Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Filip - na wszelki wypadek weź Q. no te QUATTRO czasem się przydaje, w Bukowinie na zlocie nie jednego z ośką zawstydziłem, teraz braku Q w A6 nie odczuwam, zobaczymy co będzie w zimę :gwizdanie:
  2. Ale tam trawa weź faktycznie poganiaj z kosiarką bo nikt tam do Ciebie allroadem nie przyjedzie
  3. Łukasz, podeslij mi na PW telefon bo nie mam. I jeszcze powiedz mniej więcej jak jechać od strony Augustowa :gwizdanie: Jaka to miejscowość jest ? Ja może byłbym trochę wcześniej, ok 17
  4. w tę sobotę ? przy dobrych wiatrach pewnie bym się pojawił bo ostatnio trochę zabiegany/zapracowany jestem ale chęć na spota jak zawsze mam :gwizdanie: ale to i tak bym wracał do BAU w ten sam dzień bo w niedzielę od rana zajęty i znając się na rzeczy to ode mnie nikt więcej się nie pofatyguje ostatnio na forum widziałem kogoś z BAU, ale żeby do kogoś na grilla to nie ma mowy, i wstyd i strach i nie wypada
  5. kilka osób z forum posiadających wstawki z piano narzeka na te rysy ale może Młody będzie należał do tych, którzy będą zadowoleni :gwizdanie:
  6. to po powrocie jak tak
  7. Młody, mam prośbę- możesz wstawić w pierwszym poście kilka aktualnych fotek auta ?
  8. W parafii BAU ja robię za proboszcza, organistę i kogo tam jeszcze. Mieszkam w takim mieście, gdzie jako jedyny mam samochód marki AUDI, model A4
  9. to może i dobrze, że nic nie wyszło zróbmy spota jak większości podpasuje :gwizdanie: :gwizdanie: PS. Może tym razem gdzieś w okolicach BAU ? Może nad jeziorkiem gdzieś ?
  10. Tak w kilku słowach- między tym a BRD jest choć odrobina podobieństwa w odczuciach z jazdy ? pewnie te B8 bije BRD pod każdym względem na głowę :gwizdanie: auto miazga zresztą nie jeden jeszcze tutaj to napisze :good:
  11. UWAGA! ACHTUNG! WARNING! O której w sobotę robimy spota ? :gwizdanie:
  12. ja też w tym tygodniu zjeżdżam do BAU, więc jestem chętny na spota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.