Treść opublikowana przez mentryb
-
[INNE] Passat 2.0 BMP Opinie
http://allegro.pl/problem-z-2-0-tdi-audi-vw-skoda-rozwiazany-i1347976108.html
-
[B5 1Z] 1z + wtryski AEL
Wtryski nie podejda ale koncowki tak
-
[INNE] Złącze ODBII w Oplu Astra G - jaki program?
Kolego mylisz pojęcia. Opcom to nazwa interfejsu i jest na USB. To odpowiednik VCDSA tez od ADAKO. Obsłuży ople do 2010.
-
[ALL] Prośba o pomoc w diagnozie Opel Zafira 2.0 DTI
Przeciez to jeden ciort tylko gora sie roznią. Poza tym znam osoby co w 2.2 padla. ja mialem 2.2 i u mnie bylo ok
-
[ALL] Prośba o pomoc w diagnozie Opel Zafira 2.0 DTI
To jest ból opli 2.0 i 2.2 DTi
-
[INNE] Złącze ODBII w Oplu Astra G - jaki program?
Kolego szukaj opcoma. Lepszy od niego jest tylko tech2 oryginal. To cos jak vcds w audi. Szczegoły PW jak jestes zainteresowany
-
[B5 AFN] jak sprawdzić czy nie spływa paliwo?
Postaw auto tyłkiem do gory. Żeby bak byl troche wyzej niz silnik.
-
Jakie urzadzenie wielofunkcyjne polecacie kupić? Drukarka/skaner/ksero
Tylko cena lekko przesadzona. Tusze sa tanie ale jak za urządzenie zabulisz wiecej
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
Panowie to gratis ale przy zamowieniu 4szt opon zimowych 17 :polew: :polew: :polew:
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
I ja też
-
Jakie urzadzenie wielofunkcyjne polecacie kupić? Drukarka/skaner/ksero
Cały czas jechałem przeważnie na HP. Raz kupiłem zamienniki to czarny ok ale kolor zasechł a w oryginale nie
-
Jakie urzadzenie wielofunkcyjne polecacie kupić? Drukarka/skaner/ksero
Tylko który model? Żeby też nie przepłacić za bardzo za zbędne bajery czy inne wodotryski?
-
Jakie urzadzenie wielofunkcyjne polecacie kupić? Drukarka/skaner/ksero
Wlasnie mi Hp padlo 1510. Tylko jak patrzylem ceny tuszy to do HP jedne z drozszych
-
Jakie urzadzenie wielofunkcyjne polecacie kupić? Drukarka/skaner/ksero
Zamierzam kupić jakiegoś kombajna do drukowania,skanowania, ksero itp. Co polecacie? Cena do 300zl. Co macie używacie? Koszty tuszy, głośność itp??
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
JESLI CHODZI O CENY. mBANK oc 350ZL
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
Mbank nigdzie nie bylo taniej. Do tego mam skladke na raty i sama sie pobiera z konta
-
[B5 AJM] Zestaw głośnomówiący
Pokaz zdjecie uchwytu ale pewnie jakis stary model.
-
Potrzebuję sterowniki do laptopa ibm t43 lenovo
Znajdź tylko do wifi i jest taki program ibma co sam ci znajdzie na serwerze i zainstaluje. Zrobiłem tak w t42
-
[INNE] Złącze ODBII w Oplu Astra G - jaki program?
Do opla najlepszy to opcom
-
Imię dla kota :D
JINX (czyt DŻINKS)
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie amortyzatorów
Włożono mi stare amorki i stukanie ucichło i komfort się poprawił. reklamuje te monroe ale ciekawe czy uznają?
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie amortyzatorów
Kurde na szarpakach na diagnostyce nic nie stuka ale jak jadę to już stuka. I nawet jak jadę 100km/h to tez potrafi puknąć
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie amortyzatorów
Jestem świeżo po wymianie amorków. Zamontowano mi monroe reflex. Przy okazji wymieniono 2 wahacze górne i łączniki stabilizatora. Po tej operacji zaczęło mi się stukanie z przodu. Zauważyłem ze i po lewej i prawej stronie. Bylem na diagnostyce i podobno wahacze sztywne itp. Wiec co może być? Mechanik dal ciała przy montażu? Może amorki lipa? Miał ktoś taki przypadek??
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Dajcie linka
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Do 10 km ale raczej 8 powiedziałbym. Zasięg to im antena dłuższa tym, zasięg większy.