Treść opublikowana przez Kowal
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jak mamy grać na takich samych ustawianiach to chyba powinniśmy wszyscy grać takimi samymi kontrolerami?
-
Spotkania na drodze
Jeśli rejestracja LOP to mogłem być ja. Leciałem w tych godzinach na Bródno.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
O widzę że się ścigamy No to ja i coś w weekend muszę podziałać. Może wybierzemy kilka najlepszych tras i na nich będziemy kręcić czasy? Czy zostawiamy pełną dowolność?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
dzięki za info. tak sobie myślę nad tym i chyba jedak sie zdecyduję podjechać na kompletny serwis klimy z odgrzybianiem. nie robiłem serwisu od 2 lat. do tego wali mi muchomorem i chce sie tego pozbyc na 100%. ozon miałem już 2 razy robiony i gówno dało. muszę to załatwić raz a dobrze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja tego też nie ogarniam Ale i bez tego da radę pohasać. Trzeba się zkrzyknąć któregoś wieczora.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No to za***iście Porobimy ustawki - multi daje radę :good: A najlepsze jest to, że jak przejedziesz trasę to po ukończeniu pokazuje Ci czasy twoich znajonych z Ps3 Więc Ty bijesz rekord.. np. Ja odpalam Shifta - patrzę... FCK - i muszę go pobić - i tak w koło -- W piątek możemy trzasnąć w LBP - Na Shifta też porobimy ustawki Ja też chętnie pociupię w Shifta [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:01_________________________________________________A co do piracenia to jestem przeciwny. Dzięki temu że na soniaka ludzie kupują oryginalne gry to firma w miarę przyzwoicie traktuje nasz rynek, chociażby wydając Polskie lokalizacje gier. Poza tym developerzy mają na robienie kolejnych gier Jak kogoś nie stać na gry to niech nie kupuje konsoli. Proste
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
W takim razie chyba zdejmę schowek. Powiedz mi czy oprócz tych 5 śrub (3 na górze po otwarciu, 2 na dole bez otwierania) muszę zdejmować jeszcze boczną część? Jeśli tak to po co i jak?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Powiedzcie jak zlokalizować w B6, opisany w tej instrukcji przewód odprowadzający wilgoć z parownika (6 na schemacie): http://vfhost.pl/mobilem/pub/VW_AUDI/W/CHEMIA/SPRAY/SPRAY_OPIS.jpg Czy jak zdejmę schowek i dostanę się tą drogą do parownika to wyjdzie na to samo?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No przynajmniej w tym momencie tak mi się wydaje - idź okradnij kogoś, później zabij kogoś i do kolejnej lokalizacji a tam to samo. Mówimy o AC I? No to moja wersja nie ma pucharów.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Męczę właśnie NFS Shift i Assasin Creed. Fajne gierki. Chociaż AC trochę liniowa się wydaje. No i niestety nie ma pucharków.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Piszecie o wymianie czynnika co 2 lata. Ale po co wymieniać jeśli klima chłodzi?
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierowcy piaskowego (?) avanta, który wywijał dziś slalomy w korku w Dolinie Służewieckiej koło 9 rano I dla kolegi w drugim avancie z ledami z tyłu widzianego rano na Cybernetyki
-
[ALL] Pranie tapicerki - Wawa
Chyba się boję ale dzięki
-
[ALL] Pranie tapicerki - Wawa
Szukam jakiejś solidnej firmy żeby wyczyścić wnętrze auta. Macie jakieś doświadczenia?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
też grałem w demo i mi nie podeszło. nie mój typ gry
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ma ktoś Fallouta 3 w wersji GOTY pożyczyć? chodzi mi właściwie o dodatki bo przeszedłem właśnie normalną wersję
-
[ALL B7] Mocowanie fotelika dziecięcego
Z tym można by polemizować chętnie wysłucham argumentów
-
[ALL B7] Mocowanie fotelika dziecięcego
ISOFIX jest dużo bezpieczniejszy i wygodniejszy w użyciu niż pasy. poczytaj w necie. mnie interesuje jedynie czy montaż mocowań na własną rękę jest bezpieczny?
-
[ALL B7] Mocowanie fotelika dziecięcego
jak wygląda montaż samodzielny? da się to łatwo i bezpiecznie zrobić czy może lepiej oddać się w ręce jakiegoś fachowca?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam nadzieję że mnie na Wawrze nie zaleje
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jakoś mnie to TDU2 nie przekonuje. Nie wiem po co zrobili ten element z imprezowaniem, uieraniem się i kupowaniem mieszkania. To jakieś simsy mają być czy co? A co do GT5 to co wy się tak usraliście na te zniszczenia. Pewnie będą w finalnym produkcie a nawet jeśli nie to co z tego. Chcecie się ścigać czy rozwalać samochód?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Zrobiłem w końcu platyne w InFamous Namęczyłem się ale było warto. Kupa zabawy. U mnie już gra idzie w odstawkę więc jeśli ktoś ma coś w co nie gra to możemy się zamienić.
-
[WARSZAWA] Serwis w nagłych przypadkach np. "Sobota"
Ja termostat zrobiłem u siebie na Wawrze: ZYGPOL Trakt Lubelski 267a 604867600 Gość robi auta VAG. Nie mam uwag co do usługi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to pozostając w temacie - siema dekle
-
[ALL B6] Wymiana przycisku ESP, szufladki i uchwytu na kubek
200 to jeszcze do przełknięcia. ale w ASO to raczej odpada. problem tylko w tym że na Alledrogo trzeba będzie polować... efekt nie jest może powalający ale myślę, że fajnie by się komponowało z chromem na nawiewach, nad radiam i klimatronikiem, na popielniczce i na ramce drążka zmiany biegów. mała rzecz a cieszy jak się zdecyduję i będę miał problemy z montażem to dam znać