdzie idą przewody od przycisku mechanizmu tylnej klapy(tego w listwie)? Przewody w gumie są wymienione, wygląda że mikrostyk również działa a klapa się otwiera tylko z pilota. Pozdrawiam
  3. Wrzuć kody błędów z VCDSa.
  4. Witam, orientuje się ktoś czy do Concerta 2+ (2 din) można jednocześnie podłączyć wyjście AUX oraz oryginalną zmieniarkę CD? Radio: 8E0 035 186 AK Zmieniarka: 8E0 035 111D
  5. P.Wiśnia odpowiedział(a) na MarcinHubert temat w 2.0TDI
    Problem występuje zawsze? (ciepły/zimny silnik) Jak wyglądają obroty podczas jazdy? Jakieś błędy w VCDS?
  6. Wyciągnij i odłącz włącznik świateł i sprawdź czy problem zniknie.
  7. @Matiso Wciskasz na maxa. Obracasz łożyskiem na którym jest pierścień i sprawdzasz czy nie trze. Odległość nie powinna być większa niż 0,5-0,6mm. No chyba że coś z kablem od czujnika. Bo z tym w karoserii niema prawa się nic dziać. Ale sprawdzić okablowanie obok sterownika ABS nie zaszkodzi. Możesz też sprawdzić sam czujnik czy jest sprawny.
  8. Sprawdzona odległość między pierścieniem a czujnikiem?
  9. A przypadkiem Lemforder nie szlifuje po prostu loga OOOO?
  10. Lemforder za 290zł idzie kupić.
  11. @Kuba 2003 Czy to oznaczenie wyposażenia? Bo takowego nie mogę nigdzie znaleźć. Kody sline to: WQY,WQZ,WQS,PQD,WQX A EU4 to norma emisji spalin Euro 4.
  12. A czy poduszka też może za to odpowiadać? Po prostu jest zerwana i łapie temperaturę od silnika przez co się rozszerza?
  13. A dlaczego to występuje tylko na rozgrzanym silniku? Edit: jest jeden błąd na silniku "17994 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145) Short To Plus".
  14. Witam, mam taki problem z dużymi drganiami karoserii. Przy odpuszczaniu sprzęgła na rozgrzanym silniku. Głównie na 1 biegu i trochę na 2. Przy 50km/h na 5 biegu i pedale w podłogę drgania są minimalne. Komplet sprzęgło, docisk i dwumasa była wymieniana 4 lata temu, około 20kkm temu. Gdzie i w czym szukać przyczyny? VCDS brak błędów na silniku. Pozdrawiam
  15. Z tego co widzę to skrzynia pochodzi z 1.8T 150KM o oznaczeniu AVJ. Więc to powinno być to:
  16. Jeżeli chodzi o dźwięk to różnica jest, bo BOSE gra lepiej. Jeżeli chodzi o instalacje to jest duża różnica, inny przekrój przewodów. Wszystkie głośniki zasilane są przez wzmacniacz.
  17. Do przednich kosztuje około 130zł, a tylnych około 80(korby). Ja u siebie musiałem wszystkie przelotki w drzwiach naprawiać + przelotka klapy bagażnika. Więc trochę zaoszczędziłem, a dałem z zapasem więc mogą one trochę pracować. Bez problemu wytrzyma kolejne 20 lat.
  18. Ja u siebie dosztukowałem, polutowałem i trzyma się bez problemu.
  19. Sprawdź przewody w przelotce od karoserii do drzwi. Jeżeli kable będą całe to wtedy sprawdź jak wygląda stan instalacji w drzwiach oraz czy wtyczka prawidłowo styka i nie jest zaśniedziała.
  20. @Gliszmir Skoro prąd dochodzi do gniazd to sprawdź jego napięcie i miejsce w którym gniazda są masowane.
  21. Długość: 41,5cm Szerokość: 26cm Wysokość: 9,5cm Waga: 2,064 kg
  22. P.Wiśnia odpowiedział(a) na Dante18 temat w Audi A4 B6/B7
    Proszę bardzo
  23. Być może pompa haldex jest uszkodzona. Oczywiście że możesz sprawdzić sitko i olej. W A3 8P z tego co pamiętam jest też możliwość sprawdzenia haldexu za pomocą VCDS, wtedy zobaczysz co go boli.
  24. P.Wiśnia odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @kaman Masz webasto? Albo chociaż panel przycisków w tunelu do obsługi menu licznika? A - Webasto(ogrzewanie postojowe) B - Wentylacja postojowa. C - Zegar ustawiany za pomocą fal radiowych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.