Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Wywal te brewki , nie obraź sie, ale fatalnie to wygląda, to było modne pare ładnych lat temu, a pozatym za xenon, szybki
  2. Et felgi 45, oponki 205/55/16 dunlop . Chyba muszę się przyzwyczaić do tego hałasu, bo dochodzę do wniosku ze ten model opony jest po prostu głośny... :gwizdanie:
  3. Dołączam się do tematu. Muszę zakupić komplecik opon 205/55/16. Zastanawiałem się nad GY Excellence, Pirelli P7, Dunlop SP FR. Co byście wybrali? Dodam, że na jesień zimówki kupiłem komplecik GY UG 7+ i jestem baaardzo zadowolony , przede wszystkim cichutka oponka. A to duży plus. Więc co radzicie na lato?? PS. Kto z klubowiczow ma w ofercie oponki w dobrej cenie ?
  4. Kolego FAZY, dzięki za odp. A mógłbys coś jeszcze dodać nt. tego trzeszczenia? Może to iść od kół/opon? Lub czym innym może to byś prawdopodbnie spowodowane? Dziwne, że akurat wczoraj wymieniłem koła i od wczoraj trzeszczy :gwizdanie: Dźwięk taki jakby zgrzewkę wody mineralnej machać..
  5. Witajcie, więc tak sprawa wygląda. Kupiłem niedawno na allegro koła alu ori 16" + opony dunlop 205/55 używane 2006r. , bieżnik 5mm. Wczoraj je wyważyłem, zamontowałem, i dziś zrobiłem traske 400km, i jak jadę to jest jakiś jakby szum od kół. Przynajmniej w porównaniu do tego, co było w zimę, jak jeździłem na 15" ori i oponach nówkach michelin :gwizdanie: Tamte opony były o wiele cichsze. Czy teraz to tak ma być? Bo raczej rozmiar felg i opon jest ok. Więc w czym problem? Aha, i jeszcze taka rzecz : na dziurach słychać piszczenie gdzieś z tyłu :gwizdanie: To może być coś z kołami? PS. Z tym piszczeniem, to śmieszne pytanie, bo powodów może być wiele, ale te piszczenie zaczęło się od wczoraj, tzn od montażu nowych kół. :gwizdanie:
  6. Witajcie, wczoraj w mojej a4 pojawiła się kontrolka zużytych klocków. I tak jak się czyta w książce pojazdu, co znaczy kontrolka to podobno zużyły się klocki z przodu ale nie jestem pewien. :gwizdanie: Może od razu lepiej komplet wymienić ? I w ogóle jakie są najlepsze,a przynajmniej bardzo dobre? Mowa na forum jest o takich firmach jak ferodo, ate... :gwizdanie: Jakichś kosmicznych sportowych nie potrzebuję, ale, żeby były na "kilka" tys km. Co radzicie? Wymieniac komlet, czy tylko przód? i jakiej firmy? model?
  7. Witajcie Drodzy Forumowicze. Na wstępie apel do adminów o prośbę, by nie usuwać tego wątku, bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. :gwizdanie: Mianowicie moje auto miało tak od czasu, gdy już je kupiłem, więc nie wiem co było przedtem. Tzn. płyn dochodzi do tylnego spryskiwacza, niby wszystko jest okay. Ale nie do końca, bo wygląda na to, że czegoś przy nim brakuje, bo płyn leci tak jakby nie w tą stronę co trzeba, chyba brakuje tam jakiejś części. Mógłby ktoś w swoim a4 b6 sprawdzić jak to wygląda? Zrobiłem fotkę, aby pokazać w czym rzecz. ( Na zdjęciu nie widać czarnej plastikowej nakładki, ale nie o niej mowa) W ostateczności można kupić cały nowy kompletny spryskiwacz,ale może obejdzie się bez tego. :gwizdanie: Tutaj jest fotka : http://img151.imageshack.us/my.php?image=p4050034.jpg
  8. Furka z zewnątrz całkiem ; wiadomo, czarny kolorek odstawia robotę ale foty środka by się przydały A tak zapytam: szyby z tyłu ma w prądzie? :gwizdanie:
  9. Dołączam się do pytania kolegi wyżej, chętnie dowiem się o tym malowaniu Kiedyś ktoś forum pisał, że dużo zależy od lakiernika, który to zrobi. :gwizdanie: Bywali tacy, co narzekali na odpryski, ale jest wielu, którzy są bardzo zadowoleni z malowanych dokładek, więc trudno zadecydować.
  10. Zamieszczam fotki w/w uszkodzenia zderzaka : http://img23.imageshack.us/my.php?image=20090317084.jpg + drugie ujęcie :przebiegły: http://img16.imageshack.us/my.php?image=20090317085.jpg . Tak to wygląda i teraz piszcie na ten temat. Czy 500zł to dużo czy mało, a może malowanie nie będzie konieczne? Przepraszam za brudne auto, ale dziś taka okropna pogoda u mnie jest
  11. Hmmm, dobrze żeby ktoś na to popatrzył. :gwizdanie: Dziś już nie, bo jest ciemno, ale jutro zrobię fotkę i wkleję, wtedy może coś ustalimy więcej. Może uda się bez wywalenia 5 stówek w błoto. Dzięki za zainteresowanie.
  12. Nie tak do końca z tym zwrotem kasy... Nie wiem kto to zrobił (tylko podejrzewam czym) Ewentualnie pozostaje wypłata z AC, ale za to zniźkę stracę, :gwizdanie: zresztą i tak oni polecają ASO(może i dobrze ale do najbliższego ASO mam 250km), więc koszty dojazdu itd. Chciałbym więc to we własnym zakresie zrobić. Waham się nad zakupem zderzaka z allegro, takiego żeby od razu pasował,ewentualnie do polerki gruntownej, tym bardziej ze kolor mojego auta jest dość popularny. Może udało by się coś upolować. Jeszcze gdyby ten z wgnieceniem obecny był jakoś solidniej uderzony to może i zapłata 500zł za naprawę ma sens, ale takie nieduże wgniecenie... Sam nie wiem co robić
  13. Pytanko dość nietypowe, lecz ważne (bynajmniej dla mnie) :gwizdanie: Dla mojej a4 b4 avant 2004r. koleś na parkingu cofając z przyczepką przyłożył w tyłek, na zderzaku powstało pionowe wgniecenie (głębokość 0,5cm), 11cm długości. Gadałem z blacharzem, on śpiewa za usunięcie uszkodzenia zderzaka 500zł. Wydaje się to dużo, bo na allegro używany zderzak kosztuje od 100 do 300zł :gwizdanie: Np taki: http://moto.allegro.pl/item567590192_audi_a4_01_05_zderzak_tyl_tylni_tylny_41.html albo taki: http://moto.allegro.pl/item574971955_audi_a4.html . Ten drugi pasowałby chyba nawet bez malowania. Co o tym myśleć? Szukać innego blacharza? Robić uszkodzony zderzak czy kupić na allegro nowy? Bo może nawet udałoby się znaleźć taki pod kolor auta (Lichtsilbermetallic). Pomóżcie koledze
  14. Jest opcja ; poszperaj troszkę i wszystko stanie się jasne. Możesz użyć np serwera www.imageshack.us aby wyświetlić fotki.
  15. Jak w temacie... W mojej a4 avant 2004 są jak w każdej takiej audi lampki w drzwiach, ale się nie świecą.. :gwizdanie:i tu moje pytanie? czy może tak być, że to tylko odblaski?? a może żarówki są padnięte? jak to sprawdzić?? proszę o odpowiednie wypowiedzi
  16. Witajcie , przedstawiam Wam moje wozidełko. Dodam, że jest to moje pierwsze i jestem jak na razie bardzo zadowolony :> Nie jest to żaden rarytas, ale ma to coś w sobie. rocznik 2004 W wyposażeniu: silniczek 1,9 130 koni elektryczne szybki x4 podgrzewane, el ustawiane oraz składane lusterka 8 poduch radio concert+ zmieniarka 6 biegów autom. klima pakiet chrom pakiet oświetlenie czujnik zmierzchu worek na narty podłokietnik x2 146000 oryginalnego przebiegu w momencie sprowadzenia w czerwcu 2008, obecnie(02.10) 205000 reszta to raczej standard Proszę o opinie. Trochę magii photoshopa i jak efekt?? Śmiało piszcie co o tym sądzicie
  17. Witam wszystkich forum'owiczów. Moje autko to A4 B6 1,9 z 2004r. Pozdrawiam wszystkich nowych i nie tylko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.