Treść opublikowana przez sylwiasty
-
Krzywdzący kosztorys naprawy. Jak walczyć o swoje?
Witam! Podobną sytuację miał kiedyś kumpel ale z odszkodowaniem z OC sprawcy. Gość zahaczył mu na skrzyżowaniu tylną prawą stronę i zadrapał felgę 17" Momo, zadrapał i wgiął delikatnie krawędź błotnika, zadrapał zderzak i połamał uchwyt ślizgu zderzaka. Auto to 80 B4 Q. Dostał wycenę z ubezpieczalni na niecałe 1000 PLN (już nie pamiętam ale śmieszna kwota). Poszedł do niezależnego rzeczoznawcy, który zrobił mu wycenę na nowo. Rzeczoznawca korzystał z tego samego programu co ubezpieczalnia - wyszło wg jego wyceny 3900 PLN! Kumpel zapłacił za tą wycenę 300 PLN, dostał wycenę na papierze podpisaną przez biegłego rzeczoznawcę. Poszedł z tą wyceną do ubezpieczalni, zobaczyli wycenę i zaproponowali ugodę - stanęło na 2100 PLN. Może warto spróbować i w Twoim przypadku zrobić wycenę przez niezależnego rzeczoznawcę bo kwota, którą zaproponowali to jakaś żenada. Nie wiem jakie stawki są u Was ale u mnie za malowanie 1 elementu to standardowo 300 PLN a wg zamieszczonej przez Ciebie wyceny to chcą za 300 pomalować 3 elementy. Pozdrawiam!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pewnie tylko serwis.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie - chyba jedna nieobecność jest dopuszczalna co? Pisałem wcześniej, że jak będzie ładna pogoda to jadę grać w siatkówkę z rodzinką.:brawo:Wróciłem dopiero ok. 19:00.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale to chcesz kupić czy sprzedać? Bo jak chcesz sprzedać to może bym przytulił jak cena spoko.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Tak jak pisałem, jak będę mógł to wpadnę. Na niedzielę zapowiadają fajną pogodę to pewnie standardowo jak co niedzielę będę grał w siatę. Obecność na spocie w niedzielę potwierdzę w niedzielę w ciągu dnia. Jeśli będzie w sobotę to pewnie będę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale Grzesiek to chyba już wrócił do Poznania chyba, że nie przyjechał w ubiegły weekend. Ja prawdopodobnie od następnego tygodnia będę na urlopie więc spot jak najbardziej - najlepiej w tygodniu, chyba że pogoda będzie do bani (deszcz, zimno) to może być i weekend.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cena nawet Ok tylko czy rozstaw szpilek będzie ci pasował bo z tego co sie orjętuje felgi są z A3 wiec musisz to zweryfikować. Faktycznie nie pomyślałem, że mogą być z A3 ale w A6/C5 też takie siedziały. Jeśli są z A3 ale nowszej to rozstaw szpilek będzie pasował ale za to ET będzie z doopy i będą potrzebne dystanse.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Śmiało, pewnie niewiele mniej będzie kosztował komplet stalówek z ori kołpakami.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja dzisiaj odpadam, chyba, że na 17:00 to bym wpadł na 30 minut bo na 18:00 jestem ustawiony na siatkę. Może jutro na 18:00-19:00.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może być OBI, ostatnio robiliśmy pod Tesco i też było spoko. Jak będzie pod OBI to rowerem przyjadę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Stawiasz bilety z parkometru?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dobrych spotów nigdy za dużo. Pogoda fajna więc można coś nakręcić na szybko.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Koniecznie 10 września? Bo ja akurat mam popołudnie w robocie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No właśnie, Gwerty wspominał, że we wrześniu pojawi się w Suwałkach więc może wtedy coś wykminimy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak przyjedziesz na spota to choćby zaraz.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Marcin a czy ktoś to robi? Uderz do Grześka, on czasem ma używki przetwornice na D2S.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil - takie felgi miał ktoś z forum i jeśli dobrze pamiętam to chciał się zamienić za 17". Tamte miały ET30 więc idealne. Widzę, że już do kolesia pisałeś w sprawie ewentualnej sprzedaży. Teraz masz 17" więc może by się zamienił.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Śmiało możesz licytować, do tego dystans 20 mm i będziesz miał je odsadzone prawie tak jak u mnie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Szkoda tylko, że z powodu jakiejś awarii nie był w stanie pojechać na pełnej piździe.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No właśnie tak się za tymi dupeczkami rozglądałeś, że mało co mnie na tym samobieżnym wynalazku nie rozjechałeś w parku maszyn. Co do imprezy to naprawdę fajna, szkoda że nie mogłem zostać do samego końca - byłem z rodzinką i zmyliśmy się ok. 14:00.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dywan leży swobodnie na podłodze. Co się stało, że dywan demontujesz?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jeśli nic nagle nie wypadnie to będę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czyli 3.0 TDI, no chyba, że kolega postanowił w końcu benzyny pokosztować.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czyli pewnie taki sam jak masz w A6? Bo z Q7 to ja jeszcze mało do czynienia miałem. Teraz sprawdziłem w google to chyba najmniejszy to 3.0 TDI, ale chyba w poliftowych było tez 2.7 TDI bo takiego wczoraj widziałem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A więc tak - na początek bana dla Filipa, wiesz który to, chyba z BAU, Kasjanowi też uwagę do dzienniczka, o miłośnikach kebabów nie wspomnę. Na spocie byli Gwerty, Johny, Ja i nowy kolega z Grajewa - tym osobom w nagrodę rundka dla lansu po SUW Twoim nowym nabytkiem. Zapomniałem napisać, że rundka na koszt Filipa skoro tyle pali, bo jeszcze z nagrody zrobi się nagana jak przyjdzie toto zatankować.