Treść opublikowana przez Kowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.myapple.pl/ipod-itunes/22919-ipod-pierwsze-kroki.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aż sobie zczytam. bo napalony byłem na ps3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ps3 to shit? mozesz rozwinąć? bo muszę wybrac prezent na gwiazdkę
-
[B6 AVF] Dziwne zachowanie
Na moment tak jakby straciłem. Ale sam już nie wiem bo chyba poprostu zdjąłem nogę z gazu. Później i do tej pory jest wszystko git. [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 14:21_________________________________________________ Raczej tak. Ogólnie po wszystkim przelecieli.
-
[B6 AVF] Dziwne zachowanie
Klima i wspomaganie działają ok więc to raczej nie to. Zastanawiałem się czy to możliwe, że jakaś elektryka miała zwarcie albo przez chwilę coś nie łączyło.
-
[B6 AVF] Dziwne zachowanie
Pasek rozrządu? Ja miałem rozrząd wymieniany 30tys temu więc powinno być wszystko ok. U mechanika podpinali mnie do "Polskiego VAGa" i mówili, że nie ma błędów. Chyba, że ten VAG to gówno warty. ALe od tamtej pory to się nie powtórzyło.
-
[B6 AVF] Dziwne zachowanie
Miałem dzis dziwną akcje. Jechałem sobie normalnie. Trochę cisnąłem. I jakdą juz na obrotach trochę ponad 3tys poczułem szarpnięcie, na desce zapaliły się prawie wszytki ekontroliki, zapaliły sie swiatła awaryjne i wyłączyła klima. Silnik nie zgasł. Po zatrzymaniu sie i odpaleniu auta ponownie wszystko było ok. VAG u mechanika nic nie pokazał. Miał ktos tak? Czy cos sie mogło wypiąć? Jakies zwarcie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: ej który to? Fail Compilation Nr 4 miał naklejkę? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
twarde tyłki rodzą się w bólach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to siup
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
Jakbym miał takie ceny... A jak to jest z tym termostatem z ASO? Koleś w warsztacie powiedział mi że nie warto przepłacać bo to co ma ASO idzie właściwie na jednej linii z Wahlerem.
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
spoko jest gdzies nawet wątek o tym które kanały sprawdzić a swoją drogą to może się i wybiorę na spota we wtorek bo dawno nie byłem tylko na spotach to do VAGa się kolejka ustawia
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
dzięki za radę
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
planuje wymienić termo (115 + ok. 80 wymiana). czujnik nie wiem ile bo nie sprawdzałem. chce ograniczyć koszty dlatego zastanawiam się jak to sprawdzić. popytam na forum kto ma vaga. ... kto ma VAGa?
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
mam podobną sytuację - 70 stopni. jak mogę się upewnić że to na pewno termostat? Vagowanie wyjaśni sprawę? zanim wydam kasę na wymianę termostatu chcę być pewny
-
[WARSZAWA] Serwis w nagłych przypadkach np. "Sobota"
Możecie polecić warsztat do wymiany termostatu, który by pracował w sobotę. Najlepiej wschodnia strona Wisły i przystępne ceny Czy 80 za wymianę to dużo?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten typ musiał się strasznie dołować w czasie tej sesji zdjęciowej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o kutfa, padłem :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To już drugi w kolekcji , zaraz po tym SL co go objechaliśmy w Nadarzynie?? tak tylko tym razem miał naklejkę AMG taki jak ten: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8606079 parkował akurat czy stawał na światłach? siemanko
-
[ALL] Leksykon Auto Świat na przykładzie silnika Audi
Powinno być ok. Pdf jest na Chomikuj.pl
-
[ALL] Leksykon Auto Świat na przykładzie silnika Audi
Słabo to skonwertowało. Zaraz wstawię pdf'a.
-
[ALL] Leksykon Auto Świat na przykładzie silnika Audi
Pomyślałem, że udostępnię moje skany z Leksykonu Auto Światu. Całość dotyczy budowy silnika i jest pokazana na przykładzie silnika Audi Moim zdaniem jest to super pozycja, która dużo wyjaśnia osobom, które nie są ekspertami w mechanice. Całość wrzuciłem na mojego Chomika http://chomikuj.pl/kowalski.piotrek/Leksykon Mam nadzieję, że nie jednej osobie to rozjaśni to i owo. Miłej lektury.
-
Ile prawdy w " męczeniu diesla " ??
- [ALL B6] Trzeszczące plastiki
a skrzypi komus ten daszek nad zegarami?- Przycisk dźwigni hamulca ręcznego
dlacego? jest 14 zaznaczona na obrazku. teraz tylko telefon do ASO o cenę. ciekawe czy to sie poprostu wysuwa czy jakos odkręca - [ALL B6] Trzeszczące plastiki