Treść opublikowana przez P.Wiśnia
-
Przycisk mechanizmu tylnej klapy
Cały mechanizm otwierania działa, na fis również informacja się pojawia. Z pilota i za pomocą zamka wszystko działa. Tylko przycisk w klapie nie działa, więc z otwarcia kiedy kluczy jest w stacyjce jest nie możliwe.
-
Przycisk mechanizmu tylnej klapy
Witam, Czy orientuje się ktoś gdzie idą przewody od przycisku mechanizmu tylnej klapy(tego w listwie)? Przewody w gumie są wymienione, wygląda że mikrostyk również działa a klapa się otwiera tylko z pilota. Pozdrawiam
-
Brak odczytu CD w A4 B8
Wrzuć kody błędów z VCDSa.
-
Concert 2+ Aux & Zmieniarka płyt CD
Witam, orientuje się ktoś czy do Concerta 2+ (2 din) można jednocześnie podłączyć wyjście AUX oraz oryginalną zmieniarkę CD? Radio: 8E0 035 186 AK Zmieniarka: 8E0 035 111D
-
drgania na 6 biegu
Problem występuje zawsze? (ciepły/zimny silnik) Jak wyglądają obroty podczas jazdy? Jakieś błędy w VCDS?
-
Błąd świateł postojowych w A4 B6. Nie gasną.
Wyciągnij i odłącz włącznik świateł i sprawdź czy problem zniknie.
-
Błąd czujnika koła w A4 B6
@Matiso Wciskasz na maxa. Obracasz łożyskiem na którym jest pierścień i sprawdzasz czy nie trze. Odległość nie powinna być większa niż 0,5-0,6mm. No chyba że coś z kablem od czujnika. Bo z tym w karoserii niema prawa się nic dziać. Ale sprawdzić okablowanie obok sterownika ABS nie zaszkodzi. Możesz też sprawdzić sam czujnik czy jest sprawny.
-
Błąd czujnika koła w A4 B6
Sprawdzona odległość między pierścieniem a czujnikiem?
-
Brak mocy na zimnym w A4 B6 1.9TDI AWX
Wyczyszczony EGR i klapa gasząca?
-
Drgania karoserii przy odpuszczaniu sprzęgła
A przypadkiem Lemforder nie szlifuje po prostu loga OOOO?
-
Drgania karoserii przy odpuszczaniu sprzęgła
Lemforder za 290zł idzie kupić.
-
Oznaczenie A4 B6 S-line
@Kuba 2003 Czy to oznaczenie wyposażenia? Bo takowego nie mogę nigdzie znaleźć. Kody sline to: WQY,WQZ,WQS,PQD,WQX A EU4 to norma emisji spalin Euro 4.
-
Drgania karoserii przy odpuszczaniu sprzęgła
A czy poduszka też może za to odpowiadać? Po prostu jest zerwana i łapie temperaturę od silnika przez co się rozszerza?
-
Drgania karoserii przy odpuszczaniu sprzęgła
A dlaczego to występuje tylko na rozgrzanym silniku? Edit: jest jeden błąd na silniku "17994 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145) Short To Plus".
-
Drgania karoserii przy odpuszczaniu sprzęgła
Witam, mam taki problem z dużymi drganiami karoserii. Przy odpuszczaniu sprzęgła na rozgrzanym silniku. Głównie na 1 biegu i trochę na 2. Przy 50km/h na 5 biegu i pedale w podłogę drgania są minimalne. Komplet sprzęgło, docisk i dwumasa była wymieniana 4 lata temu, około 20kkm temu. Gdzie i w czym szukać przyczyny? VCDS brak błędów na silniku. Pozdrawiam
-
wał napędowy quattro
-
A4b6 Standardowe nagłośnienie a BOSE Różnice
Jeżeli chodzi o dźwięk to różnica jest, bo BOSE gra lepiej. Jeżeli chodzi o instalacje to jest duża różnica, inny przekrój przewodów. Wszystkie głośniki zasilane są przez wzmacniacz.
-
Problem z szybą od strony pasażera
Do przednich kosztuje około 130zł, a tylnych około 80(korby). Ja u siebie musiałem wszystkie przelotki w drzwiach naprawiać + przelotka klapy bagażnika. Więc trochę zaoszczędziłem, a dałem z zapasem więc mogą one trochę pracować. Bez problemu wytrzyma kolejne 20 lat.
-
Problem z szybą od strony pasażera
Ja u siebie dosztukowałem, polutowałem i trzyma się bez problemu.
-
Problem z szybą od strony pasażera
Sprawdź przewody w przelotce od karoserii do drzwi. Jeżeli kable będą całe to wtedy sprawdź jak wygląda stan instalacji w drzwiach oraz czy wtyczka prawidłowo styka i nie jest zaśniedziała.
-
Problem z gniazdami zapalniczki
@Gliszmir Skoro prąd dochodzi do gniazd to sprawdź jego napięcie i miejsce w którym gniazda są masowane.
-
Głośnik centralny na podszybiu tylnym
Długość: 41,5cm Szerokość: 26cm Wysokość: 9,5cm Waga: 2,064 kg
-
Uszczelki termostat
-
Błąd pompy sprzęgła Haldex w a3 8p
Być może pompa haldex jest uszkodzona. Oczywiście że możesz sprawdzić sitko i olej. W A3 8P z tego co pamiętam jest też możliwość sprawdzenia haldexu za pomocą VCDS, wtedy zobaczysz co go boli.
-
B6 DIVISION
@kaman Masz webasto? Albo chociaż panel przycisków w tunelu do obsługi menu licznika? A - Webasto(ogrzewanie postojowe) B - Wentylacja postojowa. C - Zegar ustawiany za pomocą fal radiowych.