Treść opublikowana przez Madas
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no cześć Tomek .... no więc tradycja jest taka .... - jadący pierwszy raz zabierają na zlot "wejściowe" w różnej postaci .... tylko wcześniej napisz co żeby się nie pokryło .... w razie pytań wal jak w dym do dyr. Mirona
-
SPOTY RADOMSKIE
może być .... nie ma to tamto
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
co taki szczęśliwy pewnie dlatego że nas poznasz co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czasem .... a co fotki chcesz pooglądać
-
SPOTY RADOMSKIE
nooo miazga :kox: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
;( to się tyczyło pytania Adasa a odpowiadając na Twoje ....na poezję zlotową jest taki wątek w ogólnopolskich ...wpadaj ..... jaka prezentacja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
i to jest myśl ubezpieczymy ich wcześniej na dobrą sumkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niespodzianka
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
z takim zamiarem zakupiłem rakiety za 20 zln
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a gdzie ta łajza Wihu pewnie podgląda .... ponoć chce nas zlać ..gdzieś wyczytałem
-
SPOTY RADOMSKIE
za niewinność?? no przecież napisałem że zgadzam się za cokolwiek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oziu zapraszam na Poezje Zlotową czasem
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
oooo jesteś łajdaku .... gdzie się szlajałeś ... kupiłem rakietki do badmintona i sobie będę ćwiczył ale za 20 zł i Wihu powiedział że to badziew i że on niby zawodowo pyka w badmintona
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
widział tu ktoś cfaniaka Mirona :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
cos sie wymysli :gwizdanie: ok to może być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to tak samo jak ja .... bez ludzi jest mi źle
-
SPOTY RADOMSKIE
a za co ja mam dostać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiem jeszcze ... Ty lepiej myśl nad obiadem bo gości będziesz miał z tego co wiem :gwizdanie: to prawda coraz większy ostatnio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
teraz musisz zaoferować coś dla pań " PRZY ZAKUPACH OD 10 ZŁ - PATELNIA GRATIS " :evil: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez niemaly a no rzeczywiście .....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no zobacz sobie jaki mam duży udział w kreowaniu wątku- SPOTY RADOMSKIE
no wiadomo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oziu patrz : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926 :naughty: - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia